سابسیژن پوست | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت سابسیژن پوست در کلینیک زیبایی چهره شو

سابسیژن پوست

اسکار زخم ، جای جوش همیشه از عوامل کاهش اعتماد به نفس ما بوده اند . اما این روز ها راه حل های بسیار مناسبی برای این مشکل پیدا شده است ، سابسیژن پوست یکی از ساده ترین و بهترین راه برای رفع این مشکل است . البته همیشه روش های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد ، روش هایی که طب سنتی یا طب مدرن ارائه کرده اند اما دراین مقاله به بررسی روشی که گفته ایم می پردازیم .

سادگی این روش یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن می باشد ، سابسیژن یک درمان سرپایی ، سریع و با درد کم می باشد که باعث می شود مخاطبان زیادی به این روش روی بیارند . مکانیزم عملکرد در این درمان بر اساس آزاد کردن بافت های فیبروتیک و یا بافت های همبندی می باشد .  ابزار مورد استفاده در این این روش سوزن خاصی به نام سوزن نوکور می باشد که در مدل های مختلفی وجود دارد .

دلایل ایجاد فرو رفتگی جای جوش

چسبندگی ها و فیبروز زیر آکنه باعث می شود هنگاه کندن و یا جدا سازی جوش پوست به سمت داخل کشیده شده و باعث ایجاد این فرو رفتگی ها شود .

روش های انجام سابسیژن پوست

عموما این درمان به دو صورت انجام می شود . در روش اول همانطور که اشاره کردیم سوزن نوکور بعد از وارد شدن به پوست و تحریک متناوب بافت های آن باعث حذف چسبندگی و قاعدتا گاها باعث ایجاد خونریزی و هماتوم می شود . در این روش با توجه به تناوب حرکت سوزن نیزه ای شکل نوکور زیر پوست عموما باعث ایجاد درد و کبودی حاصل از خونریزی زیر پوست می شود . که البته می توان گفت این روش مقداری منسوخ شده و در بسیاری از کلینیک های به روز از این روش استفاده نمی کنند .

در روش جدید به نوعی روش ابداعی بوده که باعث تحول در این زمینه شده و از درد و خونریزی و حتی کبودی حاصل از این کار کاسته می شود . که البته به جز جای جوش و آکنه در رفع چین و چروک و خط خنده و اخم نیز تاثیر به سزایی دارد . 

سابسیژن پوست در کلینیک چهره شو

یکی از خدمات مهم در حوزه پوست و زیبایی سابسیژن پوست می باشد که در کلینیک زیبایی چهره شو نیز انجام می شود . متخصصین ما با به روز ترین متد های روز دنیا و بهترین ابزار ممکن این درمان را انجام داده و مفتخر است که با اعتماد به کار خود ضمانت نامه کتبی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد . شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین استفاده از فرصت ویژه مشاوره رایگان می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و از این فرصت بره ببرید .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم