لیزر RF فرکشنال | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت لیزر RF فرکشنال در کلینیک زیبایی چهره شو

لیزر RF فرکشنال

مدرن ، ایمن و با نتایجی فوق العاده ، اصلی ترین ویژگی هایی است که می توانیم به این روش درمانی نسبت داد . مدرن ؛ استفاده از امواج رادیویی برای تحریک و ایجاد حفره های میکرو متری رو پوست .

ایمن ؛ این روش موثر کم تهاجمی بوده و می توان گغت یکی از روش های جوانسازی امن پوست می باشد .

نتایجی فوق العاده ؛ وقتی به نتایج درمان گذشته نگاه می کنیم می بینیم که لیزر آر اف فرکشنال بسیار موثر بوده و نتایجی گاها باور نکردنی به بار آورده است .

سازوکار این دستگاه به این صورت است که امواج رادیویی لایه سطحی پوست ینی درم را تحریک کرده و باعث بهبود عملکرد پوست در کلاژن سازی می شوند . در مرحله بعد این امواج بافت های فیبرو پلازیرا فعال کرده و باعث ایجاد رشته های پروتئینی می شود . این رشته های پروتئینی به بهبود آسیب دیدگی ها کمک کرده و در واقع آسیب دیدگی های بر اثر لیرز را بهبود داده و باعث ایجاد پوست جدید شده و در نتیجه جوان سازی آن می شود .

کاربرد های لیزر آر اف فرکشنال

همانطور که گفتیم نتایج فوق العاده ای پس از درمان به وسیله این دستگاه دیده شده ، اولین نکته در مورد کاربرد لیزر RF فرکشنال که می توان گفت جوانسازی سطح پوست می باشد . این جوان سازی گاها باعث حجم دهی سفت کردن بافت های مهم پوستی می شود . برای همین ویژگی مخاطبان بسیاری در مورد افرادی که به جوانی پوست اهمیت می دهند دارد . کاربرد بعدی که باید در مورد آن صحبت کنیم برگرفته از همان رشته های پروتئینی ایجاد شده می باشد . در واقع این لیزر برای حذف آثار باقیمانده عمل های قدیمی ، زخم ها و همچنین ترک های پوستی بیسار مفید است . و در نهایت این روش در بهبود منافذ پوستی بسیار مفید است .

مراقبت های بعد از لیزر آر اف فرکشنال

این لیزر مانند بقیه روش های درمانی کم تهاجمی به گونه ای است که بعد از درمان می توان به ادامه کار های روز مره پرداخت ، البته ممکن است تا یک ساعت بعد از درمان مقداری درد و قرمزی در محل درمان احساس شود . ولی عوارض قرمزی و تورم تا یکی دو روز به طور کامل بر طرف می شود . بعد از درمان کم کم کلاژن سازی بیشتر شده و نتایج بهتری روز به روز مشاهده می کنید .

هزینه درمان لیزر آراف فرکشنال

قیمت لیزر آراف فرکشنال با توجه به ناحیه بدن و کارایی و تجویز پزشک متفاوت است اما تجهیزات اولیه همیشه یک قیمت ثابت داشته و هزینه به ازای هر جلسه ثابت بوده ، برای اطلاع از شرایط کلینیک زیبایی چهره ( یکی از مجهز ترین کلینیک های زیبایی تهران )و استفاده از فرصت ویژه مشاوره رایگان با متخصصان ما تماس گرفته و از این فرصت بهره کافی را ببرید .

 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم