سابسیژن پوست | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت سابسیژن پوست در کلینیک زیبایی چهره شو

سابسیژن پوست

مشاوره رایگان

  • {{ error[0] }}
  • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

سابسیژن پوست

اسکار زخم ، جای جوش همیشه از عوامل کاهش اعتماد به نفس ما بوده اند . اما این روز ها راه حل های بسیار مناسبی برای این مشکل پیدا شده است ، سابسیژن پوست یکی از ساده ترین و بهترین راه برای رفع این مشکل است . البته همیشه روش های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد ، روش هایی که طب سنتی یا طب مدرن ارائه کرده اند اما دراین مقاله به بررسی روشی که گفته ایم می پردازیم .

سادگی این روش یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن می باشد ، سابسیژن یک درمان سرپایی ، سریع و با درد کم می باشد که باعث می شود مخاطبان زیادی به این روش روی بیارند . مکانیزم عملکرد در این درمان بر اساس آزاد کردن بافت های فیبروتیک و یا بافت های همبندی می باشد .  ابزار مورد استفاده در این این روش سوزن خاصی به نام سوزن نوکور می باشد که در مدل های مختلفی وجود دارد .

دلایل ایجاد فرو رفتگی جای جوش

چسبندگی ها و فیبروز زیر آکنه باعث می شود هنگاه کندن و یا جدا سازی جوش پوست به سمت داخل کشیده شده و باعث ایجاد این فرو رفتگی ها شود .

روش های انجام سابسیژن پوست

عموما این درمان به دو صورت انجام می شود . در روش اول همانطور که اشاره کردیم سوزن نوکور بعد از وارد شدن به پوست و تحریک متناوب بافت های آن باعث حذف چسبندگی و قاعدتا گاها باعث ایجاد خونریزی و هماتوم می شود . در این روش با توجه به تناوب حرکت سوزن نیزه ای شکل نوکور زیر پوست عموما باعث ایجاد درد و کبودی حاصل از خونریزی زیر پوست می شود . که البته می توان گفت این روش مقداری منسوخ شده و در بسیاری از کلینیک های به روز از این روش استفاده نمی کنند .

در روش جدید به نوعی روش ابداعی بوده که باعث تحول در این زمینه شده و از درد و خونریزی و حتی کبودی حاصل از این کار کاسته می شود . که البته به جز جای جوش و آکنه در رفع چین و چروک و خط خنده و اخم نیز تاثیر به سزایی دارد . 

سابسیژن پوست در کلینیک چهره شو

یکی از خدمات مهم در حوزه پوست و زیبایی سابسیژن پوست می باشد که در کلینیک زیبایی چهره شو نیز انجام می شود . متخصصین ما با به روز ترین متد های روز دنیا و بهترین ابزار ممکن این درمان را انجام داده و مفتخر است که با اعتماد به کار خود ضمانت نامه کتبی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد . شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین استفاده از فرصت ویژه مشاوره رایگان می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و از این فرصت بره ببرید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.
متن پیام الزامی است!