جراحی غبغب | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت جراحی غبغب در کلینیک زیبایی چهره شو

جراحی غبغب

تجمع چربی زیر چانه را غبغب می نامند که عموما می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . افزایش سن ، دلایلی ارثی و همچنین کاهش و افزایش متناوب وزن از مهم ترین این دلایل هستند که عموما غبغب با ورزش های مداوم از بین می رود . افراد به دلیل خراب شدن نیم رخ ظاهری توسط غبغب به دنبال راهی برای از بین بردن این چربی های اضافی یعنی غبغب هستند .

برای درمان غبغب راه های مختلفی وجود دارد که اگر بخواهیم به دسته بندی آن ها بپردازیم در اولین مرحله میتوان به روش های تهاجمی و غیر تهاجمی اشاره کرد .

در توضیح روش های غیر تهاجمی باید گفت که عموما این روش درمان برگشت پذیر بوده و ماندگاری دائمی ندارند و مهم تر از همه اگر میزان چربی تجمع شده زیاد باشد ممکن است جوابگو نباشند . اما اگر بخواهیم به روش های تهاجمی و نیمه تهاجمی بپردازیم می توان گفت این روش ها دائمی بوده و راه نهایی رهایی از غبغب می باشد .

 یکی از بهترین روش های رهایی از غبغب عمل جراحی غبغب بوده که به وسیله ایجاد یک شکاف کوچک پزشک چربی های مورد نظر را خارج کرده و باعث از بین رفتن غبغب می شود البته باید اشاره کنم که در برخی افراد که افتادگی بیش از حد دارند بعد از این عمل لیفت صورت نیز لازم دارند چرا که ممکن است اثراتی مثل باقی ماندن پوست اضافی در صورت مشاهده شود .

مزایای جراحی غبغب

همانطور که گفتیم از بین رفتن غبغب تاثیر به سزایی در رضایت افراد از قالب صورت خود دارد . مهم ترین ویژگی رفع غبغب نشان دادن زاویه صورت و گردن است که تاثیر به سزایی در زیبایی فرد دارد . فاکتور بعدی که باعث کاهش پوست اضافی گردن می باشد . عمل غبغب به سرعت انجام می شود و دوران نقاهت کوتاهی دارد  و در نهایت دائمی بودن این عمل تاثیر گذار ترین ویژگی عمل غبغب می باشد .

عوارض عمل غبغب

با پیشرفت روز افزون علم پزشکی عوارض عمل های جراحی نیز به حداقل رسیده ، اما نمی توان گفت هیچ یک از جراحی ها بدون عوارض هستند. جراحی غبغب نیز ممکن است عوارضی داشته باشد که  می توان به تورم و التهاب اشاره کرد که در چند روز ابتدایی در ناحیه غبغب دیده می شود . مسئله بعدی این است که در روز های ابتدایی ممکن است در ناحیه چانه احساس مور مور و خواب رفتن داشته باشید . البته این عوارض طبیعی بوده و در صورت نشانه های غیر طبیعی نظیر خونریزی ، تب یا عفونت حتما به پزشک مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از جراحی غبغب

اولین نکته مراقبتی در مورد غبغب می توان به پرهیز از دخانیات اشاره کرد .

نکته بعدی استفاده از گن مخصوص می باشد که عموما پزشک ها بعد از عمل حتما تجویز می کنند .

در صورت مشاهده کبودی می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید .

در نهایت درصورت رفع نشدن کبودی ها حتما به پزشک مراجعه کنید .

هزینه عمل غبغب

عمل غبغب با استفاده از دستگاه های مختلف و با روش های مختلفی انجام می شود که هزینه های مختلفی نیز می تواند داشته باشد .  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت جراحی غبغب و مشاوره رایگان با متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو تماس بگیرید .

 

شماره تماس: 11-22070710(021)

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم