بوتاکس چانه | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت بوتاکس چانه در کلینیک زیبایی چهره شو

بهترین روش برای از بین بردن خط وسط چانه (چال چانه) که به صورت ژنتیکی وجود دارد و یا چین و چروک‌های روی پوست چانه که در اثر افرایش سن ظاهر می‌شوند، تزریق بوتاکس فک می‌باشد که منجر به از بین رفتن برجستگی یا بیش از حد جلو به نظر رسیدن چانه و حالت چانه قلوه سنگی (چانه شکاف دار) می‌شود.

با در نظر گرفتن این نکته که فک، پویاترین عضو صورت می‌باشد و هنگام صحبت کردن، خندیدن و غذا خوردن در حال حرکت است، تزریق بوتاکس صورت برای خط چانه و چین و چروک‌های چانه تأثیر بسزایی روی زیبایی و رسیدن به فرم ایده‌آل چهره شما دارد.

هزینه بوتاکس چانه با توجه به برند بوتاکس، عمق سوراخ چانه و چین و چروک فک زیباجو متغیر می‌باشد.

 

در واقع بوتاکس، بهترین روش درمانی و پیشگیری برای از بین بردن چین و چروک پوست است. این متد زیبایی متفاوت از ترریق ژل می‌باشد که سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود. در واقع تزریق بوتاکس یا همان بوتولینوم توکسین با کاهش فعالیت و شل کردن عضلات، منجر به از بین بردن و رفع چروک‌های پوستی همچون خطوط اخم، چین‌های پنجه کلاغی گوشه چشم، خطوط چانه، خط لبخند و خطوط اطراف لب حاصل ‌از تکرار حالات صورت و همچنین بالا بردن ابرو، کاهش و جلوگیری از تعرق زیاد پوست و در نتیجه جوانسازی پوست می‌شود.

ماندگاری بوتاکس بازه زمانی شش الی دوازده ماه را پوشش می‌دهد که بسته به جنس پوست و ماهیچه‌های صورت، عمق چین و چروک، ناحیه تزریق صورت، برند بوتاکس تزریقی و مراقبت‌های پس از بوتاکس افراد متغیر است.

 

جهت اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس فک، مراقبت‌ها و ماندگاری بوتاکس، بهترین برند بوتاکس و مشاوره رایگان در رابطه با این تزریق زیبایی مقرون به صرفه صورت، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم