تزریق ژل خط لبخند و اخم | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل خط لبخند و اخم در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق ژل خط لبخند و اخم

مشاوره رایگان

  • {{ error[0] }}
  • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

تزریق ژل خط لبخند و اخم

یکی از مزایای تزریق ژل صورت، رفع چین و چروک پوستی مخصوصاً برای خطوط خنده می‌باشد که با افزایش سن، کمبود آب بدن، سیگار کشیدن و زیاد در معرض اشعه ماوراء البنفش قرار گرفتن ظاهر می‌شود. تزریق فیلر خط لبخند جهت بهبود و رفع خطوط و چین ایجاد شده روی پوست از دو طرف بینی تا کناره‌های دهان تاثیر بسزایی دارد.

همچنین تزریق ژل خط اخم، چین و چروک‌های پیشانی را از طریق پر کردن مجدد حجم از دست رفته از بین می‌برد.

تزریق ژل خط خنده و اخم با مواد بی‌ حسی موضعی و بدون درد انجام می‌شود.

 

در واقع ژل یا فیلر، ماده ژلاتینی مانندی است که با هدف زیبایی صورت برای رفع چین و چروک، ایجاد برجستگی و فرم دهی در ناحیه مدنظر تزریق می‌شود. ماندگاری ژل تزریق شده بسته به جنس و برند فیلر، حجم و روش تزریق ژل، مراقبت‌های بعد از تزرق ژل، ناحیه تزریق شده و بافت بدنی فرد متقاضی و همچنین امکانات کلینیک زیبایی متغیر می‌باشد که برای رسیدن به فرم ایده‌آل و مطلوب می‌توانید آن را بنا به صلاح دید پزشک زیبایی خود مجدد شارژ کنید. هزینه تزریق ژل بسته به انتخاب بین انواع برند ژل، حجم دلخواه و ناحیه تزریق شما عزیزان متغیر می‌باشد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل خط لبخند و اخم

برای طولانی تر کردن دوام ژل ها روی صورت خود باید به نکاتی توجه کنید ، اولین نکته مهم در این راه جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به پوست صورت است . همیشه مراقب رژیم غذایی خود باشید و از خوردن مواد مضر برای بدن خودداری کنید . و در نهایت از پوست صورت خود مراقبت کنید تا دوام بهتری در صورت خود داشته باشید . البته باید نکاتی را ذکر کنیم که بلافاصله بعد از عمل باید به آن توجه کنید ، اولین نکته پرهیز از فعالیت های سنگین در 24 ساعت اول بعد از تزریق ، نکته بعدی استفاده از کمپرس سرد در صورت درد و تورم ناحیه تزریق و در نهایت از دستکاری محل تزریق بپرهیزید .

هزینه تزریق ژل خط لبخند و اخم

برای دانستن قیمت ژل خط لبخند و اخم باید به نکات مهمی توجه کنیم ، مثل برند ژل مورد استفاده ، حجم ژل مورد استفاده با توجه تجویز پزشک و ماندگاری و کیفیت ژل نقش اساسی در این مورد دارند .

جهت بهره مندی از مشاوره حرفه‌ای رایگان توسط مشاوران متخصص و اطلاع از ماندگاری، هزینه و بهترین مارک ژل تزریق خط خنده و اخم از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.
متن پیام الزامی است!