زیر و بم مزوتراپی موی سر

آخرین مطالب

زیر و بم مزوتراپی موی سر مهم ترین نکات کاشت مو بلفاروپلاستی درمان دائمی مشکلات پلک بهترین راه درمان افتادگی پلک نگاهی ریز به میکرونیدلینگ
زیر و بم مزوتراپی موی سر
زیر و بم مزوتراپی موی سر

دسته بندی : مو - نویسنده: ادمین کلینیک زیبایی چهره شو - تاریخ انتشار: سه شنبه, 02 شهریور 0

عموما افراد روزانه بین 50 تا 100 تار موی خود را از دست می دهند . اما در برخی این تعداد بیش از 100 تار مو در روز است که باعث ایجاد تاسی می شود . و مشکلاتی می شود ، این افراد به دنبال راهی برای حل این مشکلات هستند مزوتراپی مو نیز یکی از بهترین راه حل ها برای حل این مشکلات می باشد . همان طور که در مقاله مزوتراپی موی سر اشاره کردیم این روش درمانی به وسیله تزریق دارو های خاص مورد نیاز مو سر انجام می شود و باعث می شود کمبود های پوست سر جبران شده و فولیکول های موی سر تقویت و در نتیجه از ریزش بیش از حد آن جلوگیری شود . در ادامه به بررسی نکات گفته نشده مزوتراپی موی سر می پردازیم .

سازوکار درمان مو به روش مزوتراپی

در حقیقت این روش با معاینه پزشک و تعیین نوع داروی مورد نیاز آغاز می شود و سپس پزشک اقدام به تزریق داروی مورد نظر به نواحی مورد نیاز انجام می شود . در نهایت این تزریق باعث تقویت و تغذیه فولیکول ها شده و باعث کاهش چشمگیر موی سر می شود . البته اگرچه اشاره شده که این درمان در مورد مو های طاس جواب نمی دهد اما گاها پس از معاینه پزشک معلوم می شود که امکان رشد مجدد و بیدار شدن فولیکول های مرده وجود دارد که در این صورت با تشخیص پزشک مزوتراپی برای مو های تاس نیز انجام می شود .

ماندگاری مزوتراپی

برای همه مراجعه کنندگان این سوال پیش آمده که ماندکیاری این درمان چقدر است باید اشاره کنم که همه چی به خود شما بستگی دارد برای برخی نیاز به چند سری تمدید درمان بوده برای برخی نیز در همان دفعات اول باعث تقویت دائمی ساختار فولیکولی موی سر و کاهش چشمگیر ریزش می شود ، ولی در کل مزوتراپی یکی از روش های درمانی ماندگار می باشد .

کاربرد های مزوتراپی مو

 • کنترل ریزش موی سر
 • افزایش رویش و تقویت فولیکول مو
 • پیشگیری از ریزش های احتمالی
 • درمان ریزش های سکه ای
 • امکان رشد مجدد موی سر از طریق تحریک سلول های رشد

تعداد جلسات و فواصل زمانی بین این جلسات

ابتدا در مورد جلسات صحبت کنیم که عموما هفته ای یک بار انجام می شود . البته برنامه دقیق جلسات شما پس از معاینه های اولیه توسط پزشک تدیون و به شما ارائه می شود  تا شما بتوانید بهترین بهره را از این درمان خود داشته باشید . البته عموم همیشه تزریق اولیه انجام می شود سپس بعد از گذشت یک بازه زمانی یک هفته ای پزشک تصمیم می گیرد که مدت برنامه درمانی شما چگونه خواهد بود . در مورد تعداد جلسات مورد نیاز برای هر شخص متفاوت بوده و با توجه به میزان مشکلات در موی سر تعیین می گردد، می توان گفت که هر چقدر میزان قسمت هایی که روی سر شما دچار مشکل بوده اند بیشتر باشد تعداد جلسات نیز بیشتر خواهد بود .

عوارض مزوتراپی

 استفاده از سوزن های ریز و تجویز های دقیق همیشه عوارض این درمان را به شدت کاهش داده است به طوری که ما در کلینیک زیبایی چهره شو عوارضی در این روش درمانی تا به حال ندیده ایم ، البته می توان همیشه سوزش و قرمزی را از عوارض بعد از درمان دانست که بعد از گذشت دو یا سه روز این عوارض کامل از بین خواهند رفت .  

هزینه مزوتراپی مو سر

در مورد مزو تراپی همان طور که گفتیم جلسات و فواصل آن بستگی به تشخیص پزشک دارد و می توان گفت با توجه به میزان جلسات و دارو های مورد استفاده تغییر می کند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق از شرایط این روش درمانی با متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو در تماس باشید .

 

 • مزوتراپی
 • موی سر
 • مزوتراپی موی سر
 • ترمیم مو
 • سارا علیزاده
  سارا علیزاده

  سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم