میکرودرم ابریژن | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت میکرودرم ابریژن در کلینیک زیبایی چهره شو

میکرودرم ابریژن

آرام آرام پوست شما به بهترین حالت خود در می آید ، اگر از روش درمانی میکرودرم برای درمان مشکلات پوستی خود استفاده می کنید . این روش یک روش غیر تهاجمی است برای همین کلمه آرام آرام را در جمله اول استفاده کردیم . این روش نیاز به چند جلسه درمان دارد و پوست شما صاف تر و روشن تر و یکنواخت تر می شود . این سری البته با میکرودرم ابریژن خانگی آن تفاوت هایی دارد که نیاز به یک متخصص برای این کار می باشد . مهم تر از همه این روش بسیار امن و بدون درد می باشد . سازوکار این روش به این صورت است که به نوعی یک لایه بسیار نازک از پوست به وسیله تراش های میکرو متری برداشته شده و پوست صاف و صیغلی می شود .

لایه سطحی اپیدرم نام دارد و لایه زیری آن درم در لایه سطحی پوست سلول های مرده که نقش محافظ برای لایه های زیرین را دارند ، سلول های پایین نیز پس از گذشت زمان با افزایش عمرشان به این لایه اضافه می شوند .

مراقبت های بعد از میکرودرم آبریژن

این روش بر خلاف روش های لیزری هایپو و آندولیفت دوران نقاهت نسبتا طولانی داشته و پس از پایان درمان باید مراقب های بسیاری را انجام دهید مثل اجتناب از آفتاب مستقیم تا 7 روز ، استفاده مرتب از ضد آفتاب ، پرهیز از ورزش تا 48 ساعت و پرهیز از آرایش و استفاده از لوازم آرایشی تا 48 ساعت و دیگر پر هیز های مهم پوستی که بعد از درمان به وسیله میکرودرم آبریژن باید مورد توجه قرار بگیرند .

مزایای میکرودرم

از میکرودرم برای حل مشکلات متعدد پوستی استفاده می شود . مشکلاتی نظیر کدری پوست ، یکنواخت نبودن بافت یا رنگ پوست ، لک های پوستی که با افزایش سن ایجاد می شوند ، لکه های قهوه ای پوستی و لکه های تیره از مهم ترین مشکلاتی هستند که با میکرودرم قابل حل هستند .

هزینه میکرودرم آبریژن

میکرودرم آبریژن نسبت به بقیه روش های درمانی که در مقاله های قبل ذکر کردیم هزینه کم تری دارد . البته برای اگاهی از قیمت های این روش درمانی باید با مشاوران و متخصصین کلینیک زیبایی چهره شو صحبت نموده تا شما عزیزان را در این امر یاری کنند .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم