اسکلروتراپی واریس | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت اسکلروتراپی واریس در کلینیک زیبایی چهره شو

اسکلروتراپی واریس

درد ، گرفتگی ، خارش و تغییر رنگ مهم ترین مشکلات واریس های عنکبوتی برای بدن می باشد . در واقع این مشکلات بسیاری از افراد مبتلا به واریس را درگیر کرده که باعث رنجش بیماران می شود (این رگ ها عموما در بدن خانم ها بیشتر مشاهده می شود) . برای بهبودی این مشکلات روش هایی توسط پزشکان تجویز می شود   که اسکلروتراپی یکی از بهترین و کم خطر روش ها برای درمان واریس یا واریس عنکبوتی می باشد . این روش عموما برای از بین بردن رگ های عنکبوتی واریس انتخاب می شود که به وسیله تزریق محلول های خاص به داخل رگ صورت گرفته این محلول تحریک کننده مستقیما به داخل رگ رفته و با تحریک آن سبب بهبودی این بیماری می شود . این محلول نمکی باعث تحریک رگ ها و لخته شدن خون می شود کمه کم کم رگ مورد نظر تبدیل به بافت بدن شده و سپس کم کم از طریق پوست دفع می شود . این روش درمانی کم تهاجمی بوده ، عوارض بسیار کمی دارد و درد های ناشی از این بیماری مشکل را را به حداقل می رساند .

مزایای اسکلروتراپی واریس

اولین و مهم ترین مزیت این روش درمانی سرپایی بودن آن است ، به طوری که عموما جلسات درمانی حدود 40 دقیقه طول می کشد . نکته بعدی مهم در این درمان را می توان دروان نقاهت بسیار کم آن دانست ، بیمار می تواند بعد از درمان به فعالیت های روزمره بپردازد البته پیشنهاد می شود بین 7 تا 10 روز از فعالیت های شدید خودداری کرده که باعث برگشت این بیماری نشود . اگر بخواهیم این روش را با جراحی مقایسه کنیم می توان گفت که دیگر نیاز به برداشتن رگ نیست و کبودی بسیار کم تری دارد  و مهم ترین مزیت این روش هزینه بسیار مناسب تر آن نسبت به جراحی واریس می باشد .

عوارض اسکلروتراپی واریس

عوارض عموما بعد از هر نوع درمانی وجود دارد و اسکلروترپی از این قضیه مستثنی نیست . اولین عارضه بعد از درمان درد خفیف ممکن است در ناحیه درمانی تا دوهفته حس شود به دلیل لخته شدگی و گرفتگی رگ ها ، ممکن است پس از درمان مقداری برآمدگی در محل اسکلروتراپی دیده شود که بعد از گذشت زمان از بین می رود  و در نهایت برای دیدن نتیجه نهایی مطلوب عموما باید چند ماهی صبر کنید .

مراقبت های بعد از اسکلروتراپی واریس

اسکلروتراپی یک روش کم تهاجمی بوده و نیاز به مراقب های خاص و دقیقی نمی باشد . البته پزشکان مختلف با توجه محل درمان و مشکلات ممکن است مراقبت هایی به شما توصیه کنند ولی در کل مراقبت های خاصی را نمی توان در نظر گرفت به جز پرهیز از ورزش های سنگین تا حتی بین یک تا دو ماه بعد از درمان و دیگر فعالیت های شدید که ممکن است باعث برگشت بیماری شوند .

هزینه اسکلروتراپی واریس

همان طور که اشاره کردیم قیمت اسکلروتراپی واریس ارزان تر از جراحی آن است ، البته میزان داروی تزریقی مصرفی که پزشک تجویز می کند در هزینه این روش درمانی تاثیر بسزایی دارد . شما عزیزان می توانید برا همیشه از شر این مشکل خلاص شوید ، فقط کافی است با متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم