میکرودرم ابریژن | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت میکرودرم ابریژن در کلینیک زیبایی چهره شو

میکرودرم ابریژن

مشاوره رایگان

  • {{ error[0] }}
  • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

میکرودرم ابریژن

آرام آرام پوست شما به بهترین حالت خود در می آید ، اگر از روش درمانی میکرودرم برای درمان مشکلات پوستی خود استفاده می کنید . این روش یک روش غیر تهاجمی است برای همین کلمه آرام آرام را در جمله اول استفاده کردیم . این روش نیاز به چند جلسه درمان دارد و پوست شما صاف تر و روشن تر و یکنواخت تر می شود . این سری البته با میکرودرم ابریژن خانگی آن تفاوت هایی دارد که نیاز به یک متخصص برای این کار می باشد . مهم تر از همه این روش بسیار امن و بدون درد می باشد . سازوکار این روش به این صورت است که به نوعی یک لایه بسیار نازک از پوست به وسیله تراش های میکرو متری برداشته شده و پوست صاف و صیغلی می شود .

لایه سطحی اپیدرم نام دارد و لایه زیری آن درم در لایه سطحی پوست سلول های مرده که نقش محافظ برای لایه های زیرین را دارند ، سلول های پایین نیز پس از گذشت زمان با افزایش عمرشان به این لایه اضافه می شوند .

مراقبت های بعد از میکرودرم آبریژن

این روش بر خلاف روش های لیزری هایپو و آندولیفت دوران نقاهت نسبتا طولانی داشته و پس از پایان درمان باید مراقب های بسیاری را انجام دهید مثل اجتناب از آفتاب مستقیم تا 7 روز ، استفاده مرتب از ضد آفتاب ، پرهیز از ورزش تا 48 ساعت و پرهیز از آرایش و استفاده از لوازم آرایشی تا 48 ساعت و دیگر پر هیز های مهم پوستی که بعد از درمان به وسیله میکرودرم آبریژن باید مورد توجه قرار بگیرند .

مزایای میکرودرم

از میکرودرم برای حل مشکلات متعدد پوستی استفاده می شود . مشکلاتی نظیر کدری پوست ، یکنواخت نبودن بافت یا رنگ پوست ، لک های پوستی که با افزایش سن ایجاد می شوند ، لکه های قهوه ای پوستی و لکه های تیره از مهم ترین مشکلاتی هستند که با میکرودرم قابل حل هستند .

هزینه میکرودرم آبریژن

میکرودرم آبریژن نسبت به بقیه روش های درمانی که در مقاله های قبل ذکر کردیم هزینه کم تری دارد . البته برای اگاهی از قیمت های این روش درمانی باید با مشاوران و متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو صحبت نموده تا شما عزیزان را در این امر یاری کنند .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.
متن پیام الزامی است!