زاویه دهی فک | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت زاویه دهی فک در کلینیک زیبایی چهره شو

زاویه دهی فک

ناهنجاری در صورت و فک همیشه باعث کاهش اعتماد به نفس و به طبع کاهش زیبایی می شوند و زیبایی و نظم در این ناحیه نیز باعث زیبایی می شود . برای همین عموما افراد به دنبال راهیی برای رفع این ناهنجاری ها و یا زیبایی بیشتر می روند که به نقطه ای به نام زاویه دهی فک می رسند . با پیشرفت علم پزشکی راه های متعددی برای این کار ابداع شده است که با توجه به خود شخص و تجویز پزشک متخصص تعیین می شود که این شخص به کدام یک از روش های زاویه دهی فک نیاز دارد .

در واقع معنی زاویه دهی فک را می توان راهکار هایی برای زیبا تر کردن فک و یا حذف همین ناهنجاری هایی که گفتیم دانست ، که این مشکلات را می توان گاه چربی صورت ، ساختار متفاوت اسکلت ، کمبود اسکلت ، گردی ، کوچک یا بزرگ بودن صورت دانست .

روش های زاویه دهی فک

همانطور که اشاره کردیم روش های متعددی برای بهبود ناهنجاری های فک و در حقیقت زاویه سازی فک وجود دارد که در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم .

زاویه دهی فک با جراحی

در این روش که با کاشت پروتز انجام می شود با بیهوشی همراه بوده که بعد از ایجاد برش های کوچک روی پوست ایجاد می شود که عموما پروتز به فک پیچ می شود تا از تغییرات احتمالی جلوگیری شود .

مهم ترین مزیت این روش دائمی بودن آن است در واقع فقط یک بار هزینه می کنید و به نتیجه دلخواه می رسید

اگر بخواهیم از معایب این روش بگوییم می توان به جراحی و دوران نقاهت آن اشاره کرد . که بالاخره جراحی سختی خود را دارد و دوران نقاهت حدود یک هفته ای نیز به نسبت زیاد است .

زاویه دهی فک با تزریق ژل

در این روش از ژل کمک میگیریم تا زاویه مناسبی به فک خود دهیم ، عموما ژل ها در ناحیه فک و چانه تزریق می شوند که نقش مهمی در زاویه سازی و زیبایی ایفا می کنند . لازم به ذکر است حتما دقت کنید که ژل مصرفی با برندی معتبر باشد چرا که در زیبایی و ماندگاری این درمان بسیار تاثیر دارد .

 مهم ترین مزیت زاویه دهی با تزریق ژل راحتی استفاده ، عدم نیاز به جراحی و بهبودی بسیار سریع می باشد . این روش بسیار امن و راحت بوده و مخاطبین بسیاری نیز دارد .

از معایب این روش نیز می توانیم به این نکته اشاره کنیم که زاویه دهی با ژل ماندگاری دائمی ندارد و در صورت نیاز به دائمی بودن باید به طور میانگین هر سال تمدید شود .

زاویه دهی فک با تزریق چربی

در این روش از چربی های خود بدن فرد که با لیپوساکشن از غبغب به دست آمده جدا می کنند و به ناحیه مورد نظر تزریق کرده تا به ساختار مورد نظر صورت خود برسید . این روش را می توان از بهترین روش های زاویه دهی به فک دانست .

 مزیت اصلی زاویه دهی با چربی ماندگاری بسیار بالای این روش می باشد . چراکه چربی تزریق شده از خود بدن فرد بوده و از بین رفتن آن شاید مدت ها زمان ببرد شاید هم کلا از بین نرود .

اما اگر بخواهیم از این روش ایراد بگیریم می توان لیپوساکشن غبغب را ایراد دانست و ممکن است فرد چربی مورد نظر را نداشته باشد که باعث ایجاد مشکل می شود .

زاویه دهی فک با نخ

در این روش از عمل جراحی سخت خبری نیس و حتی تزریق های چربی و ژل نداریم بلکه از طریق نخ لیفت صورت می گیرد ، این نخ ها با تحریک پوست باعث کلاژن سازی و شادابی بهتر پوست می شوند .

این روش را می توان یک روش جذاب برای افرادی دانست که نمی توانند دوران نقاهت را طی کنند بنابراین می توان گفت این روش عملا دوران نقاهتی ندارد و به سرعت بهبود می یابید . هزینه مقرون به صرفه تر و ریسک کمک تر نیز از مزیت های اصلی زاویه دهی با نخ می باشد .

هزینه زاویه دهی فک با نخ

این روش نسبت به روش های دیگر بسیار مقرون به صرفه تر بوده ، شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید .

در صورت تمایل به بررسی روش های زاویه دهی فک یا صورت و مشاوره رایگان حتما با مشاورین ما تماس حاصل نموده تا شما را در این امر یاری کنند . کلینیک زیبایی چهره شو یکی از بهترین کلینیک های تهران بوده و آماده یاری رسانی شما در هر زمینه ای می باشد .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم