نگاهی ریز به میکرونیدلینگ

آخرین مطالب

زیر و بم مزوتراپی موی سر مهم ترین نکات کاشت مو بلفاروپلاستی درمان دائمی مشکلات پلک بهترین راه درمان افتادگی پلک نگاهی ریز به میکرونیدلینگ
نگاهی ریز به میکرونیدلینگ
نگاهی ریز به میکرونیدلینگ

دسته بندی : پوست - نویسنده: ادمین کلینیک زیبایی چهره شو - تاریخ انتشار: شنبه, 23 مرداد 0

نگاهی ریز به میکرونیدلینگ

کلاژن سازی امری مهم در پوست به شمار می رود و تسریع در تولید این کلاژن باعث جوانی و تازگی بسیار زیاد پوست می شود . اما چطور می شود این روند که به صورت طبیعی در بدن رخ می دهد را تسریع بخشید ؟ برای پاسخ باید به ریشه باستانی رسیدگی به پوست برویم جایی که مصری ها برای جوانسازی پوست خود راه حل های جالبی داشته اند . سنگ ریزه های زبر راه حل مصری ها برای از بین بردن لایه های پوست و به اصطلاح امروزی لایه برداری بوده است اما چگونه این سنگ ها باعث بهبود وضعیت ساختاری در پوست می شدند . پاسخ اینجاست ، خاصیت خود ترمیمی بدن و پوست ، به نوعی وقتی خراشی روی پوست ایجاد می شود بدن شروع به بازسازی آن قسمت با لایه های جدید می کند، به همین دلیل خراش های ایجاد شده روی پوست که توسط مصریان باستان ایجاد می شد باعث ایجاد لایه های جدید در پوست می شدند . امروزی ها نیز با الهام از مصریان باستان روشی را برای جوانسازی پوست ابداع کردند که توانایی جوانسازی پوست را مثل کار مصریان باستان دارد با این تفاوت که درد و خونریزی بسیار کم تر و خطر آن نیز نزدیک به صفر است . به این روش نوین میکرونیدلینگ می نامیم .

این روش با استفاده از دستگاه مخصوصی و در محیط های تمیز کلینیک انجام می شود . درمارولر با استفاده از سوزن های ریزی که روی خود دارد به عمق پوست نفوذ می کند و حفره های روی آن ایجاد می شود ، البته نکته بسیار مهم در این قسمت استفاده از دارو های مختلف برای بهبود وضعیت پوست از طریق همین حفره ها امکان پذیر است . این دارو ها ممکن است برای تحریک پوست ساخته شدنه باشند یا ویتامین های مورد نیاز پوست باشند که توسط پزشک تجویز می شوند که در نهایت باعث بهبود روند کلاژن سازی و جوان تر شدن شده و پوست نو به ما هدیه می دهد .

ماندگاری میکرو نیدلینگ

خب می توان گفت این تحریک و ساخته شدن کلاژن ها و جوانسازی پوست قاعدتا برای مدت محدودی انجام می شود ، و بالاخره اثر این درمان نیز از بین می رود ، اما باید به یک نکته بسیار مهم اشاره کنیم که می توان مدت زمان این ماندگاری را افزایش داد ، این افزایش را می توان مستقیما به مراقبت های بعد از درمان به این روش و کادر درمانی نسبت داد به طوری که با انتخاب یک تیم حرفه ای و کلینیک معتبر درمان حرفه ای تری برای شما انجام شود ، باعث می شود مدت زمان ماندگاری درمان بسیار افزایش پیدا کند ، البته فاکتور هایی همچون سن ، روش زندگی و سیستم تغذیه بر کلاژن سازی تاثیر بسزای دارد . در نهایت باید بگوییم که در صورت رعایت همه دستور العمل ها می توان قول داد این روش تا حداقل دو سال ماندگاری دارد .

عوارض میکرونیدلینگ

روشی کم تهاجمی با عوارضی بسیار کم ، میکرونیدلینگ عموما عارضه خاصی به همراه ندارد البته بعد از درمان قرمزی ، التهاب و زخم های بسیار کوچکی روی پوست دیده می شود که نمیتوان به عوراض این روش نسبت داد چرا به صورت طبیعی و با گذست یک بازه زمانی کوتاه از بین می روند . البته باید اشاره کنیم زمانی که این نشانه های بعد از عمل تا ده روز از بین نرفتند باید به پزشک مراجعه کنید چرا که دیگر این نشانه ها طبیعی نبوده و به عوارض این درمان تبدیل می شوند . اگر بخواهیم از معدود عوالرضی که به ندرت برای افراد رخ داده است صحبت کنیم می توان به تیره شدن پوست اشاره کرد که ناشی از عدم تمرکز پزشک و غیر حرفه بودن می باشد ، البته عموما با گذشت یک بازه زمانی کوتا باز پوست تبه حالت طبیعی خود برمیگردد.

هزینه میکرونیدلینگ

نوع پوست، نوع آسیب و همچنین تخصص و کیفیت کلینیک زیبایی تاثیر بسیار زیادی بر قیمت میکرونیدلینگ دارند. البته این درمان با توجه به تشخیص پزشک تعداد جلسات مشخص می شود . البته هزینه درمان به این روش بسیار کم تر از بسیاری از روش های مراقبتی پوست بوده و با توجه به نتایج جالب آن توصیه بسیاری از متخصصین نیز می باشد .

انتخاب بهترین کلینیک زیبایی برای میکرونیدلینگ

  برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو  باید به نکات زیادی توجه کنید ، اولین نکته و مهم ترین آن مجوز های رسمی کلینیک و کادر حرفه ای آن می باشد .نکته بعدی سابقه کلنیک در انجام عمل های زیبایی و در نهایت مشاوران کلینیک را می توان نکته نهایی انتخاب دانست . کلینیک زیبایی  چهره شو با سابقه ای چندین ساله و کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . بنابراین می توانیم چهره شو را بهترین کلینیک برای میکرونیدلینگ بدانیم .

  • میکرونیدلینگ
  • خدمات پوست
  • هزینه میکرو نیدلینگ
  • مزایای میکرونیدلینگ
  • خانم عزیزی
    خانم عزیزی

    سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم