هایفوتراپی | کلینیک تخصصی پوست ومو چهره شو | مشاوره رایگان

خدمت هایفوتراپی در کلینیک زیبایی چهره شو

هایفوتراپی

مشاوره رایگان

  • {{ error[0] }}
  • {{ error }}
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. مشاوران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

هایفو تراپی

روشی نوین برای جوان سازی پوست ، هایفوتراپی  را به طور خیلی ساده می توان روش درمانی شبیه به سونوگرافی دانست ، این دو از لحاظ تجهیزات و دستگاه مورد استفاده بسیار شبیه به هم می باشند . یعنی هر دو از امواج فراصوت برای روش خود استفاده کرده ، هایفو تراپی با استفاده از این امواج با شدت بالا باعث سفت شدن پوست و از بین بردن چربی و چین و چروک ها می شود و می توان این روش را جایگزین بدون درد لیفت صورت دانست . این روش با استفاده از فراصوت باعث بهبود تولید کلاژن در پوست می گردد و در نتیجه باعث سفت تر شدن پوست می شود و اما نوین بودن این روش برمی گردد به سال 2008 که برای اولین بار از این روش برای زیبایی پوست مورد استفاده قرار گرفت  و در سال بعد نیز برای لیفت ابرو مورد تایید قرار گرفت . البته بیشتر درمان های این روش برای افرادی موثر است که مشکلاتشان عموما به خاطر از بین رفتن کلاژن پوستشان بوده و نمی توان گفت برای بقیه بی تاثیر است اما این گروه نفع بیشتری از این روش می برند . این روش درمانی برای افرادی که مشکلات خیلی حاد نظیر چین و چروک بیش از حد دارند معمولا جوابگو نیست و پیشنهاد ما برای این موارد توجه به توصیه های پزشک می باشد .

عوارض هایفوتراپی

سوالی که همیشه مراجعه کنندگان در مورد این روش می پرسند این است که آیا این امواج فرا صورت خطری یا عوارضی برای ما دارند یا نه  ؟ می توان گفت هایفو تراپی هزینه و خطر مهمی ندارد در واقع در مقابل لیفت که ممکن است گاها خونریزی عفونت و... را ببینند و با توجه به این موارد می توان گفت هایفو تراپی تقریبا عوارض خاصی ندارد مگر در موارد خاص و واکنش های غیر قابل پیش بینی بدن که لازم به مشورت با پزشک است .

مزیت های هایفوتراپی

همانطور که گفتیم هایفو یک جایگزین مناسب برای جراحی های لیفت می باشد . که طرفداران بسیاری نیز در این ایام پیدا کرده ، البته دلایل مهمی پشت این رفتار مخاطبان وجود دارد دلایلی مثل کاهش چین و چروک و از بین بردن خطوط کردن، لیفت گونه ابرو و پلک ، تفکیک خطوط چانه و صاف کردن پوست از مهم ترین دلایل محبوبیت این روش می باشد .

هزینه هایفوتراپی

قیمت هایفو تراپی نیز مانند بسیاری از روش های درمانی چند منظوره در قسمت های مختلف بدن هزینه های مختلفی دارد . کلینیک زیبایی چهره شو این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده کرده و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

شماره تماس: 22403100-021

 

 

 

نظر دهید

با استفاده از فرم نظردهی زیر به بهبود خدمات کمک کنید.
متن پیام الزامی است!