تزریق ژل بینی | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل بینی در کلینیک زیبایی چهره شو

ژل یا فیلر، ماده ژلاتینی مانندی است که با هدف زیبایی صورت برای ایجاد برجستگی و فرم دهی در ناحیه مدنظر و یا رفع چین و چروک تزریق می‌شود. ماندگاری ژل بسته به جنس و برند فیلر، حجم و روش تزریق ژل، مراقبت‌های بعد از تزریق ژل و بافت بدنی فرد متقاضی و همچنین امکانات کلینیک زیبایی متغیر می‌باشد که برای رسیدن به فرم ایده‌آل و مطلوب می‌توانید آن را بنا به صلاح دید پزشک زیبایی خود مجدد شارژ کنید.

 

تزریق ژل بینی 

علاوه بر لیفت بینی با نخ، یکی از روش‌های کم خطر و کم هزینه برای روتوش سطحی و ظاهری بینی، تزریق ژل به بینی برای قوز بینی و رفع گودی بینی می‌باشد. لیفت بینی با ژل منجر به رسیدن به فرم مطلوب و مدل زیبای بینی مدنظر شما عزیزان بدون عمل جراحی بینی می‌شود. می‌توانیم بگوییم تزریق فیلر بینی بسیاری از نتایج حاصل از عمل جراحی بینی را به دنبال دارد، با این تفاوت که روش تزریق بینی موقتی است و پس از مدتی امکان بازگشت بینی به حالت اولیه و نیاز به شارژ مجدد ژل توسط پزشک را دارد. اصلاح فرم بینی بدون عمل رینوپلاستی با تزریق ژل، بهترین روش برای اصلاح فرم بینی‌های استخوانی می‌باشد.

هزینه تزریق ژل بینی با در نظر گرفتن انتخاب زیباجو بین انواع برند ژل و حجم مورد نیاز متغیر می‌باشد.

تزریق ژل در کلینیک زیبایی چهره‌شو با بهترین برند فیلرهای فرانسوی، آلمانی، کره‌ای، آمریکایی و ایتالیایی همچون پروفایلو، ژوویدرم، پرفکتا، آلاینا، آیدیا و نورامیس توسط بهترین متخصصان زیبایی انجام می‌شود.

جهت مشاوره رایگان حضوری و تلفنی در رابطه با تزریق فیلر بینی، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود با مشاوران متخصص چهره شو در ارتباط باشید.

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم