خدمت لیپوماتیک (پیکر تراشی) در کلینیک زیبایی چهره شو

لیپوماتیک

این عمل زیبایی مخصوص لاغری و تناسب اندام باعث کاهش چشم گیر چربی های بدن و در نهایت تناسب اندام می شود . این روش از زیر شاخه های لیپو ساکشن بوده و چربی های تجمیع شده در اندام ها را خارج می کند . که البته تفاوت های با خود لیپوساکشن دارد که مهم ترین آن دقت و دوران نقاهت کوتاه تر آن است در واقع عمل جراحی انجام نمی شود و در نتیجه آسیب های کم تری به بافت های بدن وارد می کند  و البته مهم تر از همه چربی خارج شده از بدن تصفیه می شود و میتوان به قمیت های دیگر بدن این چربی را تزریق کرد.

مزیت های لیپوماتیک

راجع به مزیت های این روش درمانی میتوان به موارد متعددی اشاره کرد ، اولین و مهم ترین مزیت غیر تهاجمی و غیر جراحی بودن این روش درمانی است ، مزیت بعدی دوران نقاهت بسیار کم نسبت به روش های درمانی مشابه و عمل بسیار راحت تر آن است ، بعد از این روش تناسب بدنی مناسبی ایجاد شده و یک لایه چربی از بدن حذف می شود . در این درمان بیهوشی نداریم و احتمال عفونت نیز بسیار پایین می باشد .

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

مراقبت بعد از هر روش درمانی یا عمل جراحی یکی از دقیق ترین و حساس ترین کار هاست به دلیل اینکه اگر دروران نقاهت به خوبی سپری شود این عمل جراحی به سرعت بهبود یافته و باعث نتایج عالی بعد از درمان شود برای همین در این مورد توصیه می شود هر روز محل زخم را باز کرده تمیز و پانسمان کنید . بعد از عمل از خوردن دارو های سر خود خودداری کرده و به توصیه های پزشک گوش دهید . فعالیت های سنگین همیشه موجب آسیب های جبران ناپذیری بعد از درمان می شوند حتما از فعالیت های سنگین بپرهیزید . تا جایی که ممکنه در منزل استراحت نموده تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید و در نهایت مراقب تغذیه خود در این ایام بوده و بیشتر مواد غذایی مقوی استفاده کنید .

عوارض لیپوماتیک

این روش درمانی هم مثل خیلی از روش های دیگر ممکن است مشکلاتی را به همراه آورد که ذکر آن ها خالی از لطف نیست . البته عارضه های مشاهده شده بعد از این بیماری عموما سطحی بوده و باگذشت زمان بهبود پیدا کرده اند . بعد از درمان به دلیل جدا شدن بافت چربی از پوست و بافت بدن ممکن است کبودی و خونریزی جزئی داشته باشید . که البته مشکل خاصی نیست با گذشت چند روز و مصرف دارو های تجویز شده توسط پزشک و متخصص مورد نظر برطرف می شود . البته این مشکل بیشتر در افرادی دیده می شود که دارو های خاص ضد انعقاد قبل از عمل مصرف می کردند . توصیه می شود شما عزیزان برای گرفتن بهترین نتیجه حتما قبل از انجام عمل لیپوماتیک چند جلسه با پزشک خود مشورت کرده تا با تجویز دارو و ... بهترین نتیجه ممکن از این درمان برای شما حاصل شود .

هزینه لیپوماتیک

با توجه به حساس بودن این روش درمانی توصیه می شود در انتخاب دکتر برای لیپوماتیک دقت به خرج داده و درگیر رقم های بالا و پایین نشوید . لیپوماتیک در قسمت های مختلفی از بدن انجام می شود و حجم کار متفاوتی دارد به همین دلیل قیمت لیپوماتیک برای قسمت های مختلف بدن متفاوت است . پیشنهاد ما اعتما به کلینیک زیبایی چهره شو و متخصصان این مجموعه است چرا که می توان گفت یکی از بهترین کلینیک های زیبایی ایران بوده و با کادری مجرب آماده هر نوع خدمات زیبایی اند . برای ارتباط با مشاورین ما و مشاوره رایگان فقط کافی است فرم تماس را پر کرده تا ما با شما تماس بگیریم .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم