تزریق چربی باسن | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق چربی باسن در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق چربی به باسن

رسیدن به ایده آل ها همیشه از آرزو های بشر بوده و هست . اندام ایده آل نیز یکی از مهم ترین خواسته های ما در این روز های می باشد  و داشتن یک تناسب درست در قسمت تحتانی می تواند تاثیر به سزایی در ظاهر اندام ما بگذارد . داشتن یک باسن با ظاهر مناسب می تواند به خوبی در کل ظاهر و پوشش ما نقش مثبتی ایفا کند . به همین دلیل افراد زیادی دست به کار های مختلف می زنند تا به اندام رویایی خود مخصوصا در ناحیه باسن خود برسند .

عمل جراحی ، کاشت پروتز، تزریق ژل و در نهایت تزریق چربی از مهم ترین راهکار هایی است که علم پزشکی برای حل این مشکل ارائه کرده است . البته ورزش همیشه راه حل مناسبی برای رسیدن به اندام ایده آل است اما بسیاری از افراد وقت و توانایی کافی برای انجام این کار را ندارند .

در این مقاله قصد داریم در مورد تزریق چربی به باسن یا همان اصطلاح لیفت باسن برزیلی صحبت کنیم . که می توان گفت یکی از بهترین راه حل های بهبود ظاهر باسن می باشد که برای شکل دادن و گرد کردن باسن از روش تزریق چربی های خود بدن فرد انجام می شود . در این روش ابتدا چربی های بدن به صورت لیپو ساکشن استخراج می شود و در مرحله بعد این چربی های استخراج شده فراوری و آماده تزریق به بدن فرد می شوند  و در نهایت به ناحیه مورد نظر ینی باسن تزریق شده و باعث بهبود ساختار ظاهری شخص می شود .

مزایا تزریق چربی به باسن

این روش مزیت های بسیاری دارد که می توان به طبیعی بودن، شکل دهی بسیار مناسب انحنای بدن ، پوشش جذاب تر در هنگام پوشیدن انواع لباس ، ایجاد تعادل در بدن ، کم شدن بقیه چربی های اضافه بدن و در نهایت سرپایی و ساده بودن این روش اشاره کرد .

مراقبت های بعد از تزریق چربی باسن

اولین نکته مراقبتی که شما باید رعایت کنید تا مشکلاتی بعد از این درمان برای شما عزیزان پیش نیاید ، رعایت دستورالعمل های پزشک و کلینیک است . نکته بعدی و بسیار مهم این است که ترجیحا از نشستن روی ناحیه مورد درمان یا خوابیدن روی باسن به شدت بپرهیزید ، سعی کنید هنگام نشستن متمایل باشید . تا یک هفته باید در مورد نشستن رعایت کنید و بعد از آن می توانید به آرامی فعالیت های سبک خود را شروع کنید و با گذشت ده روز یا دو هفته می توانید به محل کار خود برگردید و زندگی عادی را ادامه دهید البته اشاره کنم که این روند درمانی ممکن است تا یک ماه به طول بیانجامد و شما باید تا یک ماه مراقب حالات بدن خود باشید .

عوارض تزریق چربی به باسن

عموما عارضه خاصی بعد از درمان با این روش دیده نمی شود البته ممکن است در صورت اشتباهات پزشکی و کم تجربگی پزشک دچار مشکلات گرفتگی عروق شوید که با توجه به پیشرفت پزشکی این احتمال بسیار نادر است . کبودی، تورم و سوزش ناحیه تزریق نیز از دیگر عارضه های لیفت برزیلی می باشد که با گذشت زمان بهبود می یابد .

هزینه تزریق چربی به باسن

قیمت لیفت برزیلی با توجه به لیپو ساکشنی که انجام می شود و میزان چربی استخراجی و دیگر فاکتور های پزشکی متغیر است پس توصیه می شود برای اطلاع از قیمت این کار حتما با پزشک مشورت کنید تا شما را در این راه یاری کنند . مشاوران کلینیک زیبایی چهره شو آماده ارائه هر گونه مشاوره در زمینه لیفت یا تزریق چربی باسن و دیگر موارد زیبایی می باشند . فقط کافی است فرم مشاوره را پر کنید تا با شما تماس بگیریم .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم