مهم ترین نکات کاشت مو

آخرین مطالب

زیر و بم مزوتراپی موی سر مهم ترین نکات کاشت مو بلفاروپلاستی درمان دائمی مشکلات پلک بهترین راه درمان افتادگی پلک نگاهی ریز به میکرونیدلینگ
مهم ترین نکات کاشت مو
مهم ترین نکات کاشت مو

دسته بندی : مو - نویسنده: ادمین کلینیک زیبایی چهره شو - تاریخ انتشار: یکشنبه, 31 مرداد 0

مو ، یکی از مهم ترین نکات زیبایی برای هر شخصی موی سر می باشد . به طوری که بسیاری از افراد برای سالم ماندن و داشتن مو هایی زیبایی هزینه های گزافی را برای مو های خود پرداخت می کنند. اما مشکلات متعددی گریبان گیر مو های ما شده و باعث می شود به فکر راه حل های دائمی برای این مشکلات باشیم . که ریزش مو مهم ترین این مشکلات به حساب می آید . البته برای حل این مشکل راه حل های بسیاری در دنیای پزشکی مدرن و طب سنتی وجود دارد که در هر صورت در مان قطعی نیستند و مهم تر از همه هیچوقت باعث رویش مجدد مو نمی شوند . البته گاهی این روش ها برعکس عمل کرده و باعث تشدید ریزش مو نیز می شوند . اما پس راه حل دائمی برای حل این مشکل چیست ؟

راه حل پیشنهادی و دائمی برای رهایی از ریزش مو ، کچلی و دیگر مشکلات مو کاشت مو می باشد . که در ادامه به بررسی نکاتی راجع به کاشت مو می پردازیم .

همیشه قبل از کاشت و یا هر جراحی و درمانی باید به نکاتی توجه ویژه داشت ، که بعدا مشکلاتی را برای ما ایجاد نکند در این مقاله می خواهیم به بررسی این نکات بپردازیم  تا شما عزیزان با خیالی راحت و اطلاعاتی کامل سراغ این روش درمانی بروید .

 1. معاینه توسط پزشک

اولین نکته که به آن باید توجه کنید این است که آیا اصلا به کاشت مو نیاز دارید یا می شود با روش های دیگر مشکلات موی سر شما را حل کرد . در واقع پزشک با معاینه شما می تواند حتی نوع کاشت شما را مشخص نموده تا شما بهترین نتیجه مورد نیاز را بگیرید .

 1. نوع ریزش مو و دلایل آن

همیشه برای اینکه مشلاتی را حل کنیم باید به دنبال ریشه آن مشکل برویم ، بنابراین باید دلایل ریزش موی سر را پیدا کنیم . بسیاری از ریزش ها بر اثر تغذیه نامناسب ، استرس ، فشار و مهم تر از همه ارثی بوده که باعث ریزش مو می شوند . برای حل این مشکلات می توان از پزشک کمک گرفت .

 1. سن

اگرچه نمی توان گفت که سن خاصی برای کاشت مو وجود دارد اما با گذر زمان تغییرات مختلفی در بدن رخ می دهد و توصیه می شود برای کاشت مو بعد از سن 25 سالگی اقدام شود چرا که تغییرات بدن بعد از این سن به کم ترینم مقدار خودش می رسد .

 1.  راه هایی جز کاشت مو

در واقع سعی کنید همیشه جایگزین های کاشت مو را نیز بشناسید چرا که ممکن است یکی از آن ها با هزینه بسیار پایین تر بتواند مشکل شما را حل و از کاشت مو بتوانید رهایی پیدا کنید . البته باید اشاره کنم که دارو هایی که به عنوان جانشین کاشت مو شناخته می شوند همیشه قابل اعتماد نبوده پس مشورت با پزشک فراموش نشود .

 1. هزینه کاشت مو

همیشه یکی از مهم ترین سوالات هنگام درمان های مختلف هزینه آن می باشد . بنابراین توجه داشته باشید که فاکتور های متعددی در کاشت موی سر شما تاثیر دارد ، که می توان به روش کاشت مو ، تیم پزشکی ، تجهیزات استفاده و در نهایت اعتبار کلینیک که همگی در هزینه کاشت موی شما تتاثیر دارد البته شما می توانید همیشه با مشاوره از مشکاوران کلینیک ها از این هزینه با خبر شوید .

 1. تیم پزشکی

یکی از مهم ترین فاکتور های هر کلینیک برای بهتر خدمات تدادن به مشتریان تیم پزشکی است ، اگر می خواهید درمانی آسان با کم ترین دغدغه بعد از کاشت داشته باشید حتما به تیم پزشکی توجه ویژه کنید چرا که این تیم می تواند تاثیر مستقیم روی کیفیت درمان شما بگذارد . پس توصیه می شود به سوابق و کاشت های گذشته دقت کنید .

 1. روش کاشت مو

یکی از دیگر از نکات حائض اهمیت در مورد کاشت مو را می توان روش کاشت دانست چرا که روش های مختلف هزینه و کارای مختلفی دارند . در قسمت کاشت موی سایت به بررسی روش های مختلف پرداختیم ، پس توصیه می شود هنگام کاشت مو به روش های آن دقت بسیاری کنید تا بهترین نتیجه را داشته باشید .

 1. دوران نقاهت

همیشه باید به این نکته توجه داشت که دوران نقاهت هر درمانی چقدر است و پس از چند روز می توانید به زندگی روزمره خود برگردید . در مورد کاشت مو هم این مورد صدق می کند و باید اشاراه کنیم که روش های مختلف دوران نقاهت متفاوتی داشته پس حتما قبل از درمان در مورد این موضوع نیز تحقیق کنید .

 1. درصد موفقیت

نمیتوان گفت که مو ها بعد از کاشت به حالت دوران جوانی یا نوجوانی برمیگردد اما می توان معیاری برای نزدیک شدن به این ایده آل داشت می توان گفت که اکثر کاشت ها بین 70 تا 90 درصد شبیه حالت طبیعی بوده و بهترین نتیجه ممکن را خواهید گرفت .

سوالات متدوال

آیا کاشت در شرایط کرونایی نیز انجام می شود ؟

لازم به ذکر است که انجام شدن عمل های جراحی و باز بودن کلینیک منوط به اجازه ستاد مقابله با کرونا می باشد به همین دلیل نمیتوان صد در صد گفت که کاشت در زمان کرونا نیز انجام می شود البته باید اشاره کنم که در بازه زمانی گذشته کم تر پیش آمده که کلینیک های زیبایی تعطیل باشد ، پس شما عزیان م یتوانید با خیال راحت کاشت خود را تحت شدید ترین پروتکل های بهداشتی انجام دهید .

 • کاشت
 • کاشت مو
 • کلینیک زیبایی کاشت مو
 • نکات کاشت مو
 • خانم عزیزی
  خانم عزیزی

  سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم