لابیاپلاستی (زیبایی واژن) | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت لابیاپلاستی (زیبایی واژن) در کلینیک زیبایی چهره شو

جراحی زیبایی واژن

گاهی کیفیت روابط جنسی دستخوش تغییراتی می شود که مشکلات فیزیکی مهم ترین دلیل این تغییرات بوده و باعث عدم تمایل افراد به برقراری رابطه جنسی می شود . شکل ظاهری واژن و آسیب های ناشی از ضایعه های پوستی اطراف آن باعث می شود اعتماد به نفس شخص کاهش پیدا کرده و این رابطه برای خانم ها مشکل ساز شود . اما این روز های با پیشرفت علم پزشکی راه حل های بسیار آسانی برای حل این مشکل پیدا شده که می تواند به راحتی باعث بهبود شخص شود . ( البته تاکید می شود اگر مشکلات حاد یا حساسیت های خاص ندارید به هیچ وجه دست به عمل زیبایی واژن نزنید . چرا که ممکن است برای شما نیز مشکل ساز شود . ) خب راه حل پزشکان برای این سری مشکلات بانوان جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی است . در واقع این اسم برگرفته از ساختار واژن بوده ، به نواحی اطراف واژن لابیا گفته می شود که در این عمل این نواحی اصلاح شده و باعث بر طرف شدن مشکلات این ناحیه می شود .

دلایل مختلفی وجود دارد که بانوان به دنبال این عمل جراحی می روند ، اولین دلیل احساس درد حین رابطه جنسی به دلیل وجود همین لبه های نامنظم ، گاها عدم تقارن در ناحیه تناسلی و ظاهری متفاوت نیز باعث سوق پیدا کردن افراد به این عمل می شود . دلیل بعدی کیفیت رابطه جنسی است که به دلیل کم بودن تحریک کلیتوریس است ، گاها کلاهک کلیتوریس پوست اضافه دارد و باعث کم شدن تحریک می شود  و در نهایت احساس درد در فعالیت های ورزشی یا فعالیت های سنگین یا حتی در هنگام پوشیدن لباس تنگ ، از دیگر دلایل اقدام به جراحی واژن می باشد .

لابیاپلاستی

در جراحی لابیاپلاستی شکل لبه داخلی و خارجی واژن توسط پزشک تغییر می کند . عموما افرادی که این عمل را انجام میدهند خواستار تغییر شکل ظاهری ، مثل  اندازه یا طول لبه داخلی واژن خود را تغییر دهند . البته نمی توان گفت که اندازه استاندارد لبه واژن برای هر فرد چقدر است اما عموما بهترین حالتی که مورد پسند افراد می باشد ، عدم وجود این لبه بیرونی است . در ادامه به بررسی روش های این جراحی می پردازیم .

عموما جراحی لابیاپلاستی به دو روش انجام می شود . البته پزشکان متخصص گاها از روش های دیگر نیز استفاده می کنند که خیلی رایج نمی باشد .

روش اول تکنیک trim

همانطور که از اسم این روش پیداست ، ایجاد یک برش پایه و اساس این جراحی واژن بوده . در این روش لبه های دخلی کلامپ می شود و برش اصلی ایجاد می شود و سپس این لبه ها بخیه زده می شود . به همین سادگی در واقع کل این عمل نهایتا یک ساعت به طول می انجامد .

روش دوم تکنیک wedge

تفاوت این روش با قبلی نوع برش ایجاد شده است . در اصل برشی به شکل ایجاد شده و نسبت به روش قبلی بافت بیشتری از لیبا برداشته می شود . با توجه به خاص بودن نوع برش و بخیه سخت این عمل مدت زمان بیش تری طول می کشد ولی طبق تجربه نتیجه بهتری نیز در پی دارد.

عوارض جراحی زیبایی واژن

عوارض لابیلاپلاستی یکی از نگرانی های مهم خانم ها بعد از این عمل بوده و هست. اما باید بگوییم که این جراحی عوارض خاصی ندارد فقط گاها تورم ایجاد شده یا ماندن جای بخیه از مشکلات بعد عمل بوده که با گذشت زمان حل شده و بهبود پیدا می کنید .

مراقبت های قبل از جراحی زیبایی واژن

اولین و مهم ترین نکته قبل از اقدام به جراحی واژن ، بررسی دقیق و حساس مراکز زیبایی و پزشکان می باشد چرا که واژن یکی از حساس ترین نقاط بدن بانوان بوده که کوچک ترین مشکلاتی باعث اختلال در زندگی فرد می شود .

نکته بعدی رعایت دستورالعمل های پزشک می باشد که باید قبل از عمل دقیق به آن ها عمل کنید و در نهایت طبق نکته همیشگی ما قبل از هر جراحی از مصرف سیگار و الکل حداقل به مدت یک هفته قبل از عمل خودداری کنید .

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی از مهم ترین فاکتور های این عمل می باشد چرا که با رعایت این مراقبت ها می توانید هرچه زود تر به روال عادی زندگی خود برگشته و از جراحی خود کمال رضایت را داشته باشید . البته عمل نکردن به این مراقبت ها نیز ممکن است عارضه های بدی را به همراه داشته باشد.

اولین نکته استفاده منظم از داروهای تجویزی پزشک است ، با مصرف درست این دارو ها هم به سرعت بهبود پیدا می کنید همچنین دردی را بعد از عمل تجربه نخواهید کرد .

نکته بعدی و باز هم تکراری ما برای بعد از جراحی استفاده از کمپرسور سرد می باشد ، در واقع این کمپرسور هر نوع تورم بعد از جراحی را بهبود می دهد .

نکته سوم شستشوی منظم ناحیه جراحی شده است . البته باید دقت شود که به بخیه آسیبی وارد نشود .

نکته چهارم ، بسیاری از افراد همیشه بلافاصله بعد از عمل می پرسند که تا چند وقت نمی توانند رابطه جنسی برقرار کنند ؟ توصیه ما به این دسته افراد این است که در بازه زمانی 4 تا 6 هفته بعد از عمل از رابطه جنسی بپرهیزید .

نکته پنجم ، همیشه فعالیت های سنگین باعث آسیب به بخیه بوده و پیشنهاد می شود تا شیش ماه از این دست فعالیت خودداری کنید . 

در نهایت اگر مورد خاص و مشکوکی را مشاهده کردید سریعا با پزشک خود تماس بگیرید .

هزینه لابیاپلاستی

همان طور که گفتیم جراحی زیبایی واژن به دو روزش انجام شده و هر روش با توجه به خود مریض قیمت جراحی زیبایی واژن متغیر خواهد بود البته شما عزیزان می توانید برای اگاهی از شرایط کلینیک زیبایی چهره شو و استفاده از مشاوره رایگان یکی از بهترین کلینیک های زیبایی تهران با مشاوران ما تماس گرفته یا فرم مشاوره ما را پر کرده تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم .  

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم