تزریق چربی واژن | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق چربی واژن در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق چربی به واژن

ناحیه لابیا یکی از مهم ترین نواحی برای هر خانمی می باشد چرا که تاثیر مستقیمی در روابط و راحتی های بدن دارد . بسیاری از بانوان توجه خاصی به به این ناحیه دارند و گاها ظاهر این ناحیه برایشان آزار دهنده است که باعث می شود دنبال راهی برای حل این مشکل باشند. راه حل ما برای حل این مشکل تزریق چربی به واژن می باشد ، البته راه حل های مختلفی برای حل مشکل ظاهری ناحیه تناسلی وجود دارد ، نظیر تزریق ژل یا عمل جراحی اما می توان گفت هر کدام کارایی خود را در این ناحیه دارند .

لابیا یا لبه های بیرونی ناحیه تناسلی بانوان با گذشت زمان و یا زایمان های طبیعی از حالت اولیه و مناسب خود خارج می شوند که برای حل این مشکل پزشکان تزریق چربی به این ناحیه را پیشنهاد می کنند . این تزریق باعث جوان تر شدن و همچنین تغییر ظاهری این ناحیه شده که عموما رضایت قابل قبولی نیز در بر دارد .

مزایای تزریق چربی به واژن

اگر بخواهیم از مزیت های این روش درمانی سخنی بگوییم می توانیم به بهبود کیفیت روابط جنسی اشاره کنیم . مزیت بعدی افزایش اعتماد به نفس فرد و جوانسازی ناحیه تناسلی می باشد و در نهایت باعث راحت تر بودن در هنگام پوشیدن لباس های تنگ می شود .

حالا که راجع به مزیت های این تزریق صحبت کردیم بهتر است راجع به مزیت این روش نسبت به روش های دیگر نیز صحبت کنیم که می توان به طبیعی تر بودن وآسان تر بودن این روش اشاره کرد چرا که در اولین نکته باید بگوییم که کل این درمان نهایتا 30 دقیقه زمان می برد و در مورد طبیعی بودن باید بگوییم که به دلیل استخراج چربی از بدن خود فرد این روش درمانی کاملا طبیعی است . نکته بعدی که بسیار حائذ اهمیت است عدم نیاز به جراحی و دوران نقاهت کوتاه آن است . در نهایت باید بگوییم هزینه این روش درمانی نسبت به بقیه روش ها کم تر می باشد .

عوارض تزریق چربی واژن

برای عوارض این روش باید گفت که عموما مشکلاتی را به همراه ندارد و عارضه های طبیعی بعد از تزریق چربی رخ می دهد که با گذشت زمان بهبود می یابد، عارضه هایی مثل کبودی ، تورم و احساس سوزش و درد که با گذشت یک یا دو روز پس از درمان از بین می رود .

مراقبت های بعد از تزریق چربی واژن

توصیه می شود بعد از انجام این درمان حتما به نکات پزشک توجه نمایید تا نتیجه مورد نظر خود را ببینید ، مسئله بعدی مهم برای شما پرهیز از فعالیت های سنگین طی مدت سه روز بعد از عمل می باشد . توصیه می شود از رانندگی نیز بپرهیزید چرا که به ناحیه تزریق چربی فشار می اورد و باعث ایجاد مشکلات می شود و نکته نهایی که همه پزشکان در این مورد اتفاق نظر دارند این است که توصیه می شود تا مدت دوهفته از هرگونه نزدیکی خودداری کنید تا دچار مشکلاتی در این مورد نشوید .

هزینه تزریق چربی واژن

در کلینیک زیبایی چهره شو برای این روش درمانی قیمت های مختلفی در نظر گرفته شده چرا که تجویز هر شخص به صورت انحصاری بوده و باعث می شود قیمت تزریق چربی واژن نیز برای هر فرد منحصر به فرد باشد . البته شما عزیزان می توانید برای اطلاع از شرایط کلینک و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید یا فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم