تزریق ژل گونه | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت تزریق ژل گونه در کلینیک زیبایی چهره شو

تزریق ژل گونه

این روز های گونه برجسته و خوش فرم یکی از مهم ترین نشانه های زیبایی صورت به شمار می رود و بسیاری از افراد در صدد فرم دهی بهتر گونه های خود شده اند . پزشک ها و علم پزشکی نیز راه حل های مختلفی را به افراد پیشنهاد می دهد گاهی پیشنهاد های تغذیه ای ، گاهی پیشنهاد های سنتی  ، گاهی جراحی و گاهی هم تزریق از اصلی ترین این پیشنهاد هاست . تزریق ژل گونه یکی از رایج ترین ، سریع ترین و محبوب ترین راه حل های افراد برای خوش فرم تر کردن گونه به شمار می رود . در ادامه می خواهیم به بررسی این روش بپردازیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری برای خوش فرم تر کردن گونه خود داشته باشید .

برای این عمل ابتدا در جلسه اول  توسط یک پزشک متخصص معاینه می شوید سپس انتظارات خود را در این جلسه به پزشک گفته و طبق توصیه پزشک و انتظارات شما میزان ژل مورد نیازتان تعیین می گردد. این فرایند بسیار ساده بوده و به سرعت انجام می شود و تنها با بی حسی موضعی محل تزریق بی حس شده و دکتر این فرایند را آغاز می کند و پس از رسیدن به حالت مطلوب به اتمام می رسد . کل این جریان کم تر از یک ساعت انجام شده و شما می توانید بعد از این یک ساعت به فعالیت های روزمره خود بپردازید.

مزیت های تزریق ژل گونه

تزریق فیلر گونه مزیت های بسیاری دارد که می توان به کوتاه بودن دوران نقاهت آن به عنوان اولین مزیت اشاره کرد . مزیت بعدی جوان سازی و آب رسانی بسیار مناسب تزریق این ژل می باشد . و می توان گفت کم ترین میزان حساسیت ممکن در این روش انجام می شود و در نهایت می توان گفت که شما می توانید نتایج بهبودی را به سرعت در صورت خود ببینید .

عوارض تزریق ژل گونه

اگر چه راجع به این روش اشاره کردیم که یکی از روش های کم خطر می باشد اما نمیتوان گفت که این فرایند بدون عوارض نیست .

عموما عوارض بسیار ریز بعد از درمان دیده می شود که با گذشت بین یک تا سه روز بعد از عمل از بین می رود . در ناحیه تزریق شده عموما مقدار بسیار کمی تورم و کبودی مشاهده می شود که به سرعت بر طرف می شود . بعد از تزریق چند قطره خون ممکن است در اطراف محل تزریق وجود داشته باشد که جای نگرانی نیست و طبیعی است. و در نهایت این عوارض نتیجه مراجعه به پزشک متخصص و با تجربه بوده و در صورت مراجعه به پزشک و مراکز غیر معتبر ممکن است عوارض حادی مثل : خونریزی شدید ، عدم تقارن ، عفونت در محل تزریق آسیب به بافت صورت و ... برای شما پیش بیاید پس توصیه می شود حتما قبل از اقدام به تزریق از معتبر بودن مرکز مطمئن شوید .

مراقبت های بعد از تزریق ژل گونه

توجه به این مراقبت ها و رعایت کردن توصیه های پزشک باعث کم شدن عوارض احتمالی و بهبود هر چه سریع تر شما می شود .

اولین و ساده توصیه ما به شما نخوابیدن رو صورت است ، سعی کنید به گونه ای بخوابید که گونه شما به زمین نخورد .

سعی کنید از دست کاری و فشار دادن محل ژل خود داری کنید و از کمپرس سرد برای تسکین درد محل تزریق استفاده کنید .

مثل بقیه درمان های زیبایی توصیه می شود تا دو هفته از فعالیت های سنگین خودداری کنید و از نوشیدن نوشیدن الکی و مصرف دخانیات خودداری کنید .

هزینه تزریق ژل گونه

قیمت ژل گونه رابطه مستقیم با کیفیت ژل مصرفی ، کیفیت کلینیک و تخصص پزشک دارد . پس توصیه می شود همیشه از بهترین ژل های موجود استفاده کنید چرا که باعث کاهش چشمگیر عوارض احتمالی و ماندگاری بسیار بیشتر این ژل ها می باشد .  

کلینیک زیبایی چهره شو ، یکی بهترین کلینک های زیبایی تهران ، مفتخر است با ارائه خدمات متنوع زیبایی آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشد . شما می توانید از این فرصت به راحتی بهره ببرید فقط کافی است فرم مشاوره را تکمیل نمایید .

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم باقری
خانم باقری

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم