رژیم لاغری | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت رژیم لاغری در کلینیک زیبایی چهره شو

رژیم لاغری

لاغری و تناسب اندام همیشه یکی از اهداف بشر بوده و مهم تر از همه دنبال راهی بوده که به راحتی به این مهم دست پیدا کند . عموما اولین گزینه هر فرد کم کردن حجم غذای مصرفی یا حذف یکی از فاکتور های مهم مصرفی روزانه بوده که باعث ضعف ، مریضی و بی اثر شدن این روش می شود . در واقع رژیم لاغری که اولین راه هر کسی برای رسیدن به اندام ایده آل خود است، اگر درست انجام نشود و اشتباه باشد ممکن است باعث عوارض جبران ناپذیری شود . در واقع حذف وعده غذایی یا حذف حجم عظیمی از سبد غذایی همیشه نتیجه عکس می دهد . برای همین پیشنهاد ما همیشه مراجعه به متخصص تغذیه و رژیم تحت دانش پزشک می باشد . یک متخصص تغذیه تمام بدن شما را آنالیز کرده و بر اساس میزان چربی ، متابولیسم و ساختار بدنی شما رژیم غذایی غنی از تمام موادغذایی پروتئینی و کربوهیدراتی را ارائه دهد ، به دلیل اینکه حذف هر یک از مواد غذایی مورد نیاز بدن ممکن است باعث سو تغذیه و مشکلات بعدی شود . اگر بخواهیم دقیق تر به یک رژیم لاغری نگاه کنیم ، بیاد بگوییم این رژیم مثل یک استراتژی اصولی می ماند که اگر درست و دقیق برنامه ریزی و اجرا نشود به هدف مورد انتظار نمیرسیم .

درمان چاقی با رژیم لاغری

رژیم غذایی انشان نقش بسیار مهمی در سلامت ظاهری و باطنی ما دارد . چاقی نیز یکی از مشکلاتی است که ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم و راه حل های بسیاری برای آن وجود دارد که یکی از راه حل های که بسیار مطرح می شود رژیم های لاغری است . البته اشاره کنم که این رژیم ها به تنهایی قادر به درمان چاقی نبوده و باید با ورزش و مشاوره پزشک متخصص همراه شود تا بتوان به عنوان راه حلی مناسب از این روش یاد کرد.

رژیم لاغری موضعی

عموما با کم تحرکی و تغذیه نامناسب بدن انسان کم کم رو به چاقی می آورد . این چاقی نیز نیز از قسمت های مختلف بدن شروع می شود به طوری که به آن چاقی موضعی می گوییم . این چربی های اضافه در آن نقاط عموما حس بسیار بدی به ما می دهد بنابراین دنبال راه حل های مختلف برای این کار هستیم که باید بگویم تقریبا امکان پذیر نیست . در واقع لاغری موضعی با ورزش و یا حتی رژیم لاغری امکان پذیر نیست و فقط عمل های جراحی خاص باعث این لاغری که مد نظر ماست می شوند .

رژیم لاغری سریع

در زندگی های مکانیزه امروز که وقت خیلی فاکتور مهمی برای ما محسوب می شود و بشر سعی دارد به همه چیزی به سرعت دست پیدا کند ، رسیدن به اندام ایده آل نیز جز مواردی است که در آن عجله داریم . البته باید به شما بگویم که این رژیم لاغری در هر جایی جوابگو نیست و اگر هم باعث لاغری سریع ما شود برگشت آن نیز به همان سرعت بالاست . بنابراین پیشنهاد می شود برای گرفتن بهترین نتیجه و لاغری با رژیم ، همیشه صبر به خرج داده و زیر نظر پزشک درست و اصولی به آن بپردازید .

انواع رژیم لاغری

رژیم های لاغری از دیر باز مورد توجه بشر بوده به طوری که در طب سنتی نیز راه حل های مختلفی برای آن ارائه شده است . اما با گذشت زمان پزشک های جدید به راه حل های اثبات شده ای  دست یافتند که این رژیم ها را در دسته های خاصی قرار دهند . که با توجه به ساختار فیزیک ومتابولیسم فرد ، رژیم مورد را می دهند .

رژیم لاغری سالم

اگر بخواهیم رژیم های لاغری مختلف افراد را بررسی کنیم به این نکته می رسیم که برخی ار رژیم ها سالم و برخی ناسالم اند به این معنی که پس گذراندن این زمان به جای بهبود متابولیسم بدن و کمک به سلامت باعث ایجاد مشکل های بسیاری می شوند . برای همین همیشه باید به این نکته توجه کنیم که رژیمی سالم است که تمام موادغذایی مورد نیاز بدن در آن گنجانده شود به طور یکه هم باعث بهبود سلامت و هم باعث لاغری شود . در این صورت می توانیم با خیال راحت رژیم بگیریم و بدن سالم تری داشته باشیم .

بهترین پزشک تغذیه برای لاغری

همیشه پیدا کردن متخصصی که بتواند ما را در این امر مهم و حیاتی یاری کند بسیار سخت بوده به طوری که سلامت و زیبایی ما در این امر دخیل هستند برای همین پیشنهاد می شود برای پیدا کردن بهترین پزشک تغذیه برای لاغری بسیار حساس عمل کنید و دقت بالایی به خرج دهید چرا که لاغری و رژیم های غذایی تاثیر مستقیم در خود فرد و خانواده اش داشته و مممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات جبران ناپذیری شوند .  کلینیک زیبایی چهره شو با کادری مجرب و پزشکانی متخصص آماده یاری رساندن شما در زیمنه رژیم های لاغری می باشد به طوری که می توانید با اطمینان کامل به متخصصین تغذیه ما اعتماد کنید . فقط کافی است فرم شماوره را پر کرده تا در اسرع وقت مشاوران ما با شما تماس بگیرند .

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم