لیزر موهای بدن | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت لیزر موهای بدن در کلینیک زیبایی چهره شو

لیزر موهای بدن

موهای زائد بدن را می توان همیشه یک مشکل بزرگ برای بدن دانست . البته وجود این موها هیچوقت بدون دلیل نبوده ولی نبود آن نیز مشکلات زیادی ایجاد نمی کند . رهایی از این مو ها همیشه حس خوبی به ما می دهد . در این مقاله می خواهیم به لیزر موهای بدن و جزئیات آن بپردازیم . اگر از اصلاح کردن با موم و تیغ خسته شده اید و به دنبال راه حلی ماندگار تر در این زمینه هستید با ما همراه باشید .  لیز موهای بدن می تواند به ما کمک کند که تقریبا به صورت دائمی از موهای زائد خود خداحفظی کنیم . البته حذف مو های زائد به ما هم از نظر زیبایی و و هم از نظر بهداشتی کمک کند . سازوکار لیزر به زبان ساده این صورت است که پرتو لیزر پس از برخورد به لایه اولیه پوست به حرارات تبدیل شده و این حرارات توسط ریشه مو جذب می شود ، جذب این حرارت باعث از بین رفتن ساقه مو و همچنین ضعیف شدن ریشه می شود به طوری که عموما بعد از چند نوبت لیزر دیگر رشد مویی در آن قسمت بدن دیده نمی شود .

مزیت های لیزر مو های بدن

لیزر موهای زائد همیشه برای ما مزیت هایی را به همراه داشته است ، اولین فاکتور مهم که می تواند ما را به این کار ترغیب کند کم عارضه بودن این روش است ، بحث بعدی و بسیار مهم بدون درد بودن لیزر می باشد که در مقابل روش های دیگر برای از بین بردن مو های زائد بدن بسیار محبوب شده است . مسئله بعدی و بسیار مهم در سلامت پوست این است که در هنگام لیزر ما به وسیله های مختلف به پوست آسیب های مختلفی نمی رسانیم و لیزر فقط روی ریشه مو تاثیر دارد . سرعت اثر بخشی لیزر بسیار بالا بوده و پس از مدتی دیگر موی زائدی در بدن نمی بینیم . مسئله بعدی تاثیر لیزر روی پوست و تغییر رنگدانه است که بسیاری از افراد در این مورد نگران اند باید بگویم که این نگرانی اتفاقا نقطه مثبت دستگاه های جدید بوده و هیچ آسیبی به رنگدانه ها و خود پوست نمی زنند .

موهای زائد بدن را می توان همیشه یک مشکل بزرگ برای بدن دانست . البته وجود این موها هیچوقت بدون دلیل نبوده ولی نبود آن نیز مشکلات زیادی ایجاد نمیکند . رهایی از این مو ها همیشه حس خوبی به ما می دهد . در این مقاله می خواهیم به لیزر موهای بدن و جزئیات آن بپردازیم . اگر از اصلاح کردن با موم و تیغ خسته شده اید و به دنبال راه حلی ماندگار تر در این زمینه هستید با ما همراه باشید .  لیز موهای بدن می تواند به ما کمک کند که تقریبا به صورت دائمی از موهای زائد خود خداحفظی کنیم . البته حذف مو های زائد به ما هم از نظر زیبایی و و هم از نظر بهداشتی کمک کند . سازوکار لیزر به زبان ساده این صورت است که پرتو لیزر پس از برخورد به لایه اولیه پوست به حرارات تبدیل شده و این حرارات توسط ریشه مو جذب می شود ، جذب این حرارت باعث از بین رفتن ساقه مو و همچنین ضعیف شدن ریشه می شود به طوری که عموما بعد از چند نوبت لیزر دیگر رشد مویی در آن قسمت بدن دیده نمی شود .

مزیت های لیزر مو های بدن

لیزر موهای زائد همیشه برای ما مزیت هایی را به همراه داشته است ، اولین فاکتور مهم که می تواند ما را به این کار ترقیب کند کم عارضه بودن این روش است ، بحث بعدی و بسیار مهم بدون درد بودن لیزر می باشد که در مقابل روش های دیگر برای از بین بردن مو های زائد بدن بسیار محبوب شده است . مسئله بعدی و بسیار مهم در سلامت پوست این است که در هنگام لیزر ما به وسیله های مختلف به پوست آسیب های مختلفی نمی رسانیم و لیزر فقط روی ریشه مو تاثیر دارد . سرعت اثر بخشی لیزر بسیار بالا بوده و پس از مدتی دیگر موی زائدی در بدن نمی بینیم . مسئله بعدی تاثیر لیزر روی پوست و تغییر رنگدانه است که بسیاری از افراد در این مورد نگران اند باید بگویم که این نگرانی اتفاقا نقطه مثبت دستگاه های جدید بوده و هیچ آسیبی به رنگدانه ها و خود پوست نمی زنند .

مراقبت های قبل از لیزر موهای بدن

همیشه در بین مراجعه کنندگان ما این سوال پیش آمده که پیش از انجام لیزر چه اقداماتی را باید انجام داد تا بهترین نتیجه را بعد از لیزر گرفت . ما در ادامه می خواهیم به این نکات مهم بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید بهترین نتیجه ممکن در این زمینه را بگیرید . نکته اول مراقب مو های زائد باشیم ، سوال اینجاست هدف ما از لیزر کردن رفع همین مو های زائد است، چگونه مراقب مو های زائد باشیم . در حقیقت باید اشاره کرد که یک ماه قبل از لیزر حتما به خاطر داشته باشید از استفاده موچین و وکس خود داری کنید استفاده از این دو مرد باعث آسیب رساندن به ریشه مو شده و در هنگام لیزر باعث می شوند ریشه مو نتواند به راحتی این پرتو های لیزر را جذب کند و در نتیجه نتیجه مناسبی از لیزر دریافت نخواهید کرد . نکته بعدی ، عموما افراد برای کم تر دیده شده مو های زائد از سفید کردن آن استفاده می کنند .که پیشنهاد ما این قبل از انجام لیزر این است که ممکن است این رنگدانه ها در جذب لیزر تاثیر بگذارند و باعث کاهش اثرپذیری آن شوند پس ازاین کار نیز بپرهیزید . نکته بعدی استفاده نکردن از دارو های حساسیت زاست که ممکن است باعث ایجاد حوادث و عوارضی شوند . مرحله بعدی قبل از درمان به وسیله لیزر اصلاح با تیغ بوده به طوری اشاره می کنند که یک روز قبل از لیزر حتما ناحیه مورد نظر را با تیغ اصلاح کنید و درنهایت در هنگام مراجعه سعی شود در محل لیزر آرایشی روی پوست خود نگذارید .

مراقبت های بعد لیزر موهای بدن

عموما ممکن از سوزش هایی بعد از لیزر احساس کنید که پیشنهاد ما و همه کلینیک های زیبایی مطرح استفاده از کمپرس یخ می باشد . البته احتمال این سوزش ها بسیار کم است . نکته بعدی که حائز اهمیت است عدم تابش مستقیم نور خورشید به محل لیزر است . ترجیحا برای گرفتن بهترین نتیجه سعی کنید در صورتی که محل لیزر در مقابل تابش آفتاب قرار می گیرد از کرم ضد آفتاب استفاده کنید . بعد از لیزر ترجیحا از لوازم آرایشی معدنی استفاده کیند چرا که لوازم آرایشی شیمیایی ممکن است علاوه بر آسیب به بافت پوست ممکن است اثر منفی رو لیزر گذاشته و بهبودی مورد نظر حاصل نشود .

هزینه لیزر مو های بدن

قیمت لیزر مو های زائد همیشه در بازه های متفاوتی بوده به دلیل اینکه ممکن است برای هر بدن دستگاه های متفاوتی پیشنهاد شود و البته که این دستگاه ها و متخصصین آن تعرفه های متفاوتی دارند البته یکی دیگر از فاکتور های مهم در لیزر بدن محل لیزر است چرا که قیمت در نقاط مختلف بدن و در پکیج های مختلف متفاوت است .

کلینیک زیبایی چهره شو یکی از مجهز ترین کلینیک های زیبایی ایران با داشتن به روز ترین تجهیزات روز دنیا آماده یاری رساندن به شما عزیزان در زمینه لیزر موهای بدن تان می باشد . فقط کافی است با مشاوران ما تماس گرفته و از فرصت مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده کنید .

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم