تزریق چربی به پشت دست و مچ | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان <p style="text-align:right"><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Calibri,sans-

خدمت تزریق چربی به پشت دست و مچ در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق چربی دست و مچ

serif">همیشه زیبایی و جوانی به صورت نیست ، دست و مچ نیز از اندام های مهم در معرض دید هستند که جوانی و شادابی این دو عضو تاثیر به سزایی در زیبایی و جوان تر نشان دادن افراد دارد البته می توان گفت تاثیر اصلی جوان بودن دست و مچ در افزایش اعتماد به نفس هر شخص است . به همین دلیل پزشکان راه حل های متنوعی برای حل این مشکل ارائه داده اند . تا دیگر نگران گذران عمر و چین و چروک های دست و مچ خود نباشیم .

راه حل های علم پزشکی برای جوانسازی پوست دست و مچ عبارت اند از تزریق ژل ، تزریق چربی ، بوتاکس و گاها جراحی های خاص  که ما در این مقاله میخواهیم به بررسی ویژگی ها و جزئیات تزریق چربی دست و مچ بپردازیم .

اگر به پوست افرادی که چربی بدن آن ها بسیار پایین است نگاهی بیندازیم متوجه نازکی آن می شویم چرا تاثیر مستقیمی بین چربی و ضخامت پوست وجود دارد ، این کاهش چربی در افراد نیز با گذشت زمان صورت می گیرد و پوست نازک تر و شل تر می شود ، پزشکان با تزریق چربی باعث بهبود این شرایط باعث ایجاد تعادل در پوست شده و به جوان تر شدن پوست کمک می کنند .

مزیت های تزریق چربی به دست و مچ

اگر بخواهیم نکات مهم و مزیت های این روش را بگویم در اولین نگاه به طبیعی تر بودن آن می رسیم چرا که این چربی که به دست های ما تزریق می شود از خود بدن ما گرفته شده و هیچ حساسیتی ایجاد نمی کند . نکته بعدی آسان بودن این روش درمانی است ،  این روش سرپایی بوده و دوران نقاهت بسیار کمی دارد . به سرعت می توانید به کار های روزمره خود بپردازید . نکته بعدی بسیار مهم در این روش ارزان تر بودن آن نسبت به روش های مشابه جوانسازی پوست دست می باشد و در نهایت ماندگاری این روش بسیار بالا تر از روش تزریق ژل دست می باشد چرا که به صورت کاملا طبیعی بوده و بدن سریع به این چربی ها عادت  میکند .

عوارض تزریق چربی دست و مچ

با توجه سادگی و طبیعی این عمل عوارض آن نیز  بسیار کم بوده و می توان گفت عارضه بزرگی بعد از تزریق دیده نشده اما گاها تورم سوزش و کبودی هایی در محل تزریق دیده می شود که با گذشت زمان بین یک تا سه روز به طور کامل از بین می رود و شما به حالت ایده آل خود می رسید .

مراقبت های بعد از تزریق چربی دست و مچ

اولین مراقبتی که توصیه می شود بعد از این روش درمانی انجام دهید پرهیز از استعمال دخانیات و مصرف الکل است چرا که ممکن است سیستم بدن را بهم ریخته و باعث آسیب هایی در محل تزریق شود . فاکتور بعدی که توصیه می شود حتما رعایت کنید پرهیز از فعالیت های سنگین در یک یا دو روز بعد از عمل است و در صورت احساس درد توصیه می شود از کمپرس سرد استفاده نمایید تا به بهبودی زود تر برسید .

هزینه تزریق چربی دست و مچ  

 این روش درمانی را می توان با شاخصه های متعددی دسته بندی کرد که یکی از آن ها میزان چربی و حتی زمان عمل است برای همین شما حتما قبل از درمان باید با پزشک مشورت کرده تا اطلاعات نهایی را به شما ارائه دهند . کلینیک زیبایی چهره شو آماده ارائه انواع خدمات زیبایی و مشاوره به شما عزیزان می باشد، برای اطلاع از قیمت تزریق چربی به پشت دست و مچ فقط کافی است فرم مشاوره را پر کنید .

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم