فیشال صورت | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت فیشال صورت در کلینیک زیبایی چهره شو

فیشال صورت

این روش درمانی را می توان به دلایل بسیاری نسبت داد . یعنی این درمان چند مرحله ای در وحله اول روشی بسیار عالی برای مراقبت از پوست می باشد اما افراد دلایل مختلفی برای فیشال صورت خود دارند برخی برای از بین بردن جوش های سر سیاه برخی برای خاصیت های جوانسازی و برخی نیز از این روش مراقبتی برای آرامش پوست خود استفاده می کنند . در ادامه به بررسی سازوکار و مراحل این روش می پردازیم .

فیشال صورت با انجام پاکسازی و لایه بردازی ، باعث تقویت پوست و در نهایت باعث افزایش شفافیت و رطوبت رسانی بهتر می شود . در کل باعث می شوند حس و حال پوست شما عوض شده و جوانی را در پوست خود حس کنید . در مرحله اول که مرحله آمادگی نام دارد ابتدا اماده سازی های مختلفی پوستی برای شما اماده می شود در مرحله دوم به پاکسازی می رسیم جایی با پدهای نخی یا اسفنجی و مواد اولیه صورت و پوست شما پاکسازی می شود . مرحله شوم مرحله بررسی پوست بعد از پاکسازی هست به طوری که بعد از این بررسی مواد مصرفی عموما مشخص می شوند . سپس بخار گرم باعث به صورت شما اعمال شده که باعث آرامش شما می شود . در مرحله بعد وارد لایه برداری می شویم و سپس به تخلیه لایه مرده پوست می پردازیم .

در مرحله آخر ماساژ پوست شما انجام شده و در نهایت بات ماسک صورت شما پوشیده می شود . البته اگر این درمان در طول روز انجام شود حتما از وسایل مراقبتی برای شما استفاده می شود تا پس از خروج از مطب و تابیدن افتاب با مشکل خاصی مواجه نشوید .

مزایای فیشال صورت

این روش درمانی مراقبتی در وحله اول از پیری جلوگیری میکند . در واقع مراقبت دائم ومنظم باعث افزایش کلاژن سازی و جوان شدن پوست می شود . این روش مراقبتی درمانی باعث بهبود گردش خون در صورت و درخشان تر شدن پوست می شود . در مرحله بعدی باعث افزایش جذب پوست و راحتی پوست می شود . سپس باعث یکدست شدن پوست و زیبایی بیشتر و بازسازی سلول های از دست رفته پوست می شود . همانطور که اشاره کردیم باعث آرامش و کاهش استرس و کلی فاکتور مثبت دیگر می شود .

مراقبت های بعد از فیشال صورت

این روش یک روش درمانی مراقبتی کاملا بی خطر و لذت بخش می باشد که شما را از نگرانی های بعد از درمان دور می کند ، فقط در چند ساعت اولیه بعد از این روش باید مراقب تابش مستقیم نور خورشید بودکه البته در هر صورت این تابش برای پوست ضرر دارد و نکته بعدی استفاده نکردن از صابون برای شستشو تا دو روز از دیگر مراقبت های بعد از درمان با فیشال می باشد.

هزینه فیشال صورت

برای این روش درمانی مراحل و راه های مختلفی وجود دارد که هر کدام هزینه های مختلفی دارند پیشنهاد ما به شما این است که همیشه قبل از فیشال صورت با پزشک متخصص مشورت کرده و طبق نظر پزشک عمل نمایید . شما عزیزان نیز می توانید برای مشاوره رایگان با مشاوران و متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو تماس بگیرید .

شماره تماس: 1400/7/11400/7/122403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم