نکات مهم داشتن ابرو های زیبا

آخرین مطالب

زیر و بم مزوتراپی موی سر مهم ترین نکات کاشت مو بلفاروپلاستی درمان دائمی مشکلات پلک بهترین راه درمان افتادگی پلک نگاهی ریز به میکرونیدلینگ
نکات مهم داشتن ابرو های زیبا
نکات مهم داشتن ابرو های زیبا

دسته بندی : ابرو - نویسنده: نگار غلامی - تاریخ انتشار: یکشنبه, 13 بهمن 98

ابرو ها از مهم ترین نقاط صورت در زیبایی هستند و تاثیر زیبایی ابرو های بر زیبایی چهره بر هیچکس پوشیده نیست . این فاکتور برای بانوان نیز محبوبیت و اهمیت بسیاری دارد ، به همین دلیل کارهای مختلفی انجام می دهند تا به ابرو های مورد علاقه خود برسند . کار هایی مثل استفاده از لوازم آرایشی خاص یا استفاده از ابزار های مختلف حتی روغن و ماساژ و ماسک های مختلف از اکار هایی هستند که افراد برای رسیدن به ابروی ایده آل خود انجام می دهند .

در ادامه می خواهیم در مورد قاب های زیبای چشم یعنی ابرو ها و راه های نگهداری و زیبایی ابرو بپردازیم .   

اولین نکته که در مورد ابرو باید بگوییم برنداشتن هر روزه آن است ، چرا که باعث ضعیف شدن ریشه ابرو ها و آسیب به آن می شود ، پس توصیه می شود اجازه دهید ابرو ها تا اخرین ظرفیت خود رشد کنند، تا بتوانید به ساختاری که دوست دارید برسید .

نکته بعدی که باید در مورد آن بپردازیم بررسی استاندارد های طول و قوس ابرو است چرا که به شما کمک می کند راحت تر به ابرو های زیبا و مناسب صورت خود برسید به همین منظور سعی کنید از متخصصین این حوزه کمک بگیرید .

مطلب بعدی که متخصصان در مورد آن صحبت می کنند برنداشتن بالای ابرو است ، توصیه مشترک بر این است که سعی کنید قوس و زیر ابرو را بردارید .

سعی کنید در انتخاب رنگ ابرو ها دقت کنید ، چرا که انتخاب رنگ می تواند تاثیر به سزایی در زیبایی صورت دارد . سعی کنید رنگ ابرو های خود مقداری تیره تر از رنگ موهایتان انتخاب کنید .

نکته بعدی رعایت فاصله مناسب بین ابرو هاست چرا که کم و زیاد شدن این فاصله باعث نتایجی دوست نداشتنی می شود ، نزدیکی زیاد ابرو ها باعث دیده نشدن چشم و ظاهری ناپسند شود . همچنین فاصله زیاد ابرو ها نیز باعث می شود نه ابرو ها و نه چشم ها به درستی دیده شوند و از جذابیت ظاهری شما به شدت می کاهد .  

خب بپردازیم به یکی از مهم ترین اصول مراقبتی ابرو ها یعنی تغذیه ، ساختار ابرو ها نیز مانند مو ها نیاز به تغذیه مواد معدنی دارد که بتواند رشد مناسبی داشته باشد . بنابراین نیاز به ویتامین های گروه A,E,C از ضروری ترین مسائل تغذیه ای ابرو ها می باشد . شما عزیزان با تغذیه مناسب و استفاده از مکمل های دارویی این مواد را به ابرو ها برسانید تا باعث رشد هر چه بهتر ابرو ها شوبد .

مسئله بعدی رعایت یک نکته بسیار مهم است ، سعی کنید محصولات پوستی خود را که در روی صورت استفاده می کنید به ابرو ها نزنید چرا با بستن منافذ اطراف ساقه و ریشه موی ابرو باعث خشکی و حتی ریزش آن می شود .

 

 

  • کاشت ابرو
  • ابرو طبیعی