لیفت بازو | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت لیفت بازو در کلینیک زیبایی چهره شو

لیفت بازو

جراحی براکیوپلاستی یا لیفت بازو ، نوعی جراحی زیبایی برای رهایی از پوست یا چربی اضافی بازو به کار می رود . این روز ها کانتورینگ بدن یا فرم دهی آن دیگر کار سخت و طاقت فرسایی نیست و با عمل های جراحیبه راحتی می توان به فرم مورد نظر رسید . براکیوپلاستی یکی از پر کاربرد ترین و محبوب ترین روش ها برای لاغر تر کردن بازو و حذف پوست یا چربی اضافه آن است .

سازوکار این جراحی به این صورت است که یک ناحیه از بازو با توجه به نیاز و اناتومی شخص را برش های کوچکی زده و اقدام به لیفت بازو و ناحیه مورد نظر می کند که عموما با حذف پوست شل شده اضافی و گاها با حذف چربی از طریق لیپوساکشن صورت می گیرد و سپس ناحیه مورد عمل قرار گرفته شده بخیه زده می شود .

البته سوال پیش می آید که وقتی با ورزش می توان افتادگی های بازو را جبران کرد چرا سراغ چراحی های مختلف برویم . در پاسخ باید گفت که وقتی پوست حالت کشسانی خود را از دست داده و دیگر با ورزش قادر به بهبود این حالت نیستیم و در نتیجه به سراغ این عمل زیبایی می رویم .

براکیوپلاستی برای چه کسانی مناسب است ؟

بسیاری از کاربران این سوال را از می می پرسند که چه شرایطی باعث می شود این جراحی برای ما مناسب باشد و یا چه افرادی مناسب این جراحی هستند که در ادامه به بررسی این افراد می پردازیم .

اولین دسته که برای این جراحی مناسب اند افرادی اند که از نظر ژنتیکی با وجود بدنی با اندام مناسب بازو های شل و بزرگی دارند .

دسته بعدی که به ما مراجعه می کنند برای این عمل افرادی هستند که وزن زیادی را به دلیل ورزش یا بیمار از دست داده اند و دچار افتادگی و شل شدن در قسمت بازو شده اند .

دسته سوم افرادی هستند که با افزایش سن دچار افتادگی در پوست شده اند و در نهایت اگر فکر می کنید به این عمل نیاز دارید  و شرایط جسمی سالم دارید و دخانیات مصرف نمی کنید ، می توانید با خیالی آسوده این عمل را انجام دهید .

مزایای لیفت بازو

این جراحی محبوب باید مزیت های خاصی نیز داشته باشد چرا که این محبوبیت قاعدتا اتفاقی نیست . اولین فاکتور و مزیت این عمل کند کردن روند افتادگی پوست و بهتر شدن فرم پوست ، مزیت بعدی افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر شما و در نهایت بهبود ظاهر شما در هنگام پوشیدن لباس از مهم ترین مزایای لیفت بازو می باشند .

خطرات لیفت بازو

هر جراحی به طبع خطراتی دارد که این عمل نیز از آن مستثنی نیست . کبودی و خون ریزی نیز یکی از این خطرات می باشد ، البته در مواقع بسیار نادر عفونت در صورت عدم رعایت نکات و در نهایت احتمال عدم قرینگی می توانداز این خطرات باشد .

مراقبت های بعد از لیفت بازو

پس از جراحی توصیه می شود به مدت یک هفته استراحت نموده ، که طی این یک هفته محل جراحی پانسمان بوده و باید به شدت از این محل مراقبت شود . عموما درد خفیفی حس می کنید که با مصرف داروهای پزشک این درد نیز از بین می رود . توصیه می شود بعد یک یا دو روز فعالیت های خود روزمره غیر شدید خود را اغاز کنید تا به روند بهبودی شما کمک کند .

هزینه لیفت بازو

روش های مختلفی برای لیفت بازو وجود دارد و براکیوپلاستی نیز یکی از این روش هاست برای اگاهی از قیمت براکیوپلاستی باید حتما با پزشک مشورت کرده تا پس از بررسی های لازم این مبلغ را تعیین کند . شما عزیزان می توانید برای اگاهی از شرایط این عمل و مشاوره رایگان با متخصصان کلینیک زیبایی چهره شو تماس گرفته و از این فرصت استفاده نمایید .

 

شماره تماس: 11-22070710(021)

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم