تزریق ژل زیر چشم | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل زیر چشم در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق ژل زیر چشم

سیاهی ، گودی ، پف ، چروک و کانال های زیر چشم از بزرگ ترین معضلات چشم های در زیبایی افراد می باشد که به دلیل افزایش سن ، ژنتیک و محیط زیست پدید می آیند  که برای حل هر کدام راه حل های مختلفی ارائه شده است . یکی از این راه حل ها تزریق فیلر زیر چشم می باشد که برای درمان تمامی موارد فوق استفاده می شود و کارایی مطلوبی نیز دارد . در حقیقت یکی از دلایل محبوبیت این روش قیمت بسیار مناسب و همچنین همین کاربردی بودن آن است، این ژل می تواند با آبرسانی پوست باعث کلاژن سازی و جوانسازی هم شود البته که این روش غیر تهاجمی و با درد بسیار کم بوده نیز قابل چشم پوشی نیست .

علل بروز مشکلات اطراف چشم را می توان ، بد خوابیدن ، استرس زیاد ، آنواع آلرژی ژنتیک ، گاها گریه های طولانی مدت و ... دانست . به عنوان نمونه با گریه کردن های طولانی و تجمع اشک اطراف چشم باعث می شود چشم ها کم کم در آن ناحیه تیره شوند و مشکل تیرگی چشم برای شما به وجود بیاید .

روش های تزریق ژل چشم

دو روش برای تزریق ژل وجود دارد . روش اول تزریق ژل با کانولا ، در این روش از لوله باریک به نام کانولا برای تزریق استفاده می شود . روش دوم تزریق ژل با سوزن ، که روشی بسیار دقیق تر و رایج است که از سوزن برای تزریق این ژل استفاده می شود .

در ادامه به بررسی ویژگی های این روش درمانی اعم از مزیت ها ، عوارض ، مراقبت های بعد از تزریق و هزینه آن می پردازیم .

مزیت های تزریق ژل زیر چشم

یکی از مهم ترین مزیت های تزریق ژل زیرچشم جلوه طبیعی و جذابیت آن است .

عموما ژل ها به دلیل موقتی بودن حساسیت بسیار پایینی دارند . از مزیت های دیگر این روش می توان به کوتا بودن دوران نقاهت و بهبودی سریع آن نیز اشاره کرد همانطور که درمان بسیار ساده نیز دارند .

عوارض تزریق ژل زیر چشم

وقتی این تزریق ژل زیر چشم در کلینیک های زیبایی معتبر انجام شود عوارض آن به حداقل رسیده و باعث می شود دچار مشکلات مختلف نشوید البته باید اشاره کنم که کبودی و مقداری و گاها سوزش بعد از تزریق طبیعی بوده و با گذشت زمان از بین می رود .

مراقبت های بعد از تزریق ژل زیر چشم

مراقبت های بعد از عمل گاها از خود درمان نیز مهم تر به شمار می آیند به طوری که اگر به خوبی این موارد رعایت شوند باعث می شود دوران نقاهت ساده تر و کوتاه تری تجربه کنید . 

اولین نکته مراقبتی پرهیز از ورزش های سنگین و فعالیت های سنگین است ، نکته بعدی رعایت دستورات پزشک می باشد . در صورت احساس می توانید از کمپرس استفاده کنید که باعث کاهش درد ، کاهش تورم و از بین رفتن کبودی می شود . و در نهایت از خوردن داروهایی آسپرین که باعث رقیق شدن خون می شود خودداری کنید .

هزینه تزریق ژل زیر چشم

برای تعیین قیمت تزریق ژل زیر چشم چندین فاکتور برای ارزیابی داریم که مهم ترین آن ژل مصرفی می باشد . ژل های مصرفی علاوه بر کیفیت های مختلف در سه دسته موقتی و نیمه موقت و دائمی تقسیم می شوند که هر یک قیمت متفاوتی دارد . برای اطلاعا زا شرایط تزریق ژل زیر چشم می توانید با با مشاوران کلینیک زیبایی چهره شو در تماس باشید .

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم باقری
خانم باقری

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم