تزریق چربی سوز صورت و غبغب | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق چربی سوز صورت و غبغب در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق چربی سوز صورت و غبغب

مشاوره رایگان

  • {{ error[0] }}
  • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

مزوتراپی غبغب

باز هم غبغب و مشکلات ناشی از آن، غبغب همیشه یکی از مشکلات زیبایی این تجمع چربی زیر چانه می باشد . که عمدتا دلایل مختلفی می تواند باعث این مشکل شوند که برای حل آن نیز روش های مختلفی پیشنهاد کردیم که یکی از آن ها جراحی غبغب بوده که مورد آن صحبت کردیم ، یکی دیگر از روش های رفع غبغب که می خواهیم امروز در مورد آن صحبت کنیم مزوتراپی غبغب می باشد .

مزوتراپی در حقیقت ماده ای است ترکیبی ، که می توان انواع مختلف دارو را به آن نسبت داد ینی به طوری که گاها می تواند فقط به جوانسازی پوست کمک کند ، گاهی نیز می تواند باعث از بین روش و تخریب بافت چربی زیر پوست شود در این روش درمانی ینی مزوتراپی غبغب این ماده کمک به تخریب ساختار چربی می کند و باعث از بین رفتن آن می شود . در واقع پس از تزریق پزشک این ماده در بین چربی های صورت لیپولیز صورت گرفته و باعث از بین رفتن و متلاشی شدن این چربی ها  می شود . البته این که چه مقدار و چه ترکیبی برای از بین بردن این چربی ها استفاده شود پس از معاینه پزشک معلوم می شود .

گاها سوال می شود که این چربی های تخریب شده چطور از بدن خارج می شود ، آیا لیپوساکشن نیاز است ؟ در جواب باید بگوییم که این چربی ها از طریق سازوکار طبیعی بدن از بدن خارج شده و از طریق کلیه دفع می شوند .

مزایای مزوتراپی

یکی از مهم ترین مزیت های ای روش درمانه همان جوانسازی پوست است چرا که عموما در ترکیبات مزو موادی وجود دارد که باعث جوانسازی پوست صورت نیز می شود .

نتیجه این جوانسازی عموما برطرف شدن چروک های روی پوست می باشد . البته اگر بخواهیم به اصلی ترین مزیت مزوتراپی بپردازیم به از بین رفع سلول های چربی می رسیم و در نهایت این روش کمک شایانی به روشن شدن پوست و جلوگیری از ایجاد لکه کمک می کند .

عوراض مزوتراپی

این روش یکی از سبک ترین و کم عارضه ترین راه حل های رفع غبغب می باشد ، که اگر توسط یک پزشک با تجربه و حاذق انجام وشد عوارض خاصی را در بر ندارد البته ممکن است گاهی کمی کبودی و تورم در ناحیه مورد نظر احساس شود که به خاطر تخریب بافت چربی است که با گذشت زمان به سرعت از بین می رود .

مراقبت های پس از مزوتراپی غبغب

خب به دلیل تخریب بافت های چربی توصیه می شود برای کاهش بروز عوارض از فعالیت های سنگین خودداری کنید ، استخر و استحمام نیز در 24 ساعت ابتدایی ممنوع می باشد . و نکته دائمی ما برای کاهش تورم کبودی و درد استفاده از کمپرس یخ می باشد و در صورت مشاهده موارد مشکوک حتما با پزشک در تماس باشید .

هزینه مزوتراپی غبغب

یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت مزوتراپی غبغب تعداد جلسات این روش درمانی است ینی در اولین مرحله باید پرسید چند جلسه برای درمان غبغب به روش مزوتراپی نیاز است سپس باید به بررسی عوامل دیگر بپردازیم که پیشنهاد می شود با متخصصین مشورت کنید . شما عزیزان می توانید برای استفاده ای ازین مشاوره رایگان با کلینیک زیبایی جهره شو تماس گرفته و اطلاعات خود را تکمیل کنید .

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.
متن پیام الزامی است!