برداشتن زائده‌های پوستی (خال و زگیل و میخچه) | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو

خدمت برداشتن زائده‌های پوستی (خال و زگیل و میخچه) در کلینیک زیبایی چهره شو

برداشتن زائده های پوستی

خدمات مجموعه کلینیک زیبایی در زمینه برداشتن زائده های پوستی به سه قسمت تقسیم می شود. ما در این مجموعه انواع خدمات برداشتن میخچه ، برداشتن زگیل  و برداشتن خال را انجام می دهیم که در ادامه به بررسی بیشتر آن می پردازیم . این زائده های پوستی مشکلاتی برای ما ایجاد می کنند ، اگر بخواهیم از زوایای مختلف به این مشکلات نگاه کنیم می توانیم این مشکلات را در دسته های متععد قرار دهیم ، دسته اول مشکلات زیبایی ، عموما زائده های پوستی که باعث این مشکل می شوند در ناحیه دست و صورت پیدا می شوند . دسته دوم این مشکلات وقتی رخ می دهد که باعث مشکلات پوستی و بیماری می شود و باید با نظر دکتر سریع برداشته شود ، دسته اخر باعث مشکلات روزمره شده ینی زائده پوستی باعث کاهش کارایی شخص بوده و به درمان نیاز دارد .

برداشتن خال

خال ها ، رشد سلول های پوستی که به صورت غیر طبیعی دیده می شوند ، در واقع ملانوسیتها یا همان سلول های رنگی باعث این غیر طبیعی دیده شدن می شوند . عموما می توان خال ها رو به دو دسته تقسیم کرد خال های ژنتیکی و  خال هایی که بر اثر شرایط زندگی مثل ماندن بیش از حد در افتاب پدید آمده اند . خال ممکن است در هر سایزی (البته کم تر از 5 میلی متر) و هر ظاهری در هر جای بدن پدید بیایند ، عموما این خال ها از بچگی پدید آمده و بار شد انسان ممکن است بزرگ تر و تیره تر شوند . لازم به ذکر است که برخی دیگر نیز ممکن است با بزرگ تر شدن فرد از بین بروند ، البته خال ها می توانند یک هشدار برای ما باشند همانطور که اشاره کردیم ممکن است بیماری هایی در پی این خال ها وجود داشته باشند که باید هر چه سریع تر نسبت به مراجعه پزشک و درمان آن ها اقدام کرد ، اگر خالی رشد غیر طبیعی یا تغییر رنگ غیر طبیعی داشت ، این می تواند یک هشدار برای تبدیل شدن به یک نوع سرطان باشد .

عدم وجود تقارن در خال ، شکل غیر طبیعی با مرز پوسته پوسته ، تغییر رنگ ناگهانی بزرگی بیش از حد و تغییر ظاهر می تواند هشدار هایی برای رسیدگی بیشتر به خال های بدن باشند . برای برداشتن خال عموما راه های مختلفی وجود دارد که با نظر پزشک عموما تجویز می شود ، ممکن است این تجویز جراحی ، درمان خال با لیزر یا سوزاندن خال باشد .

برداشتن زگیل

زگیل های توده های سلولی کوچکی هستند که روی پوست توسط ویروس پاپیلوما ایجاد می شوند . این ویروس به راحتی قابل انتقال است و عموما در دست و پا دیده می شود بیشتر انگشتان و کف دست و پا این توده سلولی صورتی رنگ دیده می شود . تنها نکته حساس زگیل تعدد آن است که نشان دهنده ضعف در سیستم ایمنی بدن می باشد . برای از بین بردن زگیل راه های مختلفی استفاده می شود که یکی از آن ها استفاده از اسید و محلول های شبیه به آن است . این محلول ها باعث از بین بردن یک لایه پوست مرده شده و کم کم باعث از بین رفتن زگیل می شوند . روش بعدی برای از بین بردن زگیل کرایوتراپی می باشد . در این روش نیتروژن مایع باعث سوختن زگیل می شود .

برداشتن میخچه

ساییدگی استخوان در مقابل بافت نرم باعث ایجاد میخچه می شود در حقیقت میخچه همان پوست زبری است که بر اثر این ساییدگی ایجاد شده است . البته می توان میخچه هایی که روی بدن ایجاد می شود را به دو دسته تقسیم کرد . میخچه های نرم و میخچه های سخت .

عموما میخچه های نرم و کوچک درمان های طبیعی دارند ولی میخچه هایی از سخت و یا بزرگ هستند نیازمند مراجعه به پزشک و استفاده از روش های پزشک هستند .

برای میخچه های بزرگ و سخت عموما پزشک های جراحی میخچه ، لیزر میخچه یا فریز کردن میخچه پا را تجویز کرده که بهترین راه برای رفع این موارد می باشد .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم