بوتاکس اطراف چشم | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت بوتاکس اطراف چشم در کلینیک زیبایی چهره شو

چین و چروک اطراف چشم، خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم و گودی زیر چشم از مشکلات پوستی افزایش سن می‌باشد که بوتاکس دور چشم بهترین روش درمان و از بین بردن آنها می‌باشد. توصیه می‌کنیم بوتاکس این ناحیه از صورت را به دلیل حساسیت بالا، توسط دکتر متخصص زیبایی صورت و در کلینیک‌های معتبر دارای مجوز بهداشت و درمان انجام دهید و از عوارض احتمالی بوتاکس نادرست دور چشم همچون افتادگی و سنگین شدن پلک‌ها، بی حسی و اشکی شدن چشم‌ها و نیز درد و قرمزی در ناحیه تزریق بوتاکس جلوگیری کنید.

 

در واقع بوتاکس، بهترین روش درمانی و پیشگیری برای از بین بردن چین و چروک پوست است. این متد زیبایی متفاوت از ترریق ژل می‌باشد که سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود. در واقع تزریق بوتاکس یا همان بوتولینوم توکسین با کاهش فعالیت و شل کردن عضلات، منجر به از بین بردن و رفع چروک‌های پوستی همچون خطوط اخم، چین‌های پنجه کلاغی گوشه چشم، خط لبخند و خطوط اطراف لب حاصل ‌از تکرار حالات صورت و همچنین بالا بردن ابرو، کاهش و جلوگیری از تعرق زیاد پوست و در نتیجه جوانسازی پوست می‌شود.

تزریق بوتاکس برای میگرن نیز یکی از متد‌های نوین برای درمان سردردهای میگرنی می‌باشد.

ماندگاری بوتاکس بازه زمانی شش الی دوازده ماه را پوشش می‌دهد که بسته به جنس پوست و ماهیچه‌های صورت، عمق چین و چروک، ناحیه تزریق صورت، برند بوتاکس تزریقی و مراقبت‌های پس از بوتاکس افراد متغیر است.

هزینه تزریق بوتاکس بسته به انتخاب بین انواع برند بوتاکس و ناحیه تزریق شما عزیزان متغیر می‌باشد.

 

جهت بهره مندی از مشاوره حرفه‌ای رایگان توسط مشاوران متخصص و اطلاع از هزینه بوتاکس دور چشم، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم