آبدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم) | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت آبدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم) در کلینیک زیبایی چهره شو

ابدومینوپلاستی

یکی دیگر از راه های رسیدن به تناسب اندام ایده آل را می توان ابدومینوپلاستی دانست . این روش یک روش مقرون به صرفه برای افراد می باشد به طوری بسیاری از افراد که در پرداخت هزینه های لیپوساکشن مشکل دارند به سراغ این روش می روند . در واقع اگر مشکلات مختلفی از نظر ظاهری در بدن خود یا افتادگی و شل شدگی پوستی تان باعث کم شدن اعتماد به نفس شما شده است . این روش نیز می تواند راه حلی مناسب برای شما باشد . این عمل به صورتی است که یک برش بزرگ در زیر شکم ایجاد می شود پس این برش دسترسی پزشک به کل بافت های شکمی آزاد شده و کار های لازم را انجام می دهد تا به شما به اندام و تناسب ایده آل خود برسید . نکته بسیار مهم در انجام این عمل این است که شاید تصور شود که چرا به جای این عمل از لیپوساکشن یا لیپوماتیک استفاده نمی کنند . پاسخ اینجاست لیپوساکشن یا لیپوماتیک توانایی از بین بردن پوست شل شده یا پوست اضافی که بر اثر لاغری های زیاد و یا دلایل دیگر به وجود آمده است ، را ندارد و ورزش هم نمی تواند باعث بهبود این وضعیت شود . در نتیجه این ابدومینوپلاستی تنها راه حل رفع این مشکلات می شود .

 مزایای ابدومینوپلاستی

همان طور که اشاره کردیم یکی از مهم ترین مزیت های منحصر به فرد ابدومینوپلاستی حذف افتادگی و خطوط پوست می باشد که از طریق بقیه روش ها و یا حتی ورزش مداوم حل نخواهد شد . مزیت بعدی دسترسی کامل پزشک به تمام بافت شکم بوده که باعث می شود بتواند به راحتی تمامی چربی های این ناحیه را برداشته و به این ناحیه کمک کند البته پیشنهاد می شود در این مرحله از لیپوساکشن به عنوان یک روش مکمل استفاده کنید تا نتایج بهتری ببینید . و در نهایت این روش به طور جذابی باعث سفت تر شدن عضلات شکم  می شود در واقع همان طور که باعث سفت شدن پوست و کشیده شدن آن می شود می تواند عضلات را نیز سفت تر کرده و نتیجه مطلوبی به شما بدهد . و در نهایت می توان گفت نسبت به جراحی های سخت این روش بسیار عوارض کم تری داشته و امنیت بیشتری می توانید تجربه کنید.

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

بر خلاف خیلی از جراحی ها در این روش استراحت مطلق ممنوع بوده که البته در صورت استراحت مطلق ممکن است خون در پاها لخته شود . نکته بعدی لازم الاجرا بعد از عمل عدم فعالیت سنگین می باشد . ترجیحا هنگام استراحت سر بالاتر از بدن باشد . و خوابیدن روی شکم نیز به دلیل احتمال آسیب به محل زخم ممنوع می باشد . برای تقویت ترجیحا از میوه ، ماهی و میگو استفاده کنید . مصرف نمک را به حداقل برسانید و سعی کنید رژیم غذایی خود را به مصرف حداقل سدیم برسانید . و نکته نهایی استعمال دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی تا دوماه ممنوع می باشد .

هزینه ابدومینوپلاستی

این عمل جراحی دیگر در قسمت های مختلف بدن انجام نمی شود و تنها در یک ناحیه بوده و در این مورد هیچ فاکتوری برای تغییر قیمت نداریم . ولی فاکتور های بسیاری در تعیین قیمت این روش درمانی وجود دارد مثل بیهوشی ها، دارو ها، متخصص و غیره که باعث می شود نتوان دقیق در مورد قیمت ابدومینوپلاستی تصمیم گرفت. در نهایت برای انجام ابدومینوپلاستی باید با متخصصان مشورت کرده تا شما را در انتخاب بهتر یاری کنند . شما عزیزا می توانید این مشاوره را با متخصصان کلینیک زیبایی چهره شو به رایگان داشته باشید فقط کافی فرم تماس را پر کرده و به زودی ما با شما تماس می گیریم .

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم