هایفوتراپی | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت هایفوتراپی در کلینیک زیبایی چهره شو

هایفو تراپی

روشی نوین برای جوان سازی پوست ، هایفوتراپی  را به طور خیلی ساده می توان روش درمانی شبیه به سونوگرافی دانست ، این دو از لحاظ تجهیزات و دستگاه مورد استفاده بسیار شبیه به هم می باشند . یعنی هر دو از امواج فراصوت برای روش خود استفاده کرده ، هایفو تراپی با استفاده از این امواج با شدت بالا باعث سفت شدن پوست و از بین بردن چربی و چین و چروک ها می شود و می توان این روش را جایگزین بدون درد لیفت صورت دانست . این روش با استفاده از فراصوت باعث بهبود تولید کلاژن در پوست می گردد و در نتیجه باعث سفت تر شدن پوست می شود و اما نوین بودن این روش برمی گردد به سال 2008 که برای اولین بار از این روش برای زیبایی پوست مورد استفاده قرار گرفت  و در سال بعد نیز برای لیفت ابرو مورد تایید قرار گرفت . البته بیشتر درمان های این روش برای افرادی موثر است که مشکلاتشان عموما به خاطر از بین رفتن کلاژن پوستشان بوده و نمی توان گفت برای بقیه بی تاثیر است اما این گروه نفع بیشتری از این روش می برند . این روش درمانی برای افرادی که مشکلات خیلی حاد نظیر چین و چروک بیش از حد دارند معمولا جوابگو نیست و پیشنهاد ما برای این موارد توجه به توصیه های پزشک می باشد .

عوارض هایفوتراپی

سوالی که همیشه مراجعه کنندگان در مورد این روش می پرسند این است که آیا این امواج فرا صورت خطری یا عوارضی برای ما دارند یا نه  ؟ می توان گفت هایفو تراپی هزینه و خطر مهمی ندارد در واقع در مقابل لیفت که ممکن است گاها خونریزی عفونت و... را ببینند و با توجه به این موارد می توان گفت هایفو تراپی تقریبا عوارض خاصی ندارد مگر در موارد خاص و واکنش های غیر قابل پیش بینی بدن که لازم به مشورت با پزشک است .

مزیت های هایفوتراپی

همانطور که گفتیم هایفو یک جایگزین مناسب برای جراحی های لیفت می باشد . که طرفداران بسیاری نیز در این ایام پیدا کرده ، البته دلایل مهمی پشت این رفتار مخاطبان وجود دارد دلایلی مثل کاهش چین و چروک و از بین بردن خطوط کردن، لیفت گونه ابرو و پلک ، تفکیک خطوط چانه و صاف کردن پوست از مهم ترین دلایل محبوبیت این روش می باشد .

هزینه هایفوتراپی

قیمت هایفو تراپی نیز مانند بسیاری از روش های درمانی چند منظوره در قسمت های مختلف بدن هزینه های مختلفی دارد . کلینیک زیبایی چهره شو این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده کرده و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.

متن پیام الزامی است!
خانم عزیزی
خانم عزیزی

سلام مشاور کلینیک زیبایی چهره شو هستم در خدمتتونم