تزریق ژل لب | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی چهره شو

می‌توانیم ژل لب را پرطرفدارترین نوع تزریق‌ ژل صورت بنامیم. از معروف‌ترین انواع مدل‌های تزریق ژل لب مدل طبیعی یا نچرال، مدل عروسکی و مدل قلبی هستند که بسته به صلاح دید پزشک متخصص زیبایی با در نظر گرفتن فرم صورت و همچنین سلیقه شخصی فرد زیباجو انجام می‌شود.

تزریق فیلر لب برای عزیزانی که لب نازک و یا پشت لب بلندی دارند، با هدف حجم دهی و لیفت لب انجام می‌شود که به فرم ایده‌آلی از مدل لب خود برسند. این روش درمانی زیبایی همچنین برای رفع چین و چروک اطراف لب در اثر افزایش سن یا سیگار کشیدن بلند مدت کاربرد دارد.

این تزریق زیبایی صورت در کلینیک زیبایی چهره‌شو با بی حسی موضعی لب و بدون درد توسط بهترین پزشک‌های متخصص زیبایی انجام می‌شود.

هزینه تزریق ژل بینی با در نظر گرفتن انتخاب زیباجو بین انواع برند ژل و حجم مورد نیاز متغیر می‌باشد.

تزریق ژل در کلینیک زیبایی چهره‌شو با بهترین برند فیلرهای فرانسوی، آلمانی، کره‌ای، آمریکایی و ایتالیایی همچون پروفایلو، ژوویدرم، پرفکتا، آلاینا، آیدیا و نورامیس با حجم مورد نیاز زیباجو انجام می‌شود.

جهت مشاوره رایگان تلفنی و حضوری در رابطه با هزینه تزریق ژل لب، مراقبت‌های بعد از تزریق و ماندگاری ژل لب از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود با مشاوران چهره شو در ارتباط باشید.

توصیه می‌شود در انتخاب بهترین کلینیک تخصصی معتبر و دکتر متخصص زیبایی باتجربه و ماهر و همچنین بهترین برند تزریق ژل تحقیقات لازم و مشاوره‌های تخصصی را انجام دهید تا درگیر عواض جانبی این تزریق زیبایی صورت و بدن نشوید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم