آتوپلاستی (جراحی گوش) | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت آتوپلاستی (جراحی گوش) در کلینیک زیبایی چهره شو

جراحی گوش یا آتوپلاستی

وقتی گوش از حالت طبیعی خارج شود مشکلات زیادی برای ما ایجاد می شود که عمدتا باعث ایجاد مشکلات شنوایی و خب باعث زشت تر شدن گوش نیز می شوند که این مشکل اعتماد به نفس ما را کاهش می دهد . جراحی اتوپلاستی یا جراحی گوش برای حل مشکلات مختلفی است که در گوش انسان ایجاده شده است . گاها البته این روش را جز دسته بندی های جراحی زیبایی نیز قرار می دهند .

اصل این عمل بر اساس تغییرات جراح در غضروف می باشد ، به طوری که با تغییرات مختلف باعث می شوند گوش به شکلی دلخواه یا شکلی که با مریض توافق کرده اند ، برسد . این جراحی نیز به صورت بیهوشی انجام می شود  ، پس شما هیچ گونه دردی در این جراحی حس نخواهید کرد ، برش هایی جراح در پشت یا داخل گوش ایجاد می شود و سپس به اصلاح ساختار می پردازد  و در نهایت برای فیکس کردن حالت اصلی گوش از نخ استفاده میکنند که به مرور جذب می شوند .

رایج ترین مشکلات گوش

گوش اشتال : در این مورد قسمت بالایی گوش برآمدگی تند و تیزی دارد .

گوش سرپوش : در این حالت لالا گوش به صورت یه سرپوش روی گوش قرار دارد .

گوش آویزان : این حالت قسمت بالایی گوش کاملا خیمده است .

گوش برجسته :در این مدل که از نوزادی شروع می شود گوش فاصله زیادی با س ردارد .

گوش فنجانی : این حالت قسمت های لاله گوش به شکل یک فنجان در آمده اند .

و دیگر اختلالات گوش که باعث کاهش اعتماد به نفس و گاها باعث اختلالات شنوایی می شود .

مراقبت های بعد از عمل گوش

مراقبت های بعد از جراحی گاها از خود جراحی نیز مهم تر است چراکه با درست رعایت کردن آن ها می توانید به سرعت به نتیجه دلخواه برسید .

اولین نکته مراقبت از پانسمان و محل زخم می باشد ، نکته بعدی پرهیز از رسیدن آب به محل جراحی می باشد به طوری که استحمام ممنوع است . از همه مهم تر رعایت دستورالعمل ها و درمان های پزشک می باشد و نکته نهایی مثل بقیه جراحی ها استفاده کمپرس سرد و پرهیز از فعالیت های شدید را می توان به عنوان مراقبت های اصلی بعد از جراحی دانست .

عوارض و خطر های اتوپلاستی

این جراحی نیز مانند بقیه جراحی های ساده زیبایی عوارض آنچنانی ندارد البته گاها پیش می آید عوارضی همچون خطرات ناشی از بیهوشی در عمل یا گاه درد و تورم در ناحیه مورد جراحی قرار گرفته و در کل تعداد این عوارض بسیار نادر می باشد . البته مهم ترین فاکتور پس از دیدن عوارض خاص مراجعه به پزشک بوده و اگر عارضه حاد و خطر سازی دیدید سریعا به پزشک اطلاع دهید .

هزینه جراحی گوش

 برای اطلاع از قیمت آتوپلاستی می توانید با مشاوران ما در تماس باشید .

کلینیک زیبایی چهره شو یکی از بزرگ ترین مراکز زیبایی در تهران مفختر است با داشتن کادری مجرب و متخصص شما را در امر جراحی های گوش یاری کند فقط کافی است فرم مشاوره را پر کنید تا با شما به سرعت تماس  بگیریم .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم