تزریق ژل و بوتاکس | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل و بوتاکس در کلینیک زیبایی چهره شو

یکی از خدمات اصلی کلینیک‌های زیبایی خوب در تهران، تزریق ژل و بوتاکس صورت و بدن می‌باشد که در ادامه به توضیح هر یک به صورت کامل و مجزا می‌پردازیم.

 

تزریق ژل

ژل یا فیلر، ماده ژلاتینی مانندی است که با هدف زیبایی صورت برای رفع چین و چروک، ایجاد برجستگی و فرم دهی در نواحی ذکر شده ذیل تزریق می‌شود. ماندگاری ژل تزریق شده بسته به جنس و برند فیلر، حجم و روش تزریق ژل، مراقبت‌های بعد از تزرق ژل، ناحیه تزریق شده و بافت بدنی فرد متقاضی و همچنین امکانات کلینیک زیبایی متغیر می‌باشد که برای رسیدن به فرم ایده‌آل و مطلوب می‌توانید آن را بنا به صلاح دید پزشک زیبایی خود مجدد شارژ کنید. هزینه تزریق ژل بسته به انتخاب بین انواع برند ژل، حجم دلخواه، ناحیه تزریق و کلینیک زیبایی تزریق ژل شما عزیزان متغیر می‌باشد.

توصیه می‌شود در انتخاب بهترین کلینیک تخصصی معتبر و دکتر متخصص زیبایی باتجربه و ماهر و همچنین بهترین برند تزریق ژل تحقیقات لازم و مشاوره‌های تخصصی را انجام دهید تا درگیر عواض جانبی این تزریق زیبایی صورت و بدن نشوید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

جهت مشاوره رایگان در رابطه با تزریق ژل، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با پزشکان متختصص چهره شو در تماس باشید.

 

تزریق ژل لب 

می‌توانیم تزریق ژل لب را پرطرفدارترین تزریق‌ ژل صورت بنامیم. از معروف‌ترین انواع مدل‌های تزریق ژل لب می‌توانیم به مدل طبیعی یا نچرال، مدل عروسکی و مدل قلبی اشاره کنیم که بسته به سلیقه شخصی فرد و نظر پزشک متخصص زیبایی با در نظر گرفتن فرم صورت وی انجام می‌شود. این تزریق زیبایی با بی حسی موضعی لب و بدون درد در کلیلنیک‌های زیبایی که خدمت تزریق ژل لب را دارند، انجام می‌شود.

تزریق فیلر لب برای عزیزانی که لب نازک و یا پشت لب بلندی دارند، با هدف حجم دهی و لیفت لب انجام می‌شود که به فرم ایده‌آلی از مدل لب خود برسند. این روش درمانی زیبایی همچنین برای رفع چین و چروک اطراف لب در اثر افزایش سن یا سیگار کشیدن بلند مدت کاربرد دارد.

جهت اطلاع از هزینه تزریق ژل لب و توضیحات کامل در رابطه با این تزریق زیبایی صورت، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با پزشکان متختصص چهره شو در ارتباط باشید.

 

تزریق ژل زیر چشم 

فیلر زیر چشم نیز یکی از محبوب‌ترین انواع تزریق‌های صورت می‌باشد که با هدف رفع کبودی، سیاهی و چین و چروک زیر چشم انجام می‌شود. رایج‌ترین ژل یا فیلر مورد استفاده در زیر چشم، اسید هیالورونیک است که برای تهیه آن از مواد طبیعی استفاده می‌شود.

جهت جلوگیری از عوارض تزریق فیلر زیر چشم و گلوله شده ژل زیر چشم، بهترین مارک‌ فیلر زیر چشم را در کلینیک‌های زیبایی که دارای مجوز رسمی بهداشت و درمان هستند را انتخاب کرده و به چهره ایده‌آل خود برسید.

 

تزریق ژل خط لبخند و اخم

همانطور که گفته شد یکی از مزایای تزریق ژل صورت، رفع چین و چروک پوست مخصوصاً برای خطوط خنده می‌باشد که با افزایش سن، کمبود آب بدن، سیگار کشیدن و زیاد در معرض اشعه ماوراء البنفش قرار گرفتن ظاهر می‌شود. تزریق فیلر خط لبخند جهت بهبود و رفع خطوط و چین ایجاد شده روی پوست از دو طرف بینی تا کناره‌های دهان تأثیر بسزایی دارد. همچنین تزریق ژل خط اخم، چین و چروک‌های پیشانی را از طریق پر کردن مجدد حجم از دست رفته از بین می‌برد. تزریق ژل خط خنده و اخم با مواد بی‌ حسی موضعی و بدون درد انجام می‌شود.

جهت بهره مندی از مشاوره حرفه‌ای رایگان توسط پزشک متخصص و اطلاع از ماندگاری، هزینه و بهترین مارک ژل تزریق خط خنده و اخم از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با ما در تماس باشید.

 

تزریق ژل بینی 

علاوه بر لیفت بینی با نخ یکی از روش‌های کم خطر و کم هزینه برای روتوش سطحی و ظاهری بینی، تزریق ژل به بینی برای قوز بینی و رفع گودی بینی می‌باشد. لیفت بینی با ژل منجر به رسیدن به فرم مطلوب و مدل زیبای بینی مدنظر شما عزیزان بدون عمل جراحی می‌شود. می‌توانیم بگوییم تزریق فیلر بینی بسیاری از نتایج حاصل از عمل جراحی بینی را به دنبال دارد، با این تفاوت که روش تزریق بینی موقتی است و پس از مدتی امکان بازگشت بینی به حالت اولیه و نیاز به شارژ مجدد ژل توسط پزشک را دارد.

 

تزریق ژل گونه 

گونه‌ها نقش به سزایی در زیبایی چهره دارند. تزریق ژل گونه برای افرادی که به صورت ژنتیکی گونه‌های برجسته‌ای ندارند و دارای فرم صورت کشیده‌ای هستند و یا در اثر افزایش سن و چین و چروک پوست اطراف چشم و بینی و افتادگی گونه این زیبایی خدادای را از دست داده‌اند، با هدف رسیدن به فرم ایده‌آلی از صورت و حفظ حالت طبیعی چهره انجام می‌شود. مقدار تزریق ژل گونه، حجم بین دو الی سه سی سی می‌باشد.

با تزریق فیلر گونه توسط معروف‌ترین پزشک‌های متخصص زیبایی و همچنین انتخاب بهترین برند ژل گونه و حجم مناسب، از خطرات جانبی نظیر نامتقارن بودن گونه‌ها و یا جابه‌جایی ژل جلوگیری و نسبت به برجسته سازی گونه اقدام کنید.

 

تزریق ژل چانه

یکی از بهترین روش‌های فرم دهی چانه بدون انجام جراحی فک و محتمل شدن خطرات و نیز هزینه‌های بالای آن، تزریق ژل فک می‌باشد که منجر به برجسته‌تر کردن چانه و رسیدن به فرم ایده‌آل چانه و فک می‌شود. روش تزریق ژل چانه بین خانم‌ها و آقایان از پرطرفدارترین انواع تزریق‌ ژل صورت در کلینیک‌های زیبایی می‌باشد. تزریق فیلر چانه بهتر است با ژل هیالورونیک اسید و حجم ژل بین یک تا دو سی سی انجام شود.

 

تزریق ژل واژن 

یکی از خدمات پرتقاضای جوانسازی که در کلینیک‌های زیبایی تخصصی تهران توسط پزشکان معروف و حاذق زیبایی انجام ‌می‌شود، تزریق ژل به واژن یا لابیا می‌باشد. پروتز واژن، یکی از معمول‌ترین و ساده‌ترین روش‌ها جهت جوانسازی واژن بدون جراحی می‌باشد که نقش مهمی در بهبود رابطه جنسی و افزایش اعتماد به نفس خانم‌ها دارد. لابیای ماژور با افزایش سن، زایمان طبیعی، کاهش وزن و تغییرات هورمونی دچار پیری، چروک شدن، شل شدگی و افتادگی پوست می‌شود. تزریق فیلر واژن منجر به زیباسازی و تنگ شدن واژن، حجیم شدن لب‌های واژن و روشن شدن پوست واژن می‌شود.

جهت مشاوره رایگان توسط پزشک متخصص زیبایی و اطلاع از هزینه تزریق ژل واژن، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

تزریق ژل باسن 

تزریق ژل به باسن روشی متفاوت از پروتز باسن (تزریق چربی به باسن) می‌باشد که بدون نیاز به بیهوشی، جراحی و دوره نقاهت برای تغییر اندازه و فرم باسن انجام می‌شود. همچنین این تزریق زیبایی بدن در لیفت باسن و از بین بردن فرورفتگی‌های سلولیتی نیز تأثیر بسزایی دارد.

تزریق ژل به بغل ران نیز یکی از روش‌های معمول برای پر کردن ران پا می‌باشد.

نتیجه تزریق ژل به باسن بلافاصله قابل رویت و لمس است، ولی بهترین اثر و ماندگاری برای بزرگ کردن باسن و برجستگی را بعد از دو الی سه جلسه تزریق با فاصله زمانی معمول بین سه تا شش هفته دریافت می‌کنید.

 

تزریق بوتاکس

بوتاکس، بهترین روش درمانی و پیشگیری برای از بین بردن چین و چروک پوست است. این متد زیبایی متفاوت از ترریق ژل می‌باشد که سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود. در واقع تزریق بوتاکس یا همان بوتولینوم توکسین با کاهش فعالیت و شل کردن عضلات، منجر به از بین بردن و رفع چروک‌های پوستی همچون خطوط اخم، چین‌های پنجه کلاغی گوشه چشم، خط لبخند و خطوط اطراف لب حاصل ‌از تکرار حالات صورت و همچنین بالا بردن ابرو، کاهش و جلوگیری از تعرق زیاد پوست و در نتیجه جوانسازی پوست می‌شود. تزریق بوتاکس برای میگرن نیز یکی از متد‌های نوین برای درمان سردردهای میگرنی می‌باشد.

ماندگاری بوتاکس بازه زمانی شش الی دوازده ماه را پوشش می‌دهد که بسته به جنس پوست و ماهیچه‌های صورت، عمق چین و چروک، ناحیه تزریق صورت، برند بوتاکس تزریقی و مراقبت‌های پس از بوتاکس افراد متغیر است.

هزینه تزریق بوتاکس بسته به انتخاب بین انواع برند بوتاکس، ناحیه تزریق و کلینیک زیبایی تزریق بوتاکس شما عزیزان متغیر می‌باشد.

توصیه می‌شود در انتخاب بهترین کلینیک تخصصی معتبر و دکتر متخصص زیبایی باتجربه و ماهر و همچنین بهترین برند تزریق بوتاکس، تحقیقات لازم و مشاوره‌های تخصصی را انجام دهید تا درگیر عواض جانبی این تزریق زیبایی صورت و بدن نشوید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

جهت اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس، مراقبت‌ها و ماندگاری بوتاکس، بهترین برند بوتاکس و مشاوره رایگان در رابطه با این تزریق زیبایی مقرون به صرفه صورت، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با پزشکان متخصص ما در ارتباط باشید.

 

بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی، یکی از شایع‌ترین متدهای جوانسازی پوست در کلینیک‌های تخصصی زیبایی تهران برای آقایان و خانم‌ها می‌باشد. تزریق بوتاکس پیشانی برای از بین بردن چین و چروک و خطوط پیشانی حاصل از ابراز احساسات همچون خط اخم که دائم نمایان نیستند، کاربرد دارد و در واقع روشی متفاوت از لیفت پیشانی می‌باشد که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس و یا فرم مشاوره زیر با ما در ارتباط باشید.

 

بوتاکس اطراف چشم 

چین و چروک اطراف چشم، خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم و گودی زیر چشم از مشکلات پوستی افزایش سن می‌باشد که بوتاکس دور چشم بهترین روش درمان و از بین بردن آنها می‌باشد. توصیه می‌کنیم بوتاکس این ناحیه از صورت را به دلیل حساسیت بالا، توسط دکتر متخصص زیبایی صورت و در کلینیک‌های معتبر دارای مجوز بهداشت و درمان انجام دهید و از عوارض احتمالی بوتاکس دور چشم همچون افتادگی و سنگین شدن پلک‌ها، بی حسی و اشکی شدن چشم‌ها و نیز درد و قرمزی در ناحیه تزریق بوتاکس جلوگیری کنید.

جهت بهره مندی از مشاوره حرفه‌ای رایگان توسط پزشک متخصص و اطلاع از هزینه بوتاکس دور چشم، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس موجود در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

بوتاکس خط لبخند

خطوط لبخند که در اثر صحبت کردن، بروز احساسات (خنده) و سیگار کشیدن به مرور زمان و با افزایش سن روی پوست صورت نمایان می‌شوند و در صورت عدم رسیدگی همیشگی و دائمی می‌شوند، تاثیر منفی روی زیبایی چهره دارد. تزریق بوتاکس خط خنده مؤثرترین و بهترین روش برای رفع خطوط لبخند می‌باشد. بوتاکس، حرکت ماهیچه‌های اطراف لب را محدود می‌کند که این امر منجر به کمتر شدن چین و چروک‌های دور لب می‌شود.

 

بوتاکس چانه

بهترین روش برای از بین بردن خط وسط چانه (چال چانه) که به صورت ژنتیکی وجود دارد و یا چین و چروک‌های روی پوست چانه که در اثر افرایش سن ظاهر می‌شوند، تزریق بوتاکس فک می‌باشد که منجر به از بین رفتن برجستگی یا بیش از حد جلو به نظر رسیدن چانه و حالت چانه قلوه سنگی (چانه شکاف دار) می‌شود.

با در نظر گرفتن این نکته که فک، پویاترین عضو صورت می‌باشد و هنگام صحبت کردن، خندیدن و غذا خوردن در حال حرکت است، تزریق بوتاکس صورت برای خط چانه و چین و چروک‌های چانه تأثیر بسزایی روی زیبایی و رسیدن به فرم ایده‌آل چهره شما دارد.

هزینه بوتاکس چانه با توجه به برند بوتاکس، عمق سوراخ چانه و چین و چروک فک و همچنین کلینیک زیبایی تزریق بوتاکس شما عزیزان متغیر می‌باشد.

 

بوتاکس گردن 

بوتاکس ناحیه گردن شامل بوتاکس خطوط گردن و چروک‌های افقی گردن یا خطوط گردنبدی می‌باشد که در کاهش، صاف کردن و در نهایت جوانسازی پوست گردن موثر می‌باشد. لیفت گردن از طریق تزریق بوتاکس تاثیر بسزایی در رفع چروک گردن با پوست نازک‌تر نسبت به پوست صورت دارد.

 

بوتاکس زیر بغل و کف دست 

یکی از جنبه‌های درمانی تزریق بوتاکس، کاهش و جلوگیری از تعرق بیش از حد پوست می‌باشد، از این رو برای تزریق در ناحیه زیر بغل یا کف دست و پا روش مؤثری می‌باشد. عرق کردن زیاد دست و ‌پا و زیر بغل موجب کاهش اعتماد به نفس افراد هنگام تحصیل، رانندگی و پوشیدن لباس‌های رنگ روشن می‌شود که این روش درمانی بدون عوارض در کلینیک‌های زیبایی دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان انجام می‌شود.

 

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان توسط پزشکان متخصص مجموعه چهره شو در رابطه با تزریق ژل و بوتاکس، از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09120997891 - 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم