لیزر CO2 فرکشنال | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت لیزر CO2 فرکشنال در کلینیک زیبایی چهره شو

لیزر CO2 فرکشنال

مشکلات پوستی همیشه برای ما آزار دهنده بوده و باعث کاهش اعتماد به نفس می شوند . مخصوصا وقتی این مشکلات در زیبایی ما تاثیر بگذارد . آکنه ها (جوش ها) و زخم ها همیشه تاثیر به سزایی در اعتماد به نفس و زیبایی افراد دارند . به همین دلیل افراد عموما رو به عمل های زیبایی و درمان هایی که باعث بهبود این مشکلات و در نهایت افزایش اعتماد به نفس و زیبایی گردد، روی می آورند . لیزر CO2 فرکشنال هم یکی از این روش های درمانی بسیار موثر است ، این روش درمان هم جزو روش های غیر تهاجمی بوده بنابراین بسیار راحت و عموما افراد با اطمینان بالا رو به این روش می آورند . این لیزر باعث ایجاد آسیب های بسیار ریز در نواحی خاصی از پوست شده و در نتیجه بهبود سریع پوست و ترمیم آن صورت می گیرد . که در مقابل لیزر غیر فرکشنال مزیت بسیار مهمی محسوب می شود . این روش تخریب یک لایه نازک از پوست به وسیله نور انجام شده که باعث بهبودی بسیار سریع تر پوست می شود .

کاربرد های لیزر دی اکسید کربن

این روش درمانی برای قسمت های مختلف پوست تاثیر به سزایی دارد ، در حقیقت این روش با اصلاحات آسیب های پوستی باعث صاف و یکدست شدن پوست می شود . کلاژن سازی که بعد از تخریب در این روش باعث رفع چین چروک های پوستی و در نهایت جوانسازی پوست می گردد و در نهایت آخرین فرایندی که باعث می شود سراغ این روش درمانی برویم ، زائده های پوستی هستند ، عموما انرژی ساطع شده از این لیزر باعث از بین رفتن برخی زگیل ها خال و .. می شود البته برای این مورد باید با پزشک خود مشورت کنید . در کل این روش درمانی کاربرد های بسیاری دارد که می توان به التهابات مختلف ناشی از آسیب های نوری ، بزرگ و گوشتی شدن بینی  ، شل شدن پوست یا جای زخم و جوش و ... اشاره کرد .

مراقبت های بعد از لیزر فرکشنال CO2

همان طور که ذکر کردیم این روش درمانی یک روش غیر تهاجمی بوده بنابراین می توان گفت مراقبت های خیلی زیادی بعد از درمان نیاز ندارد اما با توجه به برداشته شدن یک لایه از پوست پیشنهاد می شود حتما مراقبت هایی انجام شود . اولین نکته این است که ممکن است مقداری درد حس کنید و پوست شما قرمز و ملتهب شود که جای نگرانی ندارد با گذشت یکی دور روز کاملا از بین رفته و بعد از حدود 4 تا 7 روز پوست ترمیم خود را به پایان رسانده و کم کم نتایج شگفت انگیز را مشاهده می کنید .

در صورت احساس درد پزشک عموما داروهای مسکن و کمپرس سرد را پیشنهاد می دهد که این درد مدیریت شود و شما یک درمان راحت داشته باشید .

هزینه لیزر CO2 فرکشنال

این لیزر یکی از رایج ترین روش های درمانی پوستی بوده و در کلینیک زیبایی چهره شو به وسیله بهترین دستگاه ها انجام می شود . البته برای استعلام هزینه های این درمان باید به نکات و فاکتور های مختلفی توجه کرد . شما عزیزان می توانید با یک تماس با مشاوران ما علاوه بر مشاوره رایگان از شرایط قمیت لیزر CO2 فرکشنال آگاه شوید .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم باقری
خانم باقری

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم