لیزر موهای صورت | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت لیزر موهای صورت در کلینیک زیبایی چهره شو

لیزر موهای صورت

مو های زائد صورت همیشه نقش مستقیمی در زیبایی ما دارد . به طوری که وجود آن برای خانم ها جز یکی از مشکلاتشان می باشد و برای آقایان نیز می توان گفت تاثیر به سزایی در آراستگی دارد . به همین رو از بین بردن این موهای زائد می تواند مشکل بزرگی را از ما حل کند . البته همیشه راه های مختلفی برای این کار وجود دارد مثل وکس و تیغ و ... یا در خانم ها بند انداختن ، که همیشه مشکلاتی را به همراه دارد نظیر التهاب آکنه و مهم تر از همه قوی تر شدن ریشه مو و رشد مجدد قوی تر که باعث آزار ما می شود . لیزر موهای صورت یکی از بهترین راه ها برای خلاصی از این مو های زائد می باشد . البته دلیل اینکه لیزر موهای زائد این روز ها بسیار محبوب شده ، آمدن دستگاه های بسیار جدید ، بافناوری بالا و هزینه ساخت پایین آن هاست که باعث بهبود کیفیت این روش و همچنین کاهش قیمت قابل توجه آن شده است .

مزایای لیزر موهای صورت

پس از بررسی راه های مختلف رفع مو های زائد صورت به این پی بردیم که لیزر صورت مزایای بسیاری دارد . اولین مزیت لیزر صورت کاهش زخامت و گاها از بین بردن ریشه این موی زائد می باشد که باعث رفع دائمی آن می شود البته برای دیدن این نتیجه یعنی حذف کامل مو های زائد نیاز به چندید مرتبه تکرار در لیزر می باشد . فاکتور بعدی مهم و مزیت این روش به نوعی رهایی پیدا کردن از شر سوزش های حاصل از تیغ و یا درد حاصل از وکس و .. است . مزیت مهم بعدی  این کار باعث زیبایی بیشتر و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس می شود .

لیزر مو های صورت مردان و لیزر مو های صورت زنان

لیزر مو های صورت در مردان و زنان عمدتا متفاوت است چرا که گاها مو های صورت مردان ، مو های زائد به حساب نمی آیند . اما مردان نیز برای رهایی یافتن از شر تیغ و یا روش های مختلف رفع مو های زائد صورت خود رو لیزر می آورند .

ریش، گونه ، گردن ، پشت گردن از ناحیه های اصلی هستند که عموما مردان برای رفع موه های زائد خود لیزر می کنند .

رفع مو های زائد در زنان نیز متفاوت از مردان است البته نه روش لیزر بلکه محل مورد نظر چرا که ساختار مو های زائد صورت در زنان و مردان بسیار متفاوت است. عمدتا بانوان گونه ، بالای لب ، چانه و گردن خود را لیزر می کنند تا از شر مو های زائد خود خلاص شوند . 

عوراض لیزر مو های صورت

همانطور که اشاره کردیم لیزر موهای صورت یک روش بسیار کم خطر و راحت می باشد . به همین دلیل نمی توان عوارض زیادی برای این روش در نظر گرفت البته که گاها با توجه به ژنتیک و پوست فرد ممکن است عوارض جزئی پیش بیاید که با گذشت زمان بسیار کوتاهی این عوارض از بین می روند . گاها بعد از انجام لیزر دیده شده که محل لیزر دچار درد جزئی شده یا باعث قرمزی پوست شده است که بعد از چند ساعت از بین می رود که شما می توانید برای بهبودی سریع تر از کمپرس یخ استفاده کنید . اگر بخواهیم به عوارض دیگر لیزر صورت بپردازیم می توانیم به پوسته پوسته شدن ، تغییر رنگدانه و تاو و زخم در ناحیه در مانی اشاره کنیم که البته این اتفاقات بسیار نادر است .

مراقبت های پیش از انجام لیزر صورت

اگر لیزر را یکی از روش های درمانی بدانیم ، قاعدتا قبل از این روش باید مراقبت های انجام دهیم تا بهترین نتیجه ممکن دست یابد . اولین نکته را می توان تراشیدن محل لیزر با تیغ دانست و استفاده نکردن از وکس که باعث آسیب به ریشه مو نشود . توصیه بعدی ما به شما استفاده نکردن از لوازم آرایشی در روز لیزر است چرا که ممکن است اثر لیزر را کاهش دهد و در نهایت از رنگ ها برای سفید کردن موها نیز استفاده نکنید چرا که رنگدانه ها باعث کاهش اثرپذیری لیزر شده و ممکن است به نتیجه دلخواه نرسید .

هزینه لیزر صورت

هزینه لیزر صورت همانطور که ناحیه های متفاوتی دارد مخاطب متفاوتی نیز دارد در حقیقت هزینه های آن بستگی به جنسیت یعنی مرد و زن بودن و ناحیه مورد نظر دارد و تعداد جلسات مورد نیاز که با توجه به پیشنهاد پزشک تعیین می گردد. شما عزیزان می توانید با آرامش خاطر کامل لیزر مو های صورت خود را به کلینیک زیبایی چهره شو بسپارید تا با خیالی راحت و دور از عوارض با بهترین دستگاه های به روز دنیا لیزر صورت شم انجام شود . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان فقط کافی است با مشاوران ما تماس حاصل نمایید یا فرم مشاوره را پر کرده و ما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم .

 

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم