تزریق چربی گونه | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق چربی گونه در کلینیک زیبایی چهره شو

گونه‌های برجسته نقش به سزایی در زیبایی چهره دارند. تزریق چربی گونه برای افرادی که به صورت ژنتیکی گونه‌های برجسته‌ای ندارند و دارای فرم صورت کشیده‌ای هستند و یا در اثر افزایش سن و چین و چروک پوست اطراف چشم و افتادگی گونه این زیبایی خدادای را از دست داده‌اند، با هدف رسیدن به فرم ایده‌آلی از صورت و حفظ حالت طبیعی چهره انجام می‌شود.

گونه گذاری با تزریق چربی بدن، ماندگارترین و کم‌خطرترین راه برای برجسته کردن گونه می‌باشد. به دلیل سازگاری چربی تزریق شده با بافت بدن، امکان پس زدن چربی، افتادگی چربی و به طور کل واکنش نشان دادن صورت از بین می‌رود. با تزریق چربی بدن به گونه‌ها توسط بهترین متخصصان زیبایی در کلینیک زیبایی چهره‌شو، از خطرات جانبی نظیر نامتقارن بودن گونه‌ها و یا حجم نامناسب تزریق گونه‌ها به فرم دلخواه چهره خود برسید.

در پاسخ به این سوال که تزریق چربی چیست، می‌توانیم آن را یک متد جوانسازی معرفی کنیم. در این روش، چربی بدن زیباجو (چربی از ناحیه شکم، ران و سایر قسمت‌های بدن) از طریق لیپوساکشن با بی حسی موضعی استخراج و پس از آماده سازی چربی که شامل استریل و خالص سازی کردن می‌باشد، با سرنگ‌های مخصوصی به عنوان فیلر در ناحیه مورد نظر تزریق می‌شود.

تزریق چربی (fat injection) با هدف زیبایی صورت و بدن برای جبران فرورفتگی و کاهش حجم، رفع چین و چروک و افتادگی پوست ایجاد شده در اثر افزایش سن، ایجاد برجستگی و افزایش حجم، فرم دهی، از بین بردن جای زخم‌ها و همچنین ایجاد تقارن بین عضوهای جفت انجام می‌شود. دوره نقاهت و بهبودی برای تزریق چربی بین یک الی دو هفته می‌باشد و بدون درد و خونریزی انجام می‌شود. 

ماندگاری تزریق چربی صورت و بدن بسته به نحوه برداشت و آماده سازی چربی برای تزریق، بافت بدنی فرد زیباجو و تکنیک پزشک زیبایی برای تزریق چربی متفاوت می‌باشد. توصیه می‌کنیم در انتخاب بهترین پزشک متخصص زیبایی با تکنیک‌های صحیح و همچنین کلینیک زیبایی معتبر دارای مجوز بهداشت و درمان، تحقیقات و مشاوره‌های تخصصی را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

مزایای تزریق چربی

  • ماندگاری تزریق چربی به صورت و بدن در مقایسه با تزریق ژل دوام بیشتری دارد که بنا به صلاح دید پزشک متخصص زیبایی و زیباجو، شارژ تزریق چربی انجام می‌شود.
  • به دلیل سازگاری چربی تزریق شده با بافت بدن، عوارض ندارد و ناحیه مورد نظر نسبت به تزریق واکنش نشان نمی‌‌دهد و به مرور زمان منجر به جوانسازی سلول‌های بنیادی پوست می‌شود.
  • تزریق چربی بدون درد، خونریزی و ایجاد اسکار انجام می‌شود.
  • دوره نقاهت و بهبودی برای تزریق چربی یک الی دو هفته می‌باشد.
  • سن مناسب برای تزریق چربی محدودیتی ندارد و زیباجویان در هر سنی قادر به انجام آن هستند.
  • تزریق چربی در افراد لاغر اندام، روشی محبوب و زود بازده برای افزایش حجم بخشی از بدن و صورت می‌باشد.

 

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان حضوری و تلفنی با متخصصان پوست و مو و اطلاع از هزینه تزریق چربی بدن و صورت از طریق شماره تماس و یا فرم مشاوره کلینیک زیبایی چهره شو با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم