لیفت بینی با لیزر | کلینیک تخصصی پوست و مو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت لیفت بینی با لیزر در کلینیک زیبایی چهره شو

لیفت بینی با لیزر

عمل بینی سال هاست به یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی در ایران تبدیل شده است . البته این عمل همیشه برای همه ترس هایی داشته، درد  شدید ، دوران نقاهت سخت و یا حتی ترس از بیهوشی های این عمل باعث شده خیلی ها به دنبال این روش درمانی نروند و برای بهبود ظاهر بینی خود کاری نکنند . راه حل کلینیک های زیبایی به روز برای این افراد درمان های زیبایی بدون عمل می باشد . یکی از بهترین راه های بهبود ظاهر بینی لیفت بینی با لیزر بوده .   البته متخصصین حوزه پزشکی نظرات مختلفی در مورد لیزر دارند و گاها جراحی را به لیزر ترجیح می دهند اما در ادامه به مزیت های این روش درمانی می پردازیم تا شما عزیزان بتوانید با انتخابی آگاهانه به بهترین فرم صورت خود برسید . فناوری لیزر و کلا حوزه اپتیک و لیزر می تواند انقلابی در صنایع مختلف ایجاد کند ، یکی از این صنایع که توسط لیزر ها بسیار متحول شده صنعت پزشکی و زیبایی بوده که باعث شده بسیاری از عمل های جراحی حذف و تبدیل به درمان با لیزر شود . در این روش شکل ظاهری غضروف ها به وسیله لیزر تغییر کرده و نیازی به تراش و یا شکستن قسمت هایی از بینی نیست و آسیبی به ساختار اصلی بینی نمی زند . البته این روش نقاط ضعفی هم دارد که باید به آن اشاره کرد ، مثل دائمی نبودن این درمان ینی ممکن است فرم بینی بعد از چند سال به فرم قبلی خود بازگشته ، مشکل بعدی کارساز نبودن ابن درمان در برخی بینی ها بوده که باعث می شود بسیاری از پزشکان موضع منفی نسبت به این روش درمانی داشته باشند .

مزایای لیفت بینی با لیزر

نکته اصلی قابل ذکر در لیفت بینی با لیزر، غیر تهاجمی بودن آن است . وقتی روش درمانی ای غیر تهاجمی است به این معنی است که عموما عوارض زیادی نداشته و درمان بسیار ساده تر از روش های دیگر می باشد . نکته بعدی قابل ذکر در مورد این روش را می توان دوران نقاهت بسیار پایین آن دانست به طوری که بعد از جراحی ممکن است تا دو سه هفته نتوانیم به هر کاری دست بزنیم اما پس از درمان با لیزر می توان پس از 5 روز به محل کار خود برگردیم ، در نهایت نکته اصلی این روش درمانی زمان جراحی و بدون بیهوشی بودن آن است ، این عمل حدودا1 تا 2 ساعت طول کشیده و بیمار پس از 3 تا 4 ساعت می تواند به منزل برود در حالی که در جراحی های بینی عموما تا چند روز در بیمارستان بستری هستند.

هزینه لیفت بینی با لیزر

هزینه لیفت بینی با لیزر عموما به خود بیمار و درمان مورد نیاز بستگی دارد و پس از مشاوره با دکتر می توان نظر نهایی در مورد هزینه این روش درمانی را تعیین کرد .

 مشاوران کلینیک زیبایی چهره شو مجهز ترین کلینیک زیبایی تهران ، آماده اند شما را  در این امیر یاری کرده و فرصت مشاوره رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده اند . فقط کافی است با متخصصین ما تماس گرفته یا فرم مشاوره را پر کنید ، ما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم .

 

شماره تماس: 22403100-021

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم باقری
خانم باقری

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم