بوتاکس زیر بغل و کف دست | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت بوتاکس زیر بغل و کف دست در کلینیک زیبایی چهره شو

یکی از جنبه‌های درمانی تزریق بوتاکس، کاهش و جلوگیری از تعرق بیش از حد پوست می‌باشد، از این رو برای تزریق در ناحیه زیر بغل یا کف دست و پا روش مؤثری می‌باشد. عرق کردن زیاد دست و ‌پا و زیر بغل موجب کاهش اعتماد به نفس افراد هنگام تحصیل، رانندگی و پوشیدن لباس‌های رنگ روشن می‌شود که این روش درمانی بدون عوارض در کلینیک‌های زیبایی دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان انجام می‌شود.

 

در واقع بوتاکس، بهترین روش درمانی و پیشگیری برای از بین بردن چین و چروک پوست است که یکی دیگر از کاربردهای اثربخش آن، کاهش و جلوگیری از تعرق زیاد پوست می‌باشد.

تزریق بوتاکس برای میگرن نیز یکی از متد‌های نوین برای درمان سردردهای میگرنی می‌باشد.

ماندگاری بوتاکس بازه زمانی شش الی دوازده ماه را پوشش می‌دهد که بسته به جنس پوست و ماهیچه‌های صورت، عمق چین و چروک، ناحیه تزریق صورت، برند بوتاکس تزریقی و مراقبت‌های پس از بوتاکس افراد متغیر است.

هزینه تزریق بوتاکس بسته به انتخاب بین انواع برند بوتاکس و ناحیه تزریق شما عزیزان متغیر می‌باشد.

توصیه می‌شود در انتخاب بهترین کلینیک تخصصی معتبر و دکتر متخصص زیبایی باتجربه و ماهر و همچنین بهترین برند تزریق بوتاکس، تحقیقات لازم و مشاوره‌های تخصصی را انجام دهید تا درگیر عواض جانبی این تزریق زیبایی صورت و بدن نشوید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

جهت اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس، مراقبت‌ها و ماندگاری بوتاکس، بهترین برند بوتاکس و مشاوره رایگان در رابطه با این تزریق زیبایی مقرون به صرفه صورت، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 11-22070710(021)

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم