تزریق چربی | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق چربی در کلینیک زیبایی چهره شو

در پاسخ به این سوال که تزریق چربی چیست، می‌توانیم آن را یک متد جوانسازی معرفی کنیم. در این روش، چربی بدن زیباجو (چربی از ناحیه شکم، ران و سایر قسمت‌های بدن) از طریق لیپوساکشن با بی حسی موضعی استخراج و پس از آماده سازی چربی که شامل استریل و خالص سازی کردن می‌باشد، با سرنگ‌های مخصوصی به عنوان فیلر در ناحیه مورد نظر تزریق می‌شود. تزریق چربی (fat injection) با هدف زیبایی صورت و بدن برای جبران فرورفتگی و کاهش حجم، رفع چین و چروک و افتادگی پوست ایجاد شده در اثر افزایش سن، ایجاد برجستگی و افزایش حجم، فرم دهی، از بین بردن جای زخم‌ها و همچنین ایجاد تقارن بین عضوهای جفت انجام می‌شود. دوره نقاهت و بهبودی برای تزریق چربی بین یک الی دو هفته می‌باشد و بدون درد و خونریزی انجام می‌شود. ماندگاری تزریق چربی صورت و بدن بسته به نحوه برداشت و آماده سازی چربی برای تزریق، بافت بدنی فرد زیباجو و تکنیک پزشک زیبایی برای تزریق چربی متفاوت می‌باشد. توصیه می‌کنیم در انتخاب بهترین پزشک متخصص زیبایی با تکنیک‌های صحیح و همچنین کلینیک زیبایی معتبر دارای مجوز بهداشت و درمان، تحقیقات و مشاوره‌های تخصصی را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان حضوری و تلفنی با پزشک متخصص پوست و مو و اطلاع از هزینه تزریق چربی بدن و صورت از طریق شماره تماس و یا فرم مشاوره کلینیک زیبایی چهره شو با ما در ارتباط باشید.

 

مزایای تزریق چربی

 • ماندگاری تزریق چربی به صورت و بدن در مقایسه با تزریق ژل دوام بیشتری دارد که بنا به صلاح دید پزشک متخصص زیبایی و زیباجو، شارژ تزریق چربی انجام می‌شود.
 • به دلیل سازگاری چربی تزریق شده با بافت بدن، عوارض ندارد و ناحیه مورد نظر نسبت به تزریق واکنش نشان نمی‌‌دهد و به مرور زمان منجر به جوانسازی سلول‌های بنیادی پوست می‌شود.
 • تزریق چربی بدون درد، خونریزی و ایجاد اسکار انجام می‌شود.
 • دوره نقاهت و بهبودی برای تزریق چربی یک الی دو هفته می‌باشد.
 • سن مناسب برای تزریق چربی محدودیتی ندارد و زیباجویان در هر سنی قادر به انجام آن هستند.
 • تزریق چربی در افراد لاغر اندام، روشی محبوب و زود بازده برای افزایش حجم بخشی از بدن و صورت می‌باشد.

 

نواحی تزریق چربی صورت و بدن

 

تزریق چربی لب

تزریق چربی بدن برای لب، بهترین و ماندگارترین روش افزایش حجم لب‌ها با مدل دلخواه شما می‌باشد. چربی لب با سلیقه شخصی زیباجو و نظر پزشک متخصص زیبایی با در نظر گرفتن فرم صورت وی در مدل‌های طبیعی یا نچرال، عروسکی و قلبی تزریق می‌شود. در پاسخ به این سوال که آیا تزریق چربی به لب دائمی است، می‌توانیم ماندگاری تزریق چربی لب را طولانی‌تر از ژل لب بدانیم که با شارژ تزریق چربی، شما به نتیجه همیشگی برای فرم دلخواه لب‌های خود می‌رسید.

 تزریق چربی لب با اهداف زیر انجام می‌شود:

 • برجسته کردن لب نازک بالا و پایین‌ با ماندگاری بالا
 • لیفت لب بالا مناسب برای افراد با پشت لب بلند
 • رفع چین و چروک اطراف لب در اثر افزایش سن یا سیگار کشیدن بلند مدت
 • نارضایتی زیباجو از فرم لب و رسیدن به مدل لب ایده‌آل متناسب با چهره فرد
 • رفع نواقص ژنتیکی لب و یا ترمیم تزریق نامناسب ژل

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی و حضوری کلینیک زیبایی چهره شو در خصوص تزریق چربی لب از طریق شماره تماس مجموعه یا فرم مشاوره موجود در پایین صفحه با ما در تماس باشید.

 

تزریق چربی پیشانی

تزریق چربی به پیشانی و شقیقه برای از بین بردن چین و چروک پوست همچون خط اخم و خطوط افقی پیشانی که با افزایش سن و تکرار حالات صورت ظاهر می‌شوند، انجام می‌شود. تزریق چربی بدن به صورت و در ناحیه پیشانی، از طریق لیپوساکشن و استخراج مقدار چربی مورد نظر از شکم، ران و یا سایر قسمت‌های بدن بدون جراحی، سپس آماده سازی چربی و در نهایت تزریق پیشانی انجام می‌شود. این روش به دلیل سازگاری چربی تزریق شده با بافت صورت، عوارض ندارد و به مرور زمان منجر به جوانسازی سلول‌های بنیادی پوست می‌شود.

 

تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی بدن به زیر چشم، بهترین راه درمان و از بین بردن خطوط پنجه کلاغی، ناودان اشکی و همچنین رفع گودی و تیرگی زیر چشم می‌باشد. تزریق چربی در بالای چشم و به زیر ابرو نیز یک روش مطمئن و غیرتهاجمی‌ برای رفع چین و چروک و خطوط تیره پشت پلک حاصل از افرایش سن می‌باشد. به دلیل حساسیت بالای اطراف چشم، توصیه می‌کنیم دکتر خوب برای تزریق چربی را در بهترین کلینیک زیبایی تهران انتخاب کنید تا درگیر عوارض جانبی نشوید.

جهت مشاوره تخصصی تلفنی و حضوری با متخصصان کلینیک زیبایی چهره شو از طریق شماره تماس مجموعه یا فرم مشاوره موجود در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

تزریق چربی برای جای جوش و زخم

درمان فرورفتگی جای جوش و زخم، تاثیر بسزایی در داشتن پوستی زیبا و افزایش اعتماد به نفس شما دارد. تزریق چربی برای صورت، بهترین روش از بین بردن فرورفتگی‌های پوست ناشی از جای زخم، جوش، آکنه و یا مشکلات پوستی ایجاد شده با افزایش سن می‌باشد. با شروع تولید کلاژن و آلاستین، حجم پوست بیشتر و حالت ارتعاجی بیشتری پیدا خواهد کرد که نتیجه آن رفع جای جوش و زخم می‌باشد. تزریق چربی به صورت و بدن، نیازمند دقت، مهارت و تجربه کافی پزشک زیبایی می‌باشد تا به نتیجه مطلوب خود برسید.

 

تزریق چربی گونه

گونه‌های برجسته نقش به سزایی در زیبایی چهره دارند. تزریق چربی گونه برای افرادی که به صورت ژنتیکی گونه‌های برجسته‌ای ندارند و دارای فرم صورت کشیده‌ای هستند و یا در اثر افزایش سن و چین و چروک پوست اطراف چشم و افتادگی گونه این زیبایی خدادای را از دست داده‌اند، با هدف رسیدن به فرم ایده‌آلی از صورت و حفظ حالت طبیعی چهره انجام می‌شود. گونه گذاری با تزریق چربی بدن، ماندگارترین و کم‌خطرترین راه برای برجسته کردن گونه می‌باشد. به دلیل سازگاری چربی تزریق شده با بافت بدن، امکان پس زدن چربی، افتادگی چربی و به طور کل واکنش نشان دادن صورت از بین می‌رود. با تزریق چربی بدن به گونه‌ها توسط بهترین متخصص زیبایی در کلینیک زیبایی دارای مجوز بهداشت بهداشت و درمان، از خطرات جانبی نظیر نامتقارن بودن گونه‌ها و یا حجم نامناسب تزریق گونه‌ها به فرم دلخواه چهره خود برسید.

 

تزریق چربی خط لبخند

خطوط لبخند در اثر صحبت کردن، بروز احساسات (خنده) و سیگار کشیدن به مرور زمان و با افزایش سن روی پوست صورت نمایان می‌شوند که در صورت عدم رسیدگی، همیشگی و دائمی خواهند شد. تزریق چربی بدن به خط خنده با هدف از بین بردن و رفع خطوط و چین ایجاد شده روی پوست از دو طرف بینی تا کناره‌های دهان ماندگارتری بیشتری نسبت به تزریق ژل خط خنده دارد. در این روش ، چربی بدن زیباجو از ناحیه شکم، ران و سایر قسمت‌های بدن از طریق لیپوساکشن با بی حسی موضعی استخراج و پس از آماده سازی چربی، تزریق خط خنده انجام می‌شود.

 

تزریق چربی چانه

تزریق چربی برای زاویه سازی فک، ماندگارترین و کم خطرترین روش بدون انجام جراحی فک می‌باشد که یکی از پرطرفدارترین انواع تزریق چربی به صورت بین خانم‌ها و آقایان می‌باشد. پروتز چانه و فک با چربی، منجر به تغییر طبیعی ابعاد چانه، زاویه دهی فک و در نتیجه بهبود تناسب و فرم صورت می‌شود.

فرم دهی چانه بدون انجام جراحی فک با اهداف زیر انجام می‌شود:

 • درمان عقب بودن چانه و فک پایین بدون جراحی با ماندگاری بالا
 • از بین بردن خط وسط چانه (چال چانه) که به صورت ژنتیکی وجود دارد
 • درمان چین و چروک‌های پوست چانه که در اثر افرایش سن ظاهر می‌شوند.

 

تزریق چربی سینه

یکی از بهترین راه‌های فرم دهی و بزرگ کردن سینه، افزایش حجم سینه از طریق تزریق چربی می‌باشد که شکل و بافت سینه و همچنین پوست آن توسط پزشک متخصص زیبایی کلینیک چهره شو بررسی می‌شود و در صورت مهیا بودن شرایط، تزریق چربی به سینه انجام می‌شود. در واقع تزریق چربی بدن به سینه با هدف افزایش کم حجم سینه و فرم دهی انجام می‌شود و اگر شما خواستار تغیرات بیشتری هستید، پروتز سینه گزینه مناسب‌تری می‌باشد. از دیگر مزیت‌‌های این تزریق زیبایی بدن می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • درمان نامتقارن بودن سینه‌ها ناشی از عدم رشد کامل پستان که این امر در اکثر خانم‌ها موجب کاهش اعتماد به نفس و لذت کافی نبردن از رابطه جنسی می‌شود.
 • برای درمان و پر کردن فرورفتگی‌های ایجاد شده سینه در اثر جراحی سینه و یا پستان برداری، تزریق چربی برای سینه طی دو الی چهار جلسه شارژ تزریق چربی انجام می‌شود.

 

تزریق چربی به دست

تزریق چربی به انگشتان دست و روی دست و پا، بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک پوست و همچنین کانتور خطوط آن می‌باشد. این متد جوانسازی پوست دست، از طریق لیپوساکشن چربی بدن فرد متقاضی (با بی حسی موضعی)، آماده سازی چربی و در نهایت تزریق چربی به پشت دست انجام می‌شود. نتیجه این تزریق دست‌هایی با پوست صاف و ظاهر طبیعی است.

 

تزریق چربی باسن

تزریق چربی باسن یا لیفت باسن برزیلی، یکی از شایع‌ترین روش‌های حجم دهی و انحنای بیشتر باسن می‌باشد که از طریق ساکشن چربی اضافی از ناحیه شکم، ران و سایر قسمت‌های بدن و در نهایت تزریق چربی به باسن  بدون جراحی و درد و خونریزی انجام می‌شود. تزریق چربی ساق پا نیز یکی از خدمات قابل ارائه در کلینیک‌های زیبایی تخصصی می‌باشد که زیباجویان لاغر اندام که متقاضی پر شدن ساق پا هستند از این روش استقبال می‌کنند.

 

تزریق چربی واژن

زیبایی واژن نقش مهمی در اعتماد به نفس خانم‌ها و بهبود رابطه جنسی دارد که تزریق چربی به واژن، یکی از ماندگارترین روش‌ها برای جوانسازی واژن بدون عمل جراحی و برش می‌باشد. واژن یا لابیای ماژور در اثر افزایش سن، زایمان طبیعی، یائستگی، رژیم‌های لاغری سنگین و کاهش وزن، تغییرات هورمونی و بیماری‌ها دستخوش تغییراتی می‌شود که منجر به پیری، چروک شدن، شل شدگی و افتادگی پوست می‌شود. تزریق چربی لابیا با هدف زیباسازی و تنگ شدن واژن، رفع چین و چروک واژن، حجیم شدن لب‌های واژن، روشن سازی واژن، سفت شدن پوست واژن و رفع نامتقارن بودن دو طرف واژن انجام می‌شود. نتیجه تزریق چربی بدن به واژن کاملا طبیعی است و به دلیل سازگاری چربی با بافت بدن، احتمال پس زدن پیوند وجود ندارد.

 

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان حضوری و تلفنی با پزشک متخصص پوست و مو و اطلاع از هزینه تزریق چربی بدن و صورت از طریق شماره تماس و یا فرم مشاوره کلینیک زیبایی چهره شو با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09120997891 - 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم باقری
خانم باقری

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم