اندولیفت | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت اندولیفت در کلینیک زیبایی چهره شو

اندولیفت

مشاوره رایگان

  • {{ error[0] }}
  • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

اندو لیفت

با گذشت زمان و عبور از دهه چهارم زندگی ، اثراتی از میانسالی در چهره ما به نمایش در می آید اما جوانی و جوان ماندن خواسته همیشگی ما می باشد . برای این کار همیشه بشر به دنبال راه حل هایی برای بهبود این اثرات که بر اثر کاهش تولید کلاژن در پوست ایجاد شده است ، می گردد . راه حل های متعددی نیز در این زمینه پیدا شده است یکی از راه حل های فوق العاده برای جوانسازی پوست را می توان اندولیفت دانست . البته گاهی هم ممکن است به دلیل شرایط زندگی یا مسائل زندگی پوست دچار افتادگی شود و اندولیفت راه حلی فوق العاده برای حل مشکلات می باشد .

اگر به ده سال قبل برگردیم روش های قدیمی برای حل مشکلات افتادگی پوست همگی حول محور لیفت می چرخید .

آندولیفت از لیزر برای بهبود کلاژن سازی سطح پوست استفاده می کند در حقیقت این روش هم مثل هایفوتراپی از امواج با طول موج های بالا و ایجاد حفره های 200 تا 300 میکرون به زیر پوست تابیده می شود . با عث تحریک پوست برای کلاژن سازی می شود . این روش با ایجاد حفره در بین درم عمقی و بافت چربی باعث کلاژن سازی پوست و در نتیجه دیدن نتایج دلخواه ما می شود .

مزیت های اندولیفت

این روش غیر تهاجمی از مزیت های درمان های غیر تهاجمی مستثنی نیست ، پس می توان گفت این روش درمانی نیازی به بیهوشی عمومی ندارد ، زمان درمان بسیار کوتاه بوده و خطرات و عوارض کمتری دارد ، مهم ترین مزیت این روش قابلیت برگشت پذیری و نقاهت کوتاه آن است . ولی دقیق تر که به این روش نگاه می کنیم می بینیم که این روش دقت بالایی دارد ، بدون برش بوده و هزینه بسیار مناسبی نیز دارد .

آندو لیفت یا هایفوتراپی

وقتی به این دو روش پر کاربرد نگاه می کنیم هر کدام ویژگی های مختلفی دارند ، اما می توان این دو روش را هم عرض یکدیگر دانست ، فقط این نکته قابل توجه است که مدت ماندگاری آندولیفت از هایفو تراپی مقداری بیش تر است . اما عموما هزینه آندولیفت از هایفوتراپی مقداری بیش تر است و در نهایت هم عموما در پلک پایین آندولیفت استفاده می شود ولی برای پلک پایین از هایفوتراپی استفاده می کنند . 

عوارض جانبی آندولیفت

در واقع اگر مشاوره خوب داشته باشید و با پزشک حرفه ای مشورت کنید می توانیم به این نکته اشاره کنیم که این روش عوارض خاصی ندارد و نبود جراحی و بیهوشی باعث کاهش چشمگیر این عوارض آندولیفت می باشد .

هزینه آندولیفت

آندولیفت هم مانند هایفوتراپی فاکتور های مختلفی در تعیین قیمت دارد ، البته باتوجه به این که این روش در نقاط مختلف بدن استفاده می شود قیمت های آن نیز متفاوت است .

چهره شو را می توان بهترین کلینیک آندولیفت در تهران دانست ، شما عزیزان برای بررسی اطلاعات بیشتر در زمینه آندولیفت و مشاوره رایگان پوست می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و از این فرصت بهره ببرید .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.
متن پیام الزامی است!