بوتاکس پیشانی | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت بوتاکس پیشانی در کلینیک زیبایی چهره شو

بوتاکس پیشانی، یکی از شایع‌ترین متدهای جوانسازی پوست در کلینیک‌های تخصصی زیبایی تهران برای آقایان و خانم‌ها می‌باشد. تزریق بوتاکس پیشانی برای از بین بردن چین و چروک و خطوط پیشانی حاصل از ابراز احساسات همچون خط اخم که دائم نمایان نیستند، کاربرد دارد و در واقع روشی متفاوت از لیفت پیشانی می‌باشد.

 

در واقع بوتاکس، بهترین روش درمانی و پیشگیری برای از بین بردن چین و چروک پوست است. این متد زیبایی متفاوت از ترریق ژل می‌باشد که سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود. در واقع تزریق بوتاکس یا همان بوتولینوم توکسین با کاهش فعالیت و شل کردن عضلات، منجر به از بین بردن و رفع چروک‌های پوستی همچون خطوط اخم، چین‌های پنجه کلاغی گوشه چشم، خط لبخند و خطوط اطراف لب حاصل ‌از تکرار حالات صورت و همچنین بالا بردن ابرو، کاهش و جلوگیری از تعرق زیاد پوست و در نتیجه جوانسازی پوست می‌شود.

تزریق بوتاکس برای میگرن نیز یکی از متد‌های نوین برای درمان سردردهای میگرنی می‌باشد.

ماندگاری بوتاکس بازه زمانی شش الی دوازده ماه را پوشش می‌دهد که بسته به جنس پوست و ماهیچه‌های صورت، عمق چین و چروک، ناحیه تزریق صورت، برند بوتاکس تزریقی و مراقبت‌های پس از بوتاکس افراد متغیر است.

هزینه تزریق بوتاکس بسته به انتخاب بین انواع برند بوتاکس و ناحیه تزریق شما عزیزان متغیر می‌باشد.

توصیه می‌شود در انتخاب بهترین کلینیک تخصصی معتبر و دکتر متخصص زیبایی باتجربه و ماهر و همچنین بهترین برند تزریق بوتاکس، تحقیقات لازم و مشاوره‌های تخصصی را انجام دهید تا درگیر عواض جانبی این تزریق زیبایی صورت و بدن نشوید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

جهت اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس، مراقبت‌ها و ماندگاری بوتاکس، بهترین برند بوتاکس و مشاوره رایگان در رابطه با این تزریق زیبایی مقرون به صرفه صورت، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم