بلفاروپلاستی درمان دائمی مشکلات پلک

آخرین مطالب

زیر و بم مزوتراپی موی سر مهم ترین نکات کاشت مو بلفاروپلاستی درمان دائمی مشکلات پلک بهترین راه درمان افتادگی پلک نگاهی ریز به میکرونیدلینگ
بلفاروپلاستی درمان دائمی مشکلات پلک
بلفاروپلاستی درمان دائمی مشکلات پلک

دسته بندی : ابرو - نویسنده: ادمین کلینیک زیبایی چهره شو - تاریخ انتشار: یکشنبه, 31 مرداد 0

همیشه سوال افراد این است که آیا با جراحی پلک یا بلفاروپلاستی می توان از شر مشکلات پلک رهایی پیدا کرد یا این مشکلات بعد از مدت ها دوباره گریبان گیر این افراد می شوند . باید اشاره کنیم که بهترین راه درمانی و تنها راه درمانی دائمی مشکلات پلک نظیر افتادگی ، چین و چروک روی چشم و حتی مشکلاتی نظیر پف زیر چشم را می توان جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی دانست . در دامه به بررسی موضوعات و پرسش های متداول این عمل زیبایی می پردازیم .

کاندید های جراحی پلک

خب مشکلات مختلفی در اطراف چشم وجود دارد و باید به ان ها توجه ویژه کرد چرا که چشم ها یکی از مهم ترین اعضای بدن هستند و در صورت ایجاد مشکل ، ضرر های جبران ناپذیری به بار خواهد آمد . نکته بعدی که باید به آن توجه کرد این است که کدام افراد و کدام مشکل ها باید سراغ این روش درمانی بیاییند .

 1. افرادی که پلک اضافی یا چروک در ناحیه بالای ابرو دارند .
 2. افرادی که افتادگی پوستی دارند و در بینایی شان خلل ایجاد می شود .
 3. افرادی که شکاف هایی در پلک خود دارند
 4. افرادی که پف ها و کیست های چربی اطراف چشم دارند .

این دسته افراد مناسب عمل جراحی پلک هستند .

نتایج جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

بسیاری افراد همیشه دنبال دانستن نتایج این روش درمانی نیز هستند . باید اشاره کنم که مهم ترین این نتایج ظاهری جوان تر و زیبا تر است ، البته می توان گفت این روش درمانی بسیاری از مشکلات چشم را حل کرده و باعث بهبود بینایی نیز می شود . و در نهایت می توان از بین رفتن چین و چروک را نتیجه نهایی بلفاروپلاستی دانست .

بی حسی یا بی هوشی ، روش درمان بلفاروپلاستی چگونه است ؟

باید اشاره کنم که این درمان به هر دو صورت بی حسی و بی هوشی انجام می شود . اینکه کدام روش برای درمان استفاده شود توسط پزشک مشخص می شود ، البته عموما وقتی عمل هر دو پلک مد نظر باشد از بی هوشی استفاده می شود و وقتی یک پلک مد نظر باشد از بی حسی استفاده می شود . لازم به ذکر است که هنگام بی حسی جراح می تواند حرکات پلک را بررسی و بهترین تصمیم را بگیرد .

بهترین کلینیک برای بلفاروپلاستی

همیشه توصیه می شود برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی به نکات مهمی نظیر سابقه و نتایج درمان های گذشته دقت کنیم . کلینیک زیبایی چهره شو یکی از بهترین کلینیک های زیبایی ایران مفتخر است که جراحی پلک را با کادری مجرب و متخصص انجام داده و به شما این اطمینان را می دهد که بهترین نتیجه ممکن را خواهید گرفت.  

 • بلفاروپلاستی
 • جراحی پلک
 • خانم عزیزی
  خانم عزیزی

  سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم