مزوتراپی پوست | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت مزوتراپی پوست در کلینیک زیبایی چهره شو

مزوتراپی پوست

جوانسازی پوست این روز ها دغدغه بسیار ی از افراد شده است . به همین دلیل بسیاری از افراد دنبال راه حل های مختلف هستند تا پوست خود را شاداب تر و جوان تر نشان دهند . مزوتراپی هم یکی از راحت ترین و سریع ترین این راه حل هاست . این درمان در سال 1952 توسط یک پزشک فرانسوی برای کاهش درد اختراع شد اما با گذشت زمان پی بردند که  این روش کاربرد های متنوعی دارد .  مزوتراپی در حقیقت باعث بازسازی پوست و ایجاد پوستی نو می شود و در ظاهر شما جوان تر شدن پوست و زیبایی بیشتر را حس می کنید .

 سازوکار مزوتراپی به این صورت است که از طریق سوزن آنزیم ها و مواد مورد نیازی که پزشک تشخیص داده را به لایه میانی پوست وارد می کند ، این آنزیم ها با توجه به ساختار و تجویز پزشک می تواند کارایی متنوعی داشته باشد . البته ما در مورد جوانسازی پوست صحبت میکنیم بنابراین می توان گفت این آنزیم ها با تحریک کلاژن های لایه میانی پوست باعث جوان تر شدن پوست می شوند . لازم به ذکر است که این روش درمانی اصلا درد ندارد چرا که سوزن تزریقی بسیار نازک بوده و همچنین از بی حسی های موضعی برای ناحیه تزریق استفاده می شود که شما می توانید با خیال راحت این روش درمانی را تست کنید و از نتایج خیره کننده آن لذت ببرید .

مزایای مزوتراپی

مزوتراپی از روش های بسیار محبوب جوانسازی می باشد که مزیت های بسیاری نیز دارد . اولین مزیت آن را می توان همین بدون درد بودن و آسان بودن آن دانست . مزیت بعدی که باید در مورد آن صحبت کنیم آبرسانی بسیار خوب به سطح پوست می باشد . این روش باعث تاخیر در پیری و جوان تر نشان دادن شما می شود. در نتیجه چین و چروک های پوست ، سیاهی و گودی زیر چشم و مشکلات دیگر پوستی را نیز می تواند از بین ببرد .و نکته قابل توجه اینجاست که این روش می تواند با روش های دیگر جوانسازی نیز ترکیب شود تا شما به نتیجه دلخواه خود برسید .

عوارض مزوتراپی پوست

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در مورد مزوتراپی بدانیم همین کم عارضه  بودن آن است ، اما خب نمیتوان عارضه هایی در این مورد دیده نشده برای همین به بررسی تعدادی از همین عوارض می پردازیم ، البته اشاره کنم که این عوارض هم موقتی بوده و به سرعت از بین می روند . ممکن است بعد از درمان به این روش مقداری سوزش یه تورم در ناحیه مورد نظر احساس کنید که با گذشت حداکثر چهل و هشت ساعت این عوارض از بین می رود البته گاهی کبودی نیز در این حالت دیده شده که آن هم با گذشت زمان از بین می رود .

مراقبت های بعد از مزوتراپی

از مهم ترین فاکتور های هر عمل زیبایی مراقبت های بعد از آن است چرا که باعث بهتر شدن نتیجه آن می شود . در اولین نکته سعی کنید دست به شستشوی محل تزریق نزنید و از کرم های موضعی در آن ناحیه نیز استفاده نکنید . نکته مهم دیگری که باید در مورد آن صحبت کنیم توجه به دستورالعمل های پزشک می باشد چرا که با توجه به معاینات شما ، پزشک بیشترین آگاهی نسبت به بدن شما دارد و می تواند بهترین کمک برای بهبودی هر چه سریع تر شما باشد . در صورتی که در ناحیه تزریق درد و سوزش احساس کردید می توانید با استفاده از کمپرس سرد این درد را به حداقل برسانید  و در نهایت مشکلی با ادامه غعالیت های روزانه ندارید البته توصیه می شود ابتدا مقداری استراحت کنید تا بدن شما به این فعالیت های جدید عادت کند .

هزینه مزوتراپی پوست

قیمت مزوتراپی پوست در کلینیک های مختلف متفاوت است . کلینیک زیبایی چهره شو نیز به عنوان یکی از بهترین کلینیک های زیبایی تهران آماده انجام هر گونه خدمات مزوتراپی به شما عزیزان می باشد . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

شماره تماس: 22403100-021

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم