بوتاکس خط لبخند و اخم | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت بوتاکس خط لبخند و اخم در کلینیک زیبایی چهره شو

بوتاکس خط لبخند

خطوط لبخند که در اثر صحبت کردن، بروز احساسات (خنده) و سیگار کشیدن به مرور زمان و با افزایش سن روی پوست صورت نمایان می‌شوند و در صورت عدم رسیدگی همیشگی و دائمی شده که تاثیر منفی روی زیبایی چهره دارند. تزریق بوتاکس خط خنده مؤثرترین و بهترین روش برای رفع خطوط لبخند می‌باشد. بوتاکس، حرکت ماهیچه‌های اطراف لب را محدود می‌کند که این امر منجر به کمتر شدن چین و چروک‌های دور لب می‌شود.

 

بوتاکس خط اخم

بوتاکس پیشانی، یکی از شایع‌ترین متدهای جوانسازی پوست برای آقایان و خانم‌ها می‌باشد. تزریق بوتاکس پیشانی برای از بین بردن چین و چروک و خطوط پیشانی حاصل از ابراز احساسات همچون خط اخم که دائم نمایان نیستند، کاربرد دارد و در واقع روشی متفاوت از لیفت پیشانی می‌باشد.

 

در واقع بوتاکس، بهترین روش درمانی و پیشگیری برای از بین بردن چین و چروک پوست است. این متد زیبایی متفاوت از ترریق ژل می‌باشد که سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود. در واقع تزریق بوتاکس یا همان بوتولینوم توکسین با کاهش فعالیت و شل کردن عضلات، منجر به از بین بردن و رفع چروک‌های پوستی همچون خطوط اخم، چین‌های پنجه کلاغی گوشه چشم، خط لبخند و خطوط اطراف لب حاصل ‌از تکرار حالات صورت و همچنین بالا بردن ابرو، کاهش و جلوگیری از تعرق زیاد پوست و در نتیجه جوانسازی پوست می‌شود.

تزریق بوتاکس برای میگرن نیز یکی از متد‌های نوین برای درمان سردردهای میگرنی می‌باشد.

ماندگاری بوتاکس بازه زمانی شش الی دوازده ماه را پوشش می‌دهد که بسته به جنس پوست و ماهیچه‌های صورت، عمق چین و چروک، ناحیه تزریق صورت، برند بوتاکس تزریقی و مراقبت‌های پس از بوتاکس افراد متغیر است.

هزینه تزریق بوتاکس بسته به انتخاب بین انواع برند بوتاکس و ناحیه تزریق شما عزیزان متغیر می‌باشد.

 

جهت بهره مندی از مشاوره حرفه‌ای رایگان توسط مشاوران متخصص و اطلاع از هزینه بوتاکس خط خنده و خط اخم، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم