تزریق چربی سوز موضعی بدن | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق چربی سوز موضعی بدن در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق چربی سوز موضعی بدن (مزوتراپی)

در مقاله های مختلفی راجع به مزوتراپی صحبت کردیم ، این بار می خواهیم سراغ چربی های موضعی بدن برویم جایی که بسیاری افراد مشکلات زیادی در ناحیه های مختلف بدن خود دارند بدین گونه که با ورزش یا قرص یا رژیم نتوانستند چربی های موضعی را از بین ببرند چرا که در اصل ما نمی توانیم با ورزش و رژیم و غیره چربی های موضعی را ازبین ببریم و اصطلاح لاغری موضعی به و سیله ورزش تقریبا غیر ممکن است و جز اشتباهاتی است که گاها به عنوان تبلیغ استفاده می شود . اما در علم پزشکی این مشکل به وسیله راه های مختلفی حل شده است که یکی از این راه ها مزوتراپی یا تزریق چربی سوز موضعی بدن می باشد .

 در واقع مزو یک نوع دارو می باشد که با ورود به بدن باعث شکست بافت چربی و خرد شدن بافت های چربی به تکه های کوچک تر می شود . و در نهایت این چربی های دفع شده از طریق کلیه و خود بدن دفع می شود که البته نیاز به مراقبت های خاص برای بهبودی صد در صدی می باشد . باید اشاره کنم که مزو تراپی به چندیدن جلسه نیاز دارد که بتواند تمام چربی های موجود را از بین ببرد .

کاربرد ها و مزایای تزریق چربی سوز موضعی بدن

مزوتراپی مزایای متعددی دارد ، اولین و مهم ترین عامل مهم به عنوان مزیت در این روش را می توان لاغری موضعی دانست ، چرا که یکی از سخت ترین کارها در لاغری موضعی بودن آن است . مزیت بعدی که می توان در مورد آن صحبت کرد دائمی بودن آن می باشد . مزیت بعدی این روش عدم جراحی و راحت بودن آن است ( یک فرایند 30 تا 50 دقیقه ای است) و به همین دلیل دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد اگرچه زمان از بین رفتن کامل چربی ها ممکن است چندین روز طول بکشد . و در نهایت هزینه مزوتراپی بسیار کم تر از لیپوساکشن و یا دیگر روش های مشابه است .

عوارض تزریق چربی سوز موضعی بدن

عوارض مزوتراپی را می توان برای افراد مختلف متفاوت دانست چرا که متابولیسم بدن افراد متفاوت است و در برابرآنزیم هایی که به بدن فرد تزریق می شود پاسخ های متفاوتی دیده می شود و حتی گاها بدن برخی هیچ جوابی نمی دهد .

عارضه بعدی که می توان در مورد آن صحبت کرد کبودی ، قرمزی و تورم در ناحیه مورد درمان می باشد که با گذشت زمان از بین می رود .

مراقبت های بعد از تزریق چربی سوز موضعی بدن

توصیه می شود بعد از درمان از فعالیت های سنگین بپرهیزید و از کمپرس سرد در موضع تزریق و کبودی استفاده تا درد کم تری را تجربه کنید و در نهایت نسبت به تغذیه خود تا بهبودی کامل توجه خاصی نشان دهید .

هزینه تزریق چربی سوز موضعی بدن

همان طور که اشاره کردیم هزینه مزوتراپی عموما کم تر از روش های دیگر است اما با توجه به تعداد جلسات مورد نیاز متغیر می باشد . شما عزیزان می توانید با استفاده از مشاوره رایگان کلینیک چهره شو از قیمت مزوتراپی و شرایط آن آگاه شوید فقط کافی است با ما تماس بگیرید یا فرم مشاوره را پر کرده تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم .

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم