لیپوساکشن | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت لیپوساکشن در کلینیک زیبایی چهره شو

لیپوساکشن

سختی ورزش ، رژیم های طاقت فرسا باعث این شد که مردم دنبال راه دیگری برای حل مشکل اضافه وزن و چربی های موضعی بروند . اغلب افراد توانایی تحمل تمرین های طاقت فرسای ورزش یا رژیم های غذایی مختلف را ندارند و یا از این سبک نتیجه نگرفتند و به سراغ راه دیگری برای رسیدن به تناسب اندام رفته اند این راه جدید و جذاب همان لیپوساکشن می باشد . البته نکته بسیار مهم اینجاست که در ورزش با بهترین برنامه ورزشی و تداوم عالی لاغری موضعی هرگر به دست نمی آید و تمام بدن چربی خود را از دست می دهد . پس اجگر دنبال لاغری موضعی بوده و در ورزش نتیجه نگرفته اید این روش برای مشا مناسب است به طوری که دقیقا تمرکز روی همان نقطه مورد نظر شما می باشد و چربی همان نقطه را حذف می کند تا نتایج دلخواه شما به دست آید .

مزایای لیپوساکشن

سریع بودن و سادگی مهم ترین مزیت لیپوساشکن بوده به طوری که می توان گفت یکی از سریع ترین راه ها برای رسیدن به اندام ایده آلتان را در این عمل می توانید ببینید . لیپوساکشن دوره عمل بسیار کوتاهی دارد و مهم تر از آن زمان بهبودی نیز کوتاه بوده و دوران نقاهت کم تری نیز دارد . مزیت بعدی تناسب اندام  و به طبع اعتماد به نفس بسیار بالای افراد بعد از این عمل بوده ، دلیل بعدی که باید لیپوساکشن را انتخاب کنیم این است که بعد از عمل به دلیل تناسب اندام به وجود آمده بسیار ی از محدودیت های فیزیکی ما حذف شده و می توانیم به فعالیت های بیشتر از قبل بپردازیم .

عوارض لیپوساکشن

لیپوماتیک به نوعی یک عمل جراحی محسوب می شود و عمل های جراحی هم گاها عوارضی را در پی داشته که موجب نارضایتی می شود البته این احتمال به وجود آمدن عوارض وقتی دکتر بسیار حاذق باشد به حداقل می رسد و ریسک عمل کاهش می یابد . در ادامه به بررسی مشکلات احتمال که نتیجه کم تجربگی جراح یا شرایط فرد ممکن است باعث این مشکلات شود . اولین عارضه ممکن بیهوشی است ، همیشه در عمل های جراحی بیهوشی ترسناک بوده و باعث ترس بسیاری از افراد شده است . عارضه بعدی که ممکن است بعد ازدرمان پیش بیاید درد و کبودی و گاها تورم در محل درمان است که بعد از گذشت چند روز به طور کامل بهبود پیدا می کند . در برخی موارد گزارش شده که ناحیه مورد درمان را نمی توانند حس کنند و در نهایت در صورت عدم تبحر پزشک تقارن نداشته باشیم و نیاز تجدید عمل یا حتی آسیب به بافت های دیگر پیش بیاید .

مراقبت های بعد از لیپوساکشن

 بعد از عمل مقداری درد حس می کنید که باید از کمپرس یخ استفاده کنید .  حتما تا 24 ساعت استراحت مطلق انجام داده که سریع تر ریکاوری شوید . تا یک ماه مصرف الکل و سیگار ممنوع می باشد و در نهایت بسیار تئجه کنید که به محل عمل ضربه وارد ننمایید  و در نهایت توصیه ما به شما نوشیدن بیشتر مایعات در جهت بهبود هر چه سریع تر می باشد .

هزینه لیپوساکشن

لیپوساکشن درمان بسیار حرفه و مشکل گشا و بسیار سختی است برای همین قیمت آن نیز به نسبت  بقیه عمل های زیبایی موجود ، مقداری بالاتر باشد . البته که لیپوساکشن در قسمت های مختلف بده حجم متفاوتی از چربی خارج می شود و این تفاوت حجم تفاوت قیمت تمام شده را نشان می دهد . متتخصصین کلینیک زیبایی چهره شو آماده ارائه هر گونه خدمات به شما عزیزان می باشد کافی است فرم مشاوره را پرکرده تا در اولین فرصت با شنا تمای بگیریم . 

 

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم