خدمت لیپوماتیک (پیکر تراشی) در کلینیک زیبایی چهره شو

لیپوماتیک (پیکر تراشی)

مشاوره رایگان

  • {{ error[0] }}
  • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

لیپوماتیک

این عمل زیبایی مخصوص لاغری و تناسب اندام باعث کاهش چشم گیر چربی های بدن و در نهایت تناسب اندام می شود . این روش از زیر شاخه های لیپو ساکشن بوده و چربی های تجمیع شده در اندام ها را خارج می کند . که البته تفاوت های با خود لیپوساکشن دارد که مهم ترین آن دقت و دوران نقاهت کوتاه تر آن است در واقع عمل جراحی انجام نمی شود و در نتیجه آسیب های کم تری به بافت های بدن وارد می کند  و البته مهم تر از همه چربی خارج شده از بدن تصفیه می شود و میتوان به قمیت های دیگر بدن این چربی را تزریق کرد.

مزیت های لیپوماتیک

راجع به مزیت های این روش درمانی میتوان به موارد متعددی اشاره کرد ، اولین و مهم ترین مزیت غیر تهاجمی و غیر جراحی بودن این روش درمانی است ، مزیت بعدی دوران نقاهت بسیار کم نسبت به روش های درمانی مشابه و عمل بسیار راحت تر آن است ، بعد از این روش تناسب بدنی مناسبی ایجاد شده و یک لایه چربی از بدن حذف می شود . در این درمان بیهوشی نداریم و احتمال عفونت نیز بسیار پایین می باشد .

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

مراقبت بعد از هر روش درمانی یا عمل جراحی یکی از دقیق ترین و حساس ترین کار هاست به دلیل اینکه اگر دروران نقاهت به خوبی سپری شود این عمل جراحی به سرعت بهبود یافته و باعث نتایج عالی بعد از درمان شود برای همین در این مورد توصیه می شود هر روز محل زخم را باز کرده تمیز و پانسمان کنید . بعد از عمل از خوردن دارو های سر خود خودداری کرده و به توصیه های پزشک گوش دهید . فعالیت های سنگین همیشه موجب آسیب های جبران ناپذیری بعد از درمان می شوند حتما از فعالیت های سنگین بپرهیزید . تا جایی که ممکنه در منزل استراحت نموده تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید و در نهایت مراقب تغذیه خود در این ایام بوده و بیشتر مواد غذایی مقوی استفاده کنید .

عوارض لیپوماتیک

این روش درمانی هم مثل خیلی از روش های دیگر ممکن است مشکلاتی را به همراه آورد که ذکر آن ها خالی از لطف نیست . البته عارضه های مشاهده شده بعد از این بیماری عموما سطحی بوده و باگذشت زمان بهبود پیدا کرده اند . بعد از درمان به دلیل جدا شدن بافت چربی از پوست و بافت بدن ممکن است کبودی و خونریزی جزئی داشته باشید . که البته مشکل خاصی نیست با گذشت چند روز و مصرف دارو های تجویز شده توسط پزشک و متخصص مورد نظر برطرف می شود . البته این مشکل بیشتر در افرادی دیده می شود که دارو های خاص ضد انعقاد قبل از عمل مصرف می کردند . توصیه می شود شما عزیزان برای گرفتن بهترین نتیجه حتما قبل از انجام عمل لیپوماتیک چند جلسه با پزشک خود مشورت کرده تا با تجویز دارو و ... بهترین نتیجه ممکن از این درمان برای شما حاصل شود .

هزینه لیپوماتیک

با توجه به حساس بودن این روش درمانی توصیه می شود در انتخاب دکتر برای لیپوماتیک دقت به خرج داده و درگیر رقم های بالا و پایین نشوید . لیپوماتیک در قسمت های مختلفی از بدن انجام می شود و حجم کار متفاوتی دارد به همین دلیل قیمت لیپوماتیک برای قسمت های مختلف بدن متفاوت است . پیشنهاد ما اعتما به کلینیک زیبایی چهره شو و متخصصان این مجموعه است چرا که می توان گفت یکی از بهترین کلینیک های زیبایی ایران بوده و با کادری مجرب آماده هر نوع خدمات زیبایی اند . برای ارتباط با مشاورین ما و مشاوره رایگان فقط کافی است فرم تماس را پر کرده تا ما با شما تماس بگیریم .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.
متن پیام الزامی است!