اندولیفت | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت اندولیفت در کلینیک زیبایی چهره شو

اندو لیفت

با گذشت زمان و عبور از دهه چهارم زندگی ، اثراتی از میانسالی در چهره ما به نمایش در می آید اما جوانی و جوان ماندن خواسته همیشگی ما می باشد . برای این کار همیشه بشر به دنبال راه حل هایی برای بهبود این اثرات که بر اثر کاهش تولید کلاژن در پوست ایجاد شده است ، می گردد . راه حل های متعددی نیز در این زمینه پیدا شده است یکی از راه حل های فوق العاده برای جوانسازی پوست را می توان اندولیفت دانست . البته گاهی هم ممکن است به دلیل شرایط زندگی یا مسائل زندگی پوست دچار افتادگی شود و اندولیفت راه حلی فوق العاده برای حل مشکلات می باشد .

اگر به ده سال قبل برگردیم روش های قدیمی برای حل مشکلات افتادگی پوست همگی حول محور لیفت می چرخید .

آندولیفت از لیزر برای بهبود کلاژن سازی سطح پوست استفاده می کند در حقیقت این روش هم مثل هایفوتراپی از امواج با طول موج های بالا و ایجاد حفره های 200 تا 300 میکرون به زیر پوست تابیده می شود . با عث تحریک پوست برای کلاژن سازی می شود . این روش با ایجاد حفره در بین درم عمقی و بافت چربی باعث کلاژن سازی پوست و در نتیجه دیدن نتایج دلخواه ما می شود .

مزیت های اندولیفت

این روش غیر تهاجمی از مزیت های درمان های غیر تهاجمی مستثنی نیست ، پس می توان گفت این روش درمانی نیازی به بیهوشی عمومی ندارد ، زمان درمان بسیار کوتاه بوده و خطرات و عوارض کمتری دارد ، مهم ترین مزیت این روش قابلیت برگشت پذیری و نقاهت کوتاه آن است . ولی دقیق تر که به این روش نگاه می کنیم می بینیم که این روش دقت بالایی دارد ، بدون برش بوده و هزینه بسیار مناسبی نیز دارد .

آندو لیفت یا هایفوتراپی

وقتی به این دو روش پر کاربرد نگاه می کنیم هر کدام ویژگی های مختلفی دارند ، اما می توان این دو روش را هم عرض یکدیگر دانست ، فقط این نکته قابل توجه است که مدت ماندگاری آندولیفت از هایفو تراپی مقداری بیش تر است . اما عموما هزینه آندولیفت از هایفوتراپی مقداری بیش تر است و در نهایت هم عموما در پلک پایین آندولیفت استفاده می شود ولی برای پلک پایین از هایفوتراپی استفاده می کنند . 

عوارض جانبی آندولیفت

در واقع اگر مشاوره خوب داشته باشید و با پزشک حرفه ای مشورت کنید می توانیم به این نکته اشاره کنیم که این روش عوارض خاصی ندارد و نبود جراحی و بیهوشی باعث کاهش چشمگیر این عوارض آندولیفت می باشد .

هزینه آندولیفت

آندولیفت هم مانند هایفوتراپی فاکتور های مختلفی در تعیین قیمت دارد ، البته باتوجه به این که این روش در نقاط مختلف بدن استفاده می شود قیمت های آن نیز متفاوت است .

چهره شو را می توان بهترین کلینیک آندولیفت در تهران دانست ، شما عزیزان برای بررسی اطلاعات بیشتر در زمینه آندولیفت و مشاوره رایگان پوست می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و از این فرصت بهره ببرید .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم