بلفاروپلاستی (جراحی پلک) | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت بلفاروپلاستی (جراحی پلک) در کلینیک زیبایی چهره شو

بلفاروپلاستی ( جراحی پلک)

چشم ها یکی از مهم ترین عضو های در زیبایی انسان به شمار می روند . به طوری کوچک ترین مشکلی در چشم ها و اطراف آن تاثیر به سزایی در افت زیبایی ما دارد . پلک ها یکی از مهم ترین قسمت های چشم ما اند که اگر دچار مشکل شوند تاثیر به سزایی در زیبایی ما دارند . افتادگی چین و چروک یا پف زیر پلک نیز از شایع ترین مشکلات چشم می باشند. . که به عنوان راه حل می توانیم عمل بلفاروپلاستی را به شما پیشنهاد کنیم .

 جراحی بلفاروپلاستی به شما کمک می کند تا مشکلاتی از قبیل افتادگی پلک پف زیر چشم و یا چین و چروک های پلک که بر اثر پیری به وجود آمده اند را از بین ببرید و با چشمانی جدید به دنیا بنگرید . نکته حائز اهمیت در مورد جراحی پلک این است که علاوه بر اینکه یک عمل زیبایی بوده می توان این روش را به عنوان یک روش درمانی نیز بدانیم چرا که عموما افتادگی پلک و مشکلات این چنینی باعث کاهش دید انسان می شود ، بلفاروپلاستی به کمک این مشکل آمده و به بهبود آن کمک می کند . عموما این روش درمانی در یک جلسه انجام می شود و نهایتا بین یک تا 3 ساعت زمان می برد که می توان گفت عمل بلفاروپلاستی جز درمان های بسیار ساده ، کم خطر و سریع می باشد .

مزایای عمل بلفاروپلاستی

اولین مزیت این روش را می توان بهبود بینایی نامید . همانطور که گفتیم از بین رفتن چربی های پلک و بالا رفتن آن باعث رفع برخی مشکلات بینایی و در نهایت بهبود آن می شود . مزیت بعدی جوانسازی است در واقع با برداشتن این چربی ها و بالا رفتن بلک ، پوست سفت می شود و این سفتی پوست باعث جوان نشان دادن پوست می شود .

می توان گفت این روش بهترین روش برای درمان افتادگی پلک و پف زیر چشم می باشد .

عوارض عمل بلفاروپلاستی

قاعدتا چشم ها علاوه بر اینکه یکی از موثر ترین اعضای صورت در زیبایی هستند ، یکی از حساس ترین اعضای صورت نیز هستند . این حساسیت باعث می شود عمل های جراحی اطراف چشم و روی چشم خطرات خاص خود را داشته باشد . حساس ترین بخش چراحی پلک بخیه و جای بخیه می باشد که در صورت اشتباه ممکن است جای بخیه مدت ها روی صورت بماند . اگر پزشک معالج تبحر زیادی در این عمل نداشته باشد ممکن است با سهل انگاری اختلالاتی در بینایی ایجاد کند .  عارضه بعدی که ممکن است گریبان گیر افراد شود خشکی ، خارش و یا سوزش چشم بوده و مهم ترین نکته اگر این بلفاروپلاستی در یک مرکز متفرقه انجام شود ممکن است باعث ایجاد عفونت های مختلفی در منطقه حساسی مثل چشم شود .

مراقبت های قبل از جراحی پلک

اولین نکته پیش از عمل همیشه بینایی سنجی و آزمایش هایی است که توسط پزشک انجام می شود . نکته مهمی که باید رعایت کنید سیگار و نوشیدنی های الکلی یک ماه قبل از عمل ممنوع می باشد . نکته مهم بعدی دارو های مصرفی روزانه خود را (مخصوصا دارو هایی که باعث افزایش خون ریزی می شود) با پزشک در میان بگذارید تا مشکلی برای شما پیش نیاید .

مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی

عموما بعد از عمل های جراحی مقداری سوزش در ناحیه مورد نظر حس می شود که با گذشت زمان این سوزش بر طرف می شود توصیه می شود برای تسریع این بهبود حتما از کمپرس یخ استفاده که باعث کاهش سوزش و بهبود سریع تر می شود . فعالیت های سبک و منظم باعث بهبود سریع تر می شود پس پیشنهاد می شود هر روز مقداری پیاده روی کنید . عموما پس از عمل مقداری به نور حساس می شوید که طبیعی است و باگذشت زمان حل می شود و نکته نهایی تابش نور خورشید به چشم ها باعث آسیب می شود حتما از آن خودداری کنید . شما می توانید بعد از حدود 7 تا 10 روز به فعالیت های عادی خود بپردازید .

هزینه عمل بلفاروپلاستی

قیمت جراحی پلک با توجه به تجهیزات مورد استفاده کلینیک و کادر درمانی متخصص آن متفاوت است ، همانطور که اشاره کردیم این روش درمانی بسیار حساس بوده و پیشنهاد می شود قبل از عمل پلک حتما تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید با خیال راحت بهترین نتیجه ممکن را بگیرید . کلینیک زیبایی چهره شو با تجربه بسیار بالا و کادر مجرب آماده همیاری شما در جراحی پلک می باشد فقط کافی است برای اطلاع از شرایط و مشاوره رایگان با تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا ما به سرعت با شما تماس بگیریم .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
سارا علیزاده
سارا علیزاده

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم