تزریق ژل واژن | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل واژن در کلینیک زیبایی چهره شو

 

تزریق ژل واژن

این روز ها توجه به زیبایی به جایی رسیده که بسیاری از بانوان توجه ویژه ای به زیبایی ناحیه تناسلی خود نیز دارند و زیبایی این ناحیه نیز برایشان مهم است اگرچه زیبایی  این ناجیه تاثیر مستقیم در کیفیت رابطه جنسی نداشته اما می تواند به صورت غیر مستقیم باعث بهبود کیفیت آن شود . البته در نهایت زیبایی این محدوده به اعتماد به نفس فرد در برقراری رابطه نیز بسیار کمک می کند . پزشکان نیز برای حل این مشکل یعنی جوان سازی و زیباسازی واژن راه حل هایی ارائه داده اند . یکی از جدید ترین و بهترین راه ها برای حل این مشکل استفاده از ژل واژن می باشد .

تزریق ژل واژن می تواند در رفع چین و چروک های این ناحیه و همچنین جوان تر کردن پوست کمک بسیاری می کند . اگر شما هم حس می کنید نیاز به این عمل دارید با ما همراه باشید تا اطلاعات شما را در این زمینه بالاتر ببریم .

با گذشت زمان و افزایش سن و همچنین زایمان های طبیعی ساختار دستگاه تناسلی بانوان دچار تغییراتی می شود و می توان گفت گاها حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد که این موضوع برای بسیاری از بانوان ناخوشایند است و باعث کم تر شدن رضایت شخصی آن ها از خودشان می شود . در نهایت این مشکلات باعث کاهش کیفیت رابطه جنسی و گاها سرد شدن شریک جنسی شان می شود . که راه حل آن تزریق ژل واژن می باشد . در این روش پزشک متخصص با تزریق ژل به بهبود ظاهر این ناحیه کمک می کند .

مزیت های تزریق ژل واژن

لابیای ماژور برای هر فرد بسیار آسان و راحت بوده و فقط با بی حسی انجام می شود . به همین دلیل دوران نقاهت بسیار کوتاهی نیز دارد ، همین سرپایی بودن و عدم نیاز به جراحی باعث عدم نیاز آن به بستری شدن می شود به طوری که بعد از 48 ساعت می توان به کار های روز مره رسید و در نهایت می توان گفت که مزیت اصلی آن نتیجه دهی فوری است به طوری که بعد از عمل فورا تغییرات محسوس را حس می کنید .

خب علاوه بر این مزیت ها تزریق ژل فواید مهمی نیز دارد که می توان به رفع افتادگی واژن ، سفید و روشن تر کردن ناحیه تناسلی ، سفت کردن ناحیه ، جوانسازی ، کمک به درمان خشکی و حجم دهی لب های واژن نیز اشاره کرد .

عوارض تزریق ژل به واژن

با وجود مزیت ها و فوایدی که راجع به لابیای ماژور بیان کردیم . اما نمی توان از عوارض آن نیز چشم پوشی کرد . البته اگر این درمان توسط پزشک های ماهر و با تجربه انجام شود ، بسیاری از این عوارض به صفر نزدیک می شوند . اما بیان بعضی از این عوارض خالی از لطف نیست ، اولین عارضه لابیای ماژور می تواند التهاب و تورم باشد ، گاها کبودی نیز به این عارضه ها می پیوندد . درد ، حساسیت، سفت شدن و بروز لکه های قرمز نیز از دیگر عارضه های این روش درمانی می باشد . که البته اکثر این موارد عموما اتفاق نمی افتد و در صورت بروز حادثه های این چنینی حتما به پزشک مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از تزریق ژل واژن

خب لابیای ماژور نیز مانند هر روش درمانی نیاز به مراقبت های خاص خودش را دارد و برای کسب بهترین نتایج باید این نکات رعایت شود .

به عنوان اولین مطلب می توان گفت همیشه به تجویز پزشک توجه کنید و به زمان بندی قرص ها توجه کنید . عموما توصیه می شود از مصرف دخانیات و الکل خودداری کنید و بعد از تزریق رانندگی ممنوع است . توصیه می شود به مدت یک هفته تا ده روز از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید . نکته بعدی استفاده از کمپرس گرم تا 3 روز و کمپرس سرد تا پایان تورم و درد ناشی از تزریق می باشد .

و در نهایت ازدستکاری و ماساژ ناحیه خودداری کنید .

هزینه تزریق ژل واژن

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از شرایط لابیوماژور و مشاوره با متخصصین این حوزه حتما با ما تماس بگیرید . چر که ا که این کار مستلزم بررسی دقیق و دقت عمل بالا قبل از عمل می باشد . شما می توانید از مشاوره رایگان کلینیک زیبایی چهره شو استفاده کنید،  فقط کافی است فرم مشاوره را پر کنید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم