تزریق ژل چانه | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل چانه در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق ژل چانه

عموما برای جبران نقص های قسمت های مختلف بدن (کمبود چربی یا زاویه نامناسب)، حجم دهی ، فرم دهی ، رفع چین و چرو ک و یا حتی جوانسازی از ژل یا فیلر استفاده می شود . تزریق ژل در چانه نیز یکی از رایج ترین این تزریق هاست . چانه نیز یکی از مهم ترین اعضای صورت در زیبایی به شمار می رود به طوری که این روز ها زاویه چانه از معیار های مهم زیبایی به شمار می رود . البته با آمدن راهکار های پزشکی داشتن چانه ای زیبا دو از دسترس نیس و به راحتی به دست می آید . سازوکار این بسیار آسان بوده و با یک تزریق ساده می توانید به فرم و زاویه مورد نظر خود برسید ، و مهم تر از همه نتیجه آن بسیار سریع قابل رویت است و شما بعد از عمل می توانید فرم مورد نظر خود را روی صورت ببینید . در این درمان پزشک ژل را در لایه میانی پوست به وسیله یک سوزن نازک تزریق می کند ، تمام این جریانات نهایتا 30 دقیقه به طول می انجامد .

مزایای تزریق ژل چانه

این روش غیر تهاجمی از مزیت های بسیاری برخوردار است که مهم ترین آن ها همین غیر تهاجمی بودن آن است که عوارض این درمان را به حداقل می رساند .

مزیت بعدی این روش دیدن نتیجه آنی است . اگر بخواهیم باز هم از مزیت های این روش بگوییم میتوان به دوران نقاهت بسیار پایین این روش اشاره کرد که می توان بلافاصله بعد از تزریق به کار های روزمره پرداخت البته توصیه می شود تا24 ساعت استراحت کنید . و در نهایت این روش ظاهری طبیعی به شما هدیه می دهد .

عوارض تزریق ژل چانه

عموما تزریق های ژل عارضه خاصی به همراه ندارند البته ممکن است بعد از تزریق ناهگونی های خاصی اطراف محل تزریق حس کنید که به دلیل عادت نکردن شما می باشد اما گاهی نیز ورم و کبودی در این ناحیه اتفاق می افتد که طبیعی بوده و بعد از چند روز از بین می رود .

مراقبت های بعد از تزریق ژل چانه

باتوجه به اینکه گفتیم می توان بعد از تزریق ژل بلافاصله به کار های روزمره پرداخت ، باید اشاره کنیم که مراقبت هایی وجود دارد که بهتر است با رعایت آن به رسیدن نتیجه دلخواه نزدیک شوید . اولین مراقبت ، مراقبت از نور خورشید است که تابش مستقیم آن در روز های ابتدایی ممکن است به بافت ژل آسیب بزند . دومین مراقبت ، پرهیز از ورزش یا فعالیت های سنگین است چرا که ممکن است باعث ایجاد کبودی بیشتر شود . در نهایت برای کاهش درد توصیه می شود از کمپرس یخ در محل تزریق استفاده نمایید .

هزینه تزریق ژل چانه

قیمت ژل چانه به یک فاکتور بسیار مهم بستگی دارد و آن هم نو ع فیلر یا ژل مصرفی می باشد . در واقع نوع ژل ماندگاری و کیفیت این روش را تضمین می کند . مراکز درمانی بسیاری برای کم کردن هزینه تزریق ژل چانه دست به استفاده از ژل های بی کیفیت می کنندکه توصیه می شود حتما قبل از تزریق تحقیقات کاملی در این مورد بفرمایید . مشاوران کلینیک زیبایی چهره شو با سال ها تجربه مشاوره آماده ارائه هر گونه مشاوره به شما عزیزان می باشند . فقط کافی است با مشاوران ما تماس گرفته یا فرم مشاوره را پر کرده تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم . 

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم