بوتاکس گردن | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت بوتاکس گردن در کلینیک زیبایی چهره شو

بوتاکس گردن

عضله پلاتیسما یکی از مهم ترین عضلات گردن ما می باشد که از زیر چانه شروع و تا بالای سینه ادامه دارد . در افرادی که این عضله قوی تر است با گذشت زمان این تار های عضلانی در کنار پوست دیده می شوند و عموما می توان گفت کهولت سن باعث این موضوع می شود . دیده شدن این تار های عضلانی تاثیر منفی در زیبایی و به خصوص باعث پیر تر نشان دادن افراد می شود . به همین سبب افرادی که به این مشکل دچار می شوند به دنبال راه حل هایی برای رفع این موضوع می پردازند . اولین راه حل که پیش روی این افراد قرار می گیرد جراحی لیفتینگ گردن است که بسیاری از افراد از جراحی و عوارض آن می ترسند یا با توجه به هزینه بالای این عمل دست به این کار نمی زنند . برای حل مشکل این افراد تزریق بوتاکس گردن انتخاب بهتری است چرا که با توجه به قیمت مناسب درمان مناسبی نیز هست .

درسته که باور عوام بر این است که بیشتر از بوتاکس در نواحی صورت استفاده می شود ولی یکی از بهترین راه های رفع چین و چروک های گردن نیز می باشد .

سازو کار این روش نیز مانند بقیه بوتاکس ها می باشد که ابتدا ناحیه مورد نظر توسط بی حسی موضعی بی حس می شود و سپس پزشک اقدام به تزریق بوتاکس می نماید . این فرایند کلابین 30 تا 60 دقیقه به طول می انجامد که می توان به عنوان یک عمل سرپایی شناخته شود .

مزایای بوتاکس گردن

بوتاکس گردن به حل بسیاری از مشکلات پوستی کمک می کند و همچنین گاها با توجه تشخیص پزشک می تواند بیماری هایی را درمان کند ، بیماری هایی نظیر مشکلات تکلم ، لرزش صدا و تیک های گفتاری از این دست بیماری ها هستند .

البته می توان مزیت های دیگری همچون سرپایی بودن سریع بودن دوران نقاهت بسیار کوتاه را جز اصلی ترین مزیت های تزریق بوتاکس گردن دانست .

عوارض بوتاکس گردن 

بوتاکس درسته یکی از بهترین روش های درمانی برای مشکلات گردن می باشد اما نمیتوان از عوارض های احتمالی آن هم چشم پوشی کرد . البته اگر بوتاکس گردن توسط افراد متخصص انجام شود این عوارض به حداقل می رسد پس توصیه می شود حتما در انتخاب کلینیک یا مرکز برای بوتاکس خود به دقت نمایید .

از عوارض بوتاکس نیز می توان به التهاب قرمزی اشاره کرد که با گذشت زمان از بین می رود . گاها نیز ممکن است کبودی هایی در این ناحیه دیده شود که آن هم با گذشت زمان بهبود پیدا میکند .

قیمت بوتاکس گردن

 هزینه بوتاکس گردن در مراکز مختلف متفاوت است چرا که تخصص پزشکان و مواد مورد استفاده این مراکز با هم فرق می کند برای استعلام هزینه بوتاکس باید از مراکز استعلام بگیرید . شما عزیزان می توانید برای استعلام هزینه و همچنین مشاوره رایگان با مشاوران با در تماس باشید .

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم