رژیم چاقی | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت رژیم چاقی در کلینیک زیبایی چهره شو

رژیم چاقی

رسیدن به اندام ، سایز و وزن ایده آل همیشه مورد توجه بشر بوده است . همانطور که بسیاری از افراد از چاقی خود راضی نبوده و دنبال راه حل هایی برای لاغری و رسیدن به اندام و وزن ایده آل می گردند . بسیاری افراد نیز از لاغری بیش از حد خود رنج می برند و به دنبال راه حل های مختلفی برای چاق تر شدن و رسیدن به وزن ایده آل خود با رژیم چاقی می روند . نکته بسیار مهم در مورد افراد لاغر این است که این افراد در زمان بیماری به دلیل ضعف های مختلف در بدن و سیستم ایمنی دیرتر خوب شوند .

 البته افراد لاغر نگران نباشند نکاتی که ذکر کردیم برای افرادی است که لاغری بیش از حد دارند و با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند . ممکن است افرادی که به دنبال لاغری هستند این سوال برایشان پیش بیاید که با وجود تغذیه و رژیم غذایی حجیم و زیاد چرا چاق نمی شوند . می توان گفت به دلیل ساختار فیزیک ممکن است به طور طبیعی سوخت و ساز بالایی داشته باشند . دلیل دیگر می تواند مصرف غذا هایی با ارزش غذایی پایین باعث بی تاثیر بودن در بدن و دفع مستقیم آن شده و در نتیجه باعث ثابت ماندن وزن می شود .

افزایش وزن سریع

عموما چاقی و لاغری بدن از مواردی است که باید در مورد آن صبر و حوصله به خرج داد وگرنه علاوه بر جواب ندادنممکن است باعث ایجاد مشکلات بسیاری شود و حتی اگر جواب مورد نظر خود را ببینیم ممکن است به زودی به حالت قبلی برگردد . پس در حقیقت افزایش وزن سریع راه حل مناسبی برای تناسب اندام نیست .

برنامه غذایی برای افزایش وزن

اصولا برنامه غذایی برای افزایش وزن توسط افراد متعددی داده می شود، به طوری که اگر سراغ هر مربی ورزشی بروید ادعای توانایی دادن برنامه اصولی برای چاقی و لاغری را دارد . اما پیشنهاد ما به شما عزیزان در این مورد موکدا مشورت با دکتر متخصص و گرفتن برنامه غذایی از دکتر می باشد . در برنامه های غذایی پزشکان متخصص عموما تمامی نکات مورد نیاز بدن در نظر گرفته می شود و با توجه به خود فرد و سلامت زندگی فرد این برنامه تدوین می شود بنابراین می توانید به راحتی به این برنامه عمل کرده و نتیجه مطلوب مورد نظر را بگیرید .

غذا های چاق کننده

قبل از بررسی غذاهایی که می توان در هنگام رژیم چاقی مصرف کرد که به بهترین نتیجه رسید . بهتر است در مورد موارد ممنوع در رژیم های غذایی بپردازیم . اولین نکته ممنوعیت قند و شکر می باشد برای گرفتن نتیجه حتما باید قند و شکر مصرفی را به حداقل برسانید . فاکتور بعدی ممنوعه غذای های فراوری شده و یا فست فودی است که باعث چاقی می شوند اما چاقی که برای بدن مضر است .

برای چاق شدن و سالم ماندن بهتر است مواد غذایی زیر را مصرف کنید تا در حین چاق شدن با مشکلات متعدد رو به رو نشوید . اولین ماده غذایی آجیل و انواع میوه خشک می باشد . این نوع ماده های غذایی حجم کم ولی غنی از مواد معدنی هستند .

ماده بعدی لبنیات چرب می باشد . البته این لبنیات ها باید طبق برنامه پزشک و با احتیاط کامل مصرف شود .

گوشت ، مکمل های پروتئینی و مواد غذایی کربوهیدرات دار از مهم ترین مواد غذایی هستند که باعث می شوند بدن در عین سلامت رو به چاقی واندام ایده آل خود بیاورد . در نهایت این نکته خالی از لطف نیست که چاقی ممکن است در سال های پیری تاثیر منفی در بدن بگذارد پس پیشنهاد می شود همیشه نیم نگاهی به میانسالی و پیری بیندازید چرا که ممکن است این رژیم ها مشکلاتی درآینده برای شما به وجود بیاورد .

متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو آماده اند تا شما را این امر مهم و حساس یاری کنند تا به صورت سالم و دقیق به وزن ایده آل  خود برسید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم