تزریق ژل خط لبخند و اخم | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل خط لبخند و اخم در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق ژل خط لبخند و اخم

یکی از مزایای تزریق ژل صورت، رفع چین و چروک پوستی مخصوصاً برای خطوط خنده می‌باشد که با افزایش سن، کمبود آب بدن، سیگار کشیدن و زیاد در معرض اشعه ماوراء البنفش قرار گرفتن ظاهر می‌شود. تزریق فیلر خط لبخند جهت بهبود و رفع خطوط و چین ایجاد شده روی پوست از دو طرف بینی تا کناره‌های دهان تاثیر بسزایی دارد.

همچنین تزریق ژل خط اخم، چین و چروک‌های پیشانی را از طریق پر کردن مجدد حجم از دست رفته از بین می‌برد.

تزریق ژل خط خنده و اخم با مواد بی‌ حسی موضعی و بدون درد انجام می‌شود.

 

در واقع ژل یا فیلر، ماده ژلاتینی مانندی است که با هدف زیبایی صورت برای رفع چین و چروک، ایجاد برجستگی و فرم دهی در ناحیه مدنظر تزریق می‌شود. ماندگاری ژل تزریق شده بسته به جنس و برند فیلر، حجم و روش تزریق ژل، مراقبت‌های بعد از تزرق ژل، ناحیه تزریق شده و بافت بدنی فرد متقاضی و همچنین امکانات کلینیک زیبایی متغیر می‌باشد که برای رسیدن به فرم ایده‌آل و مطلوب می‌توانید آن را بنا به صلاح دید پزشک زیبایی خود مجدد شارژ کنید. هزینه تزریق ژل بسته به انتخاب بین انواع برند ژل، حجم دلخواه و ناحیه تزریق شما عزیزان متغیر می‌باشد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل خط لبخند و اخم

برای طولانی تر کردن دوام ژل ها روی صورت خود باید به نکاتی توجه کنید ، اولین نکته مهم در این راه جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به پوست صورت است . همیشه مراقب رژیم غذایی خود باشید و از خوردن مواد مضر برای بدن خودداری کنید . و در نهایت از پوست صورت خود مراقبت کنید تا دوام بهتری در صورت خود داشته باشید . البته باید نکاتی را ذکر کنیم که بلافاصله بعد از عمل باید به آن توجه کنید ، اولین نکته پرهیز از فعالیت های سنگین در 24 ساعت اول بعد از تزریق ، نکته بعدی استفاده از کمپرس سرد در صورت درد و تورم ناحیه تزریق و در نهایت از دستکاری محل تزریق بپرهیزید .

هزینه تزریق ژل خط لبخند و اخم

برای دانستن قیمت ژل خط لبخند و اخم باید به نکات مهمی توجه کنیم ، مثل برند ژل مورد استفاده ، حجم ژل مورد استفاده با توجه تجویز پزشک و ماندگاری و کیفیت ژل نقش اساسی در این مورد دارند .

جهت بهره مندی از مشاوره حرفه‌ای رایگان توسط مشاوران متخصص و اطلاع از ماندگاری، هزینه و بهترین مارک ژل تزریق خط خنده و اخم از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم